Trikotažinėms paklodėms su guma 40% nuolaida!

Pagalvių užvalkalai

Filtrai
Kaina
   
Rinkiniai
Dydis
Audinys
Spalva
Audinio raštas
Sudėtis

Pagalvių užvalkalai yra vienas svarbiausių elementų siekiant užtikrinti miego patogumą ir kokybę. Pagalvė miego metu yra atsakinga už taisyklingą mūsų stuburo padėtį, o nuo to priklauso ir viso kūno padėtis. Taigi, kuo ją apvilksime itin svarbu: pagalvės užvalkalas turi būti švelnus, minkštas, tolygus, malonus liesti. Ant pagalvės dedame galvą, tad užvalkalo medžiagos ir veido odos sąlytis patiriamas kiekvieną kartą miegant, o šioje zonoje nepatogumams esame itin jautrūs.

Pagalvės užvalkalas yra sudedamoji kiekvieno komplekto dalis, tačiau dažnai vieno užvalkalo nepakanka: dvigulėje lovoje naudoje mažiausiai dvi pagalves, o ir apskritai, kuo pagalvių daugiau, tuo geriau. Būtent dėl šios priežasties pagalvių užvalkalai yra parduodami atskirai. Įvairios spalvos, raštai ir stilius leidžia žaisti derinant skirtingus užvalkalus ir kurti savo miegamojo interjerą būtent taip, kaip norisi.

Miegui skirti pagalvių užvalkalai turi pasižymėti tokiomis savybėmis kaip laidumas orui ir puikus drėgmės sugeriamumas. Tik taip pagalvė visada išliks minkšta ir puri, todėl patariama rinktis natūralaus audinio užvalkalus. Jei mėgstate vėsumą ir gaivos pojūtį, ieškokite satino, miegui taip pat puikiai tiks ir kiti medvilnės pluoštai. Svarbiausia, kad pagalvės užvalkalas būtų pakankamai švelnus ir minkštas, nesukeliantis alerginių reakcijų – juk jis tiesiogiai liečiasi su mūsų veido oda, o vos pabudę ryte norime atrodyti puikiai. Natūralaus medvilnės pluošto pagalvių užvalkalai puikiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiesiems, juos gali naudoti net ir turintieji alergišką odą. Be to, priglausti žandą prie švelnaus ir minkšto audinio visada malonu.

Jei pagalvių užvalkalai miegui turi būti pasirenkami atidžiai, tai dekoratyvinių pagalvių užvalkalai yra visai kas kita. Juos galite rinktis tik pagal išvaizdą, o ji maloniai stebina. Mezginiai, piešiniai, spalvos, dekoratyvios siūlės ir net metalo žvilgesiu tviskantys elementai – dekoratyvinėms pagalvėms leidžiama viskas, tad su jomis galite eksperimentuoti ir keisti namų interjerą. Atraskite, kokie dekoratyvinių pagalvių užvalkalai yra siūlomi mūsų elektroninėje parduotuvėje ir susikurkite naują stilių miegamajame ar svetainėje. Vos kelios dekoratyvinės pagalvėlės akimirksniu pakeis kambario įvaizdį ir suteiks gaivaus naujumo pojūtį.

Skaityti daugiau