Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Pagalvių užvalkalai viešbučiams

Pirkėjų atsiliepimai

 

156 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Ĺoti laba kvalitāte, patīk. Pirkšu noteikti vēl.

 

4 žvaigždutės

Išplovus prieš naudojimą labai jau standi ir nemaloni. Antrą kartą nepirkčiau. Nors iš drobės galima buvo tikėtis

 

5 žvaigždutės

Laba kvalitāte!

Ingrida

Pagalvių užvalkalai yra nedidelė, bet itin reikšminga patalynės dalis, užtikrinanti miego kokybę. Nuo pagalvės priklauso tai, kaip mes pailsėsime, nes tik taisyklingoje pozicijoje stuburas geba atsipalaiduoti, o visas kūnas efektyviai pailsėti. Ne mažiau svarbu ir tai, kuo pagalvę apvilksime, nes pagalvės užvalkalai tiesiogiai liečiasi prie odos viso miego metu. Švelnus, minkštas ir odai malonus pagrindas tikrai teigiamai veiks ne tik Jūsų komfortą, bet ir miego kokybę bei saldžiausius sapnus. O pagalvių užvalkalai viešbučiams turėtų būti pasirenkami itin atsakingai, nes lemia pagrindinės apgyvendinimo įstaigos paslaugos vertę.

Kokybė ir švelnumas

Viešbučio svečiai visuomet tikisi puikiai pailsėti, todėl geras jų miegas yra vienas iš viešbučio sėkmės garantų. Kokybę ir švelnumą kiekvienam klientui užtikrinsite pasirinkę puikius pagalvių užvalkalus, kurie yra laidūs orui, nepriekaištingai sugeria drėgmę, yra nepaprastai malonūs veido odai. Visa tai garantuos medvilnė – natūralus pluoštas, pelnytai vertinamas ir mėgiamas.

Iš medvilnės austi audiniai, pavyzdžiui, drobė, satinas, perkalis, yra tobulas pasirinkimas pagalvių užvalkalams. Jie bus labai minkšti, švelnūs, nedirgins odos, todėl Jūsų viešbučio klientai jaus maksimalų komfortą viso miego metu. 

Pagalvių užvalkalai viešbučiams mūsų asortimente

  • Skirtingų dydžių pagalvių užvalkalai viešbučiams leis pasirinkti tokius, kurie tobulai atitiks Jūsų poreikius. Rinkitės 50x60, 50x70, 60x60, 70x70, 55x75 cm užvalkalus.
  • Siūlome pagalvių užvalkalus viešbučiams iš drobės, perkalio, satino ar mišraus pluošto.
  • Balti pagalvių užvalkalai viešbučiams yra geriausias pasirinkimas. Balta spalva kelia aliuzijas į nepriekaištingą tvarką ir suteikia tobulos estetikos įvaizdį.
  • Vienspalviai arba neryškiomis juostelėmis dekoruoti užvalkalai pagalvėms – universalumas, klasika, subtilumas.
  • Minkšti, šilti, patvarūs užvalkalai apjungia viešbučiams reikšmingas savybes. 

Kur įsigyti gerų, patvarių pagalvių užvalkalų?

Domina gražūs, tvirti ir nepriekaištingos kokybės pagalvių užvalkalai viešbučiams nebrangiai? Tuomet laukiame Jūsų „Nostra“ parduotuvėje. Galite pirkti ir internetu – mūsų el. parduotuvėje kokybiška patalynė parduodama labai patrauklia kaina, o norintys mokėti dar pigiau gali rasti šaunių pasiūlymų su akcija. Geras pasirinkimas, patogus apmokėjimas ir spartus, sklandus pirkinių pristatymas – tai, ką siūlome Jums!

avatar