Pavasario išpardavimas! Kovo 16-31 dienomis 25% nuolaida su kodu KOVAS23 *nuolaidos nesumuojamos

Tekstilės gaminiai viešbučiams

Daugiau

Rodoma 2493

Pirkėjų atsiliepimai

 

3224 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Antklodė VASARA

Ačiū, dirbate puikiai.

 

5 žvaigždutės

Gera pagalve

Irena
 

5 žvaigždutės

Antklodė ALOE VERA

Patenkinta

Irena

Prekės viešbučiams, siūlomos mūsų elektroninėje parduotuvėje, atitinka visus reikalavimus ir užtikrins viešbučio svečiams geriausią poilsį. Viešbučiams siūlome rinktis įvairius tekstilės gaminius, skirtus miegui, higienai ir buičiai. Platus asortimentas ir aukšta kokybė užtikrina mūsų prekių viešbučiams populiarumą, leidžia mūsų klientams optimizuoti veiklos sąnaudas.

Prekės viešbučiams turi atitikti pačius aukščiausius kokybės standartus, nes čia naudojami tekstilės gaminiai yra skalbiami daugybę kartų, siekiant užtikrinti higieną, skalbimui dažnai naudojama aukštesnė temperatūra, audiniai lyginami naudojant didelį karštį. Nepaisant visko, ką prekės viešbučiams – rankšluosčiai, patalynė, vonios kilimėliai ir kita tekstilė – ištveria skalbimo metu, iš jų reikalaujama puiki išvaizda, minkštumas ir švelnumas. Tokiomis savybėmis pasižymi tik natūralus medvilnės pluoštas, kuris puikiai dėvisi ir yra lengvai prižiūrimas.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje, kategorijoje „Prekės viešbučiams“, rasite platų asortimentą įvairios tekstilės, kuri atitiks kiekvieno viešbučio svečio poreikius. Patalynė viešbučiams yra pagaminta iš natūralaus aukštos kokybės medvilninio pluošto, kuris pasižymi pačiomis geriausiomis savybėmis. Siūloma universali atspalvių gama, kurioje dominuoja viešbučiuose įprasta balta spalva. Patalynė viešbučiams yra gaminama laikantis tarptautinių standartų, todėl ją lengvai pritaikysite turimoms antklodėms bei pagalvėms, nekils sunkumų norint atnaujinti tik dalį užvalkalų.

Vonios kambariui skirtos prekės viešbučiams pasižymi ypatingu minkštumu ir švelnumu. Tai natūralios medvilnės rankšluosčiai, kurie užtikrins viešbučio svečiams geriausią viešnagės patirtį. Rankšluosčiai puikiai sugeria drėgmę ir greitai džiūsta, todėl juos patogu naudoti ir lengva prižiūrėti. Universalus klasikinis dizainas leis derinti rankšluosčius tarpusavyje, tad rankšluosčiai viešbučiams bet kada prireikus galės būti atnaujinami dalinai. Mūsų elektroninė parduotuvė siūlo ir tokias prekes viešbučiams kaip chalatai – tai natūralios medvilnės gaminiai, kurie suteiks kiekvienam viešbučiui prabangos įspūdį ir leis svečiams jaustis dar patogiau. Chalatai viešbučiams yra puikus pasirinkimas ne tik apgyvendinimo įstaigoms, bet ir SPA, grožio salonams, klinikoms.

Prekių viešbučiams asortimentą kruopščiai atrinkome, todėl renkantis nereikės sukti galvos dėl gaminių stiliaus ar kokybės – mūsų parduotuvę pasirinkę viešbučiai puikiai vertina produkciją, o prekės viešbučiams yra perkamos vėl ir vėl. Taupykite laiką, optimizuokite išlaidas – savo apgyvendinimo įstaigai rinkitės patikimus sprendimus.

avatar