Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Ieškote švelnių, purių ir kokybiškų rankšluosčių savo šeimai? Tikrai išsirinksite mūsų asortimente – siūlome natūralaus pluošto rankšluosčius, pasižyminčius puikiomis savybėmis. O plati spalvų gama ir dizainų įvairovė leis lengvai juos priderinti kiekviename vonios kambaryje.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

116 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

tas pat

Nostra.lt
 

5 žvaigždutės

puikus rankšluostis

Nostra.lt
 

5 žvaigždutės

viskas gerai

Nostra.lt

Rankšluosčiai yra itin svarbi mūsų kasdienės higienos rutinos dalis. Tai tekstilės gaminiai, kurie atlieka ir praktinę, ir estetinę funkcijas. Minkšti, švelnūs ir purūs rankšluosčiai užtikrina malonumą po kiekvienų maudynių vonioje ar duše, o natūralus pluoštas užtikrina jaukumą, šilumą ir greitai sugeria drėgmę. Atraskite plačią spalvų gamą – lengvai rasite tai, kas dera jūsų vonios kambario interjere.

Medvilninių rankšluosčių privalumai

Medvilnė yra vienas populiariausių natūralių augalinių pluoštų ir tikrai ne be reikalo. Medvilniniai rankšluosčiai tiks visiems naudotojams: nuo pačių mažiausių – naujagimių – iki senjorų. Dėl įstabaus švelnumo, minkštumo bei antialerginių savybių vonios rankšluosčiai iš medvilnės labai tiks ir patiks net ir turintiems jautrią, itin išsausėjusią, į alergijas linkusią odą. Medvilnė puikiai tinka probleminei odai, jos nedirgina, tad sausindami drėgną odą tokiu rankšluosčiu nejausite jokio diskomforto.

Viena iš svarbiausių rankšluosčiams priskiriamų savybių yra vandens sugeriamumas. Šiame kontekste medvilniniai rankšluosčiai nusipelno itin daug liaupsių – jie tobulai sugeria net smulkiausius vandens lašelius nuo kūno nedirgindami odos, o tiesiog švelniai prie jos prisiliesdami.

Privalumų spektrą papildo ir nesudėtinga iš medvilnės pagamintų rankšluosčių priežiūra. Galite skalbti skalbimo mašinoje ar rankomis. Tiesa, norėdami išlaikyti tekstilės gaminių purumą ir reprezentatyvią išvaizdą vadovaukitės konkrečių gaminių etiketėje pateiktomis skalbimo, lyginimo, džiovinimo rekomendacijomis.

Purūs ir minkšti rankšluosčiai ne tik puikiai atliks savo funkciją, bet ir papuoš vonios kambarį. 480 g/m2 gramatūros rankšluostis yra pakankamai storas, labai minkštas ir purus, tad atrodo itin prabangiai.

Ką lemia rankšluosčio storis?

Kokio storio rankšluostį rinktis – šis klausimas yra vienas iš dažniausių, kai pirkėjai ieško naujų rankšluosčių sau ar dovanai. Šio tekstilės gaminio storis lemia kelis aspektus: kiek vandens rankšluostis gali sugerti, minkštumą, purumą ir džiūvimo laiką.

Medvilniniai 480 g/m2 gramatūros rankšluosčiai yra optimalaus vidutinio storio, todėl dovanos geriausią naudojimo patirtį. Purus tekstilės gaminys tobulai sugers visus vandens lašelius, negana to, juo bus be galo malonu apsigaubti ką tik išlipus iš vonios ar dušo. Visgi įvertinkite ir tai, kad storesnis rankšluostis kiek ilgiau džius, palyginti su plonu. Šiuo atveju tikslinga identifikuoti savo prioritetus: pavyzdžiui, pirties rankšluosčiai ar paplūdimio rankšluosčiai yra plonesni, todėl juos lengviau nešiotis, jie mažiau sveria ir užima mažiau vietos.

Kaip pasirinkti rankšluosčio dydį?

Rankšluosčio dydžio pasirinkimas priklauso nuo asmeninių poreikių. Jei po maudynių mėgstate įsisupti į didesnį rankšluostį, tai puikiai tiks, pavyzdžiui, 100x150 cm dydis. Mažesnio ūgio žmogui ar vaikui užteks ir 70x125 cm dydžio rankšluosčio visam kūnui nusausinti. Mažesnių dydžių rankšluosčiai gali būti skirti atskiroms kūno dalims, pavyzdžiui, galima turėti atskirą veido ar kojų rankšluostį, ilgaplaukėms pravartu turėti rankšluostį, skirtą plaukams sausinti

Medvilniniai rankšluosčiai mūsų asortimente

Ieškantys kokybiškų medvilninių rankšluosčių, tikrai išsirinks plačiame mūsų asortimente. Įvairus spalvų, dydžių ir dizainų pasirinkimas leis išsirinkti tokį rankšluostį, apie kokį svajojate, kad kiekvienos maudynės vonioje taptu mažu dienos malonumu.

Itin geras pasirinkimas yra 480 g/m2 gramatūros vonios rankšluosčiai, kurie žavi minkštumu, purumu ir solidžia išvaizda. Jie ne tik puikiai atliks savo funkciją, bet ir papuoš kiekvieną vonios kambarį, suteikdami subtilų prabangos dvelksmą. Galite rinktis iš kelių dydžių pozicijų: 50x90, 70x125 ar 100x150 cm. Atrasite tinkamus visam kūnui ar vien tik veidui, rankoms ar kt. Didesni rankšluosčiai puikiai tiks suaugusiems, o mažesnių dydžių – švelnumą ir jaukumą vertinantiems mažyliams.

Rankšluosčiai internetu iš mūsų asortimento – tai labai geras sprendimas taupantiems savo laiką ir pinigus. Mūsų gaminiai išsiskiria itin geru kainos ir kokybės santykiu, o dar geresne kaina jų įsigyti galite tada, kai taikoa akcija ar nuolaidos. Minkštas ir švelnus rankšluostis – tai malonumas, kurį sau galime leisti kiekvienas, ir puiki idėja praktiškai dovanai.