Flanelės patalynei 30% nuolaida. Žiūrėkite čia!

Antklodžių užvalkalai vaikams

Antklodžių užvalkalai vaikams turi užtikrinti jaukumą ir šilumą. Svarbu, kad jie būtų iš kokybiško audinio, kuris praleidžia oro srautus ir padeda vaiko organizmui reguliuoti temperatūrą miego metu. Mūsų parduotuvėje atrasite platų pasirinkimą žaismingų vaikiškų užvalkalų antklodėms.

Skaityti daugiau
Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Miegas vaikams yra itin svarbus, todėl verta pasirūpinti tinkamu patalu. Antklodžių užvalkalai vaikams užtikrina švelnumą ir jaukumą, kurį mažyliai taip mėgsta, padeda atsipalaiduoti ir greičiau užmigti. Atskirai parduodami užvalkalai yra puikus būdas papildyti atsargas, kai vaikiška patalynė jau sudėvėta ir reikalauja atnaujinimo.

Antklodžių užvalkalai vaikams užtikrina gerą miego kokybę

Vaikams, ypač mažesniems, miego metu reikia ypatingos priežiūros ir švelnumo. Jų oda yra jautresnė, gali greitai sudirgti. Dėl to mažylis ne tik negalės ramiai išsimiegoti, gali kilti ir rimtesnių sveikatos problemų, prasidėti alerginės reakcijos. Norint viso to išvengti, svarbu tinkamai pasirinkti patalynės užvalkalus.

Pirmiausia atkreipkite dėmesį į audinį. Geriausia, jei antklodžių užvalkalai vaikams bus laidūs orui, lengvi, švelnūs ir minkšti, malonūs sąlyčiui su oda. Vaikų poreikius miego metu puikiai atitinka natūralūs augaliniai pluoštai, pavyzdžiui, medvilnė. Medvilninė patalynė yra puikus pasirinkimas ne tik dėl jautrios odos, bet ir dėl kitų savybių: ji padeda vaiko organizmui reguliuoti temperatūrą miego metu, greitai sugeria prakaitą ir greitai džiūsta, tad mažyliai išvengia neramaus miego ir prabudimų dėl nemaloniai šaltos drėgnos patalynės.

Taip pat svarbu tinkamai pasirinkti patalynės dydį. Tai itin aktualu renkantis antklodę – ji turėtų būti pakankamo dydžio, kad vaikui būtų patogu užsikloti visą kūną, tačiau ne per didelė. Antklodžių užvalkalai turėtų tiksliai atitikti turimą antklodę, tik taip audinys galės tolygiai priglusti ir tinkamai atlikti savo funkciją.

Nesibaiminkite ir ryškių spalvų bei raštų vaikiškos antklodės, pagalvės ir pledai gali būti itin spalvingi, o mažyliams tai tikrai patiks. Spalvos, raštai ir piešiniai sužadina vaikų vaizduotę, o tai padeda mažyliams atsipalaiduoti, greičiau užmigti. Nereikia baimintis, kad spalvos ir piešiniai blaškys vaiką, priešingai, ypač jaunesniems vaikams rekomenduojama rinktis margą patalynę, interjero akcentus, nes tai veikia kaip papildoma lavinimo priemonė.

Antklodžių užvalkalai vaikams mūsų asortimente

Siūlome įsigyti aukštos kokybės antklodžių užvalkalų, kurie tiks ir mažylio, ir paauglio lovai. Asortimente prioritetą teikiame natūralių audinių patalynei, nes ji geriausiai tinka vaikams. Galite rinktis iš plačios spalvų bei raštų gausybės, derinti užvalkalus prie pagalvės, paklodės ar tiesiog sukurti mažyliui originalų patalynės komplektą.

Rasite įvairių standartinių dydžių užvalkalų antklodėms, kurie puikiai tiks vaiko lovai: 100x145 cm, 100x140 cm, 140x200 cm ir kt. Atkreipkite dėmesį į centimetrus, nes jie turėtų atitikti turimą antklodę. Galite nesijaudinti dėl audinio susitraukimo skalbimo metu – mes apie tai jau pagalvojome, todėl užvalkalai yra šiek tiek didesni, kad galėtų tobulai priglusti prie antklodės paviršiaus.

Vaikams puikiai tiks antklodžių užvalkalai, pažymėti OEKO-TEX sertifikato ženklu. Jis patvirtina, kad gaminant patalynę nebuvo naudojamos jokios cheminės medžiagos, kurių likučiai audinyje gali būti potencialiai pavojingi sveikatai.

Kokybiški antklodžių užvalkalai vaikams už gerą kainą

Pirkti patalynę savo mažyliams mūsų parduotuvėje tikrai verta, nes čia rasite ne tik itin platų pasirinkimą aukštos kokybės tekstilės, bet ir puikų kainos bei kokybės santykį. Kruopščiai atrenkame tekstilės gaminius, todėl mūsų pirkėjai visada gali būti užtikrinti dėl kokybės – patalynė vaikams ir suaugusiems tarnauja ilgai, išsaugo savo išvaizdą net po daugybės skalbimų ir pasižymi geriausiomis savybėmis. Puikus pasirinkimas miegui!

Norite sutaupyti ir patalynės įsigyti pigiau? Mūsų parduotuvėje vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos yra gera proga tai padaryti. Sekite specialius pasiūlymus arba palaukite, kol prasidės išpardavimas – taip pirkti pigiau. Be to, įsigysite kokybišką patalynę, kuria džiaugsitės tikrai ilgai.

avatar