Pagalvių užvalkalai viešbučiams

Minkšti ir odai švelnūs pagalvių užvalkalai suteiks jūsų viešbučio svečiams puikų poilsį. Kokybiški ir patvarūs užvalkalai pagalvėms ne tik užtikrins jūsų svečių patogumą, bet ir išlaikys savo savybes net po daugybės skalbimų. Rinkitės kokybiškus ir dailius pagalvių užvalkalus savo apgyvendinimo įstaigai iš mūsų plataus asortimento.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

219 įvertinimų

Peale pesu muutus väga kõvaks.

Lieliska kvalitāte,ātra piegāde

puikus

Naudingi patarimai

Ka reiškia OEKO-TEX ženklas?

Pagalvių užvalkalai yra tas elementas, kuris turi tiesioginį sąlytį su veido oda, todėl itin svarbu, kad jie būtų kokybiški, minkšti ir švelnūs. Dėl daugybės skalbimų, džiovinimų ir lyginimo užvalkalai greitai dėvisi, todėl siūlome jų įsigyti atskirai. O aukšta kokybė ir dėmesys detalėms užtikrina geriausias jų savybes miegui ir puikų ilgaamžiškumą.

Pagalvių užvalkalai yra nedidelė, bet itin reikšminga patalynės dalis, užtikrinanti miego kokybę. Nuo pagalvės priklauso tai, kaip mes pailsėsime, nes tik taisyklingoje pozicijoje stuburas geba atsipalaiduoti, o visas kūnas efektyviai pailsėti. Ne mažiau svarbu ir tai, kuo pagalvę apvilksime, nes pagalvės užvalkalai tiesiogiai liečiasi prie odos viso miego metu. Švelnus, minkštas ir odai malonus pagrindas tikrai teigiamai veiks ne tik Jūsų komfortą, bet ir miego kokybę bei saldžiausius sapnus. O pagalvių užvalkalai viešbučiams turėtų būti pasirenkami itin atsakingai, nes lemia pagrindinės apgyvendinimo įstaigos paslaugos vertę.

Kokybiški pagalvių užvalkalai

Viešbučio svečiai visuomet tikisi puikiai pailsėti, todėl geras jų miegas yra vienas iš viešbučio sėkmės garantų. Kokybę ir švelnumą kiekvienam klientui užtikrinsite pasirinkę puikius pagalvių užvalkalus, kurie yra laidūs orui, nepriekaištingai sugeria drėgmę, yra nepaprastai malonūs veido odai. Visa tai garantuos medvilnė – natūralus pluoštas, pelnytai vertinamas ir mėgiamas.

Iš medvilnės austi audiniai, pavyzdžiui, drobė, satinas, perkalis, yra tobulas pasirinkimas pagalvių užvalkalams. Jie bus labai minkšti, švelnūs, nedirgins odos, todėl jūsų viešbučio klientai jaus maksimalų komfortą miego metu.

Pagalvių užvalkalai viešbučiams mūsų asortimente

Pagalvių užvalkalai nuolat susiduria su trintimi ir išoriniais veiksniais, siekiant užtikrinti higieną jie skalbiami aukštoje temperatūroje, džiovinami ir lyginami. Dėl to bet koks audinys bėgant laikui dėvisi, praranda savo savybes. Nors aukštos kokybės užvalkalai yra ilgaamžiškesni, net ir jie susidėvi. Tačiau tai nėra problema – mūsų parduotuvėje rasite platų viešbučiams skirtų pagalvių užvalkalų asortimentą, kuriame tikrai išsirinksite.

Siūlome skirtingų dydžių pagalvių užvalkalai viešbučiams leis pasirinkti tokius, kurie tobulai atitiks jūsų svečių poreikius. Rinkitės 50x60, 50x70, 60x60, 70x70, 55x75 cm užvalkalus – tai standartiniai dydžiai, kurie atitinka įvairaus dydžio pagalves.

Viešbučiui pagalvių užvalkalus galite rinktis iš įvairių medžiagų: drobės, perkalio, satino ar mišraus pluošto. Derinkite juos prie paklodžių ir antklodžių užvalkalų arba papildykite komplektus. Balti pagalvių užvalkalai viešbučiams yra geriausias pasirinkimas. Balta spalva kelia aliuzijas į nepriekaištingą tvarką ir suteikia tobulos estetikos įvaizdį.

Apgyvendinimo įstaigoms skirtame asortimente rasite baltą patalynę, kuri išsiskiria klasikine išvaizda ir subtilumu. Vienspalviai arba neryškiomis juostelėmis dekoruoti užvalkalai pagalvėms – universalumas, klasika, subtilumas. 

Kur įsigyti gerų, patvarių pagalvių užvalkalų?

Domina gražūs, tvirti ir nepriekaištingos kokybės pagalvių užvalkalai viešbučiams už protingą kainą? Apsipirkite mūsų parduotuvėje internetu. Tai padaryti itin paprasta, o rasti ieškomas prekes padės specialūs filtrai puslapio viršuje. Kokybiška patalynė parduodama labai patrauklia kaina, o norintys mokėti dar pigiau gali rasti šaunių pasiūlymų su akcija. Geras pasirinkimas, patogus apmokėjimas ir spartus, sklandus pirkinių pristatymas – tai, ką siūlome jūsų apgyvendinimo paslaugų verslui!