Flanelės patalynei 30% nuolaida. Žiūrėkite čia!

Tekstilės gaminiai viešbučiams

Viešbučio kambariai turi atrodyti nepriekaištingai ir užtikrinti puikų poilsį. Gerą patirtį svečiams užtikrina kokybiškos tekstilės prekės viešbučiams: patalynė, rankšluosčiai, chalatai ir kt. Visą tekstilę, kurios reikia viešbučio veiklai rasite mūsų parduotuvės asortimente. Siūlome puikią kainą ir aukštą produktų kokybę bei platų asortimentą, tad tekstile apgyvendinimo įstaigai pasirūpinsite greitai ir paprastai!

Skaityti daugiau
Daugiau

Rodoma 2487

Pirkėjų atsiliepimai

 

4382 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Dažnai perku Jūsų prekes, visada labai patenkinta. Laukiu glamžytos patalinės papildymo ( vanila sp.)

 

5 žvaigždutės

Puikus chalatas, didelis, sunkus, patogios formos, pats tas po dušo, baseino ar pirties. Nuoširdžiai rekomenduoju :)

 

5 žvaigždutės

Ļoti patīk

Prekės viešbučiams, siūlomos mūsų elektroninėje parduotuvėje, atitinka visus reikalavimus ir užtikrins viešbučio svečiams geriausią poilsį. Apgyvendinimo įstaigoms siūlome rinktis įvairius tekstilės gaminius, skirtus miegui, higienai ir buičiai. Platus asortimentas ir aukšta kokybė užtikrina mūsų gaminių ilgaamžiškumą ir praktišką naudojimą, o tai leidžia mūsų klientams optimizuoti veiklos sąnaudas.

Viešbučių tekstilės funkcija ir poreikis

Tekstilė apgyvendinimo įstaigose atlieka dvejopą funkciją. Tai, visų pirma, yra interjero dalis, suteikianti patalpoms jaukumo, šilumos. Dėl šios priežasties viešbučių tekstilės gaminiai turi atrodyti nepriekaištingai, net ir po daugybės skalbimo ciklų puikiai išlaikyti savo pradinę išvaizdą. Apgyvendinimo įstaigose tradiciškai naudojami baltos spalvos tekstilės gaminiai: paklodės, antklodžių ir pagalvių užvalkalai, rankšluosčiai, chalatai ir kt.

Pasirūpinkite savo viešbučio svečių viešnagės patogumu nuo pirmosios iki paskutinės akimirkos. Vonios kambaryje juos minkštumu turėtų pasitikti vonios kilimėlis, kuris apsaugo nuo nemalonaus šalto prisilietimo prie grindų plytelių ir sumažina paslydimo riziką. Švelnūs, minkšti ir purūs rankšluosčiai puikiai sugeria drėgmę, atitinka odos poreikius. Rinkitės natūralų pluoštą, kuris pasižymi geriausiomis savybėmis.

Po maudynių patogumą užtikrina chalatas ir vienkartinės šlepetės – tai prabanga, kurios jūsų svečiai tikrai nusipelno. Chalatai ir vienkartinės šlepetės itin praverčia viešbučiuose su SPA, nes svečiams nereikia persirenginėti prieš procedūras ar vandens pramogas.

Ir, žinoma, negalima pamiršti kokybiško miego – patalynė poilsiui yra itin svarbi. Platų jos asortimentą, skirtą specialiai apgyvendinimo įstaigoms, rasite mūsų parduotuvėje. Visus elementus galima įsigyti atskirai ir derinti tarpusavyje, komplektuoti. Tai praktiškas ir ekonomiškas sprendimas, kuris padės jūsų apgyvendinimo įstaigai sumažinti veiklos kaštus.

Kokiomis savybėmis pasižymi tekstilė viešbučiams?

Prekės viešbučiams turi atitikti pačius aukščiausius kokybės standartus, nes čia naudojami tekstilės gaminiai yra skalbiami daugybę kartų, siekiant užtikrinti higieną, skalbimui dažnai naudojama aukštesnė temperatūra, audiniai lyginami naudojant didelį karštį. Nepaisant visko, ką prekės viešbučiams – rankšluosčiai, patalynė, vonios kilimėliai ir kita tekstilė – ištveria skalbimo metu, iš jų reikalaujama puiki išvaizda, minkštumas ir švelnumas. Tokiomis savybėmis pasižymi tik natūralus medvilnės pluoštas, kuris puikiai dėvisi ir yra lengvai prižiūrimas.

Vonios kambariui skirtos prekės viešbučiams pasižymi ypatingu minkštumu ir švelnumu. Tai natūralios medvilnės rankšluosčiai, kurie užtikrins viešbučio svečiams geriausią viešnagės patirtį. Rankšluosčiai puikiai sugeria drėgmę ir greitai džiūsta, todėl juos patogu naudoti ir lengva prižiūrėti. Universalus klasikinis dizainas leis derinti rankšluosčius tarpusavyje, tad rankšluosčiai viešbučiams bet kada prireikus galės būti atnaujinami dalinai. Mūsų elektroninė parduotuvė siūlo ir tokias prekes viešbučiams kaip chalatai – tai natūralios medvilnės gaminiai, kurie suteiks kiekvienam viešbučiui prabangos įspūdį ir leis svečiams jaustis dar patogiau. Chalatai viešbučiams yra puikus pasirinkimas ne tik apgyvendinimo įstaigoms, bet ir SPA, grožio salonams, klinikoms.

Tekstilė viešbučiams mūsų asortimente

Mūsų elektroninėje parduotuvėje, kategorijoje „Prekės viešbučiams“, rasite platų asortimentą įvairios tekstilės, kuri atitiks kiekvieno viešbučio svečio poreikius. Patalynė viešbučiams yra pagaminta iš natūralaus aukštos kokybės medvilninio pluošto, kuris pasižymi pačiomis geriausiomis savybėmis. Siūloma universali atspalvių gama, kurioje dominuoja viešbučiuose įprasta balta spalva. Patalynė viešbučiams yra gaminama laikantis tarptautinių standartų, todėl ją lengvai pritaikysite turimoms antklodėms bei pagalvėms, nekils sunkumų norint atnaujinti tik dalį užvalkalų.

Prekių viešbučiams asortimentą kruopščiai atrinkome, todėl renkantis nereikės sukti galvos dėl gaminių stiliaus ar kokybės – mūsų parduotuvę pasirinkę viešbučiai puikiai vertina produkciją, o prekės viešbučiams yra perkamos vėl ir vėl. Taupykite laiką, optimizuokite išlaidas – savo apgyvendinimo įstaigai rinkitės patikimus sprendimus.

avatar