Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Pagalvių užvalkalai yra vienas svarbiausių elementų siekiant užtikrinti miego patogumą ir kokybę. Pagalvė miego metu yra atsakinga už taisyklingą mūsų stuburo padėtį, o nuo to priklauso ir viso kūno padėtis. Taigi, kuo ją apvilksime itin svarbu: pagalvės užvalkalas turi būti švelnus, minkštas, tolygus, malonus liesti. Ant pagalvės dedame galvą, tad užvalkalo medžiagos ir veido odos sąlytis patiriamas kiekvieną kartą miegant, o šioje zonoje nepatogumams esame itin jautrūs.

Kokybiški pagalvių užvalkalai

Miegui skirti pagalvių užvalkalai turi pasižymėti tokiomis savybėmis kaip laidumas orui ir puikus drėgmės sugeriamumas. Tik taip pagalvė visada išliks minkšta ir puri, todėl patariama rinktis natūralaus audinio užvalkalus. Jei mėgstate vėsumą ir gaivos pojūtį, ieškokite satino, miegui taip pat puikiai tiks ir kiti medvilnės pluoštai. Svarbiausia, kad pagalvės užvalkalas būtų pakankamai švelnus ir minkštas, nesukeliantis alerginių reakcijų – juk jis tiesiogiai liečiasi su mūsų veido oda, o vos pabudę ryte norime atrodyti puikiai. Natūralaus medvilnės pluošto pagalvių užvalkalai puikiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiesiems, juos gali naudoti net ir turintieji alergišką odą. Be to, priglausti žandą prie švelnaus ir minkšto audinio visada malonu.

Rinkdamiesi pagalvės užvalkalą tiksliai įvertinkite savo pagalvės dydį. Populiariausi pagalvių užvalkalų matmenys yra 50x70, 40x60, 30x50, 70x70, 30x50, 60x60 cm.

Užvalkalą pagalvei rasite kiekvienas

Pagalvės užvalkalas yra sudedamoji kiekvieno komplekto dalis, tačiau dažnai vieno užvalkalo nepakanka: dvigulėje lovoje naudoja mažiausiai dvi pagalves, o ir apskritai, kuo pagalvių daugiau, tuo geriau. Būtent dėl šios priežasties pagalvių užvalkalai yra parduodami atskirai. Įvairios spalvos, raštai ir stilius leidžia žaisti derinant skirtingus užvalkalus ir kurti savo miegamojo interjerą būtent taip, kaip norisi.

Jei pagalvių užvalkalai miegui turi būti pasirenkami atidžiai, tai dekoratyvinių pagalvių užvalkalai yra visai kas kita. Juos galite rinktis tik pagal išvaizdą, o ji maloniai stebina. Mezginiai, piešiniai, spalvos, dekoratyvios siūlės ir net metalo žvilgesiu tviskantys elementai – dekoratyvinėms pagalvėms leidžiama viskas, tad su jomis galite eksperimentuoti ir keisti namų interjerą. Atraskite, kokie dekoratyvinių pagalvių užvalkalai yra siūlomi mūsų elektroninėje parduotuvėje ir susikurkite naują stilių miegamajame ar svetainėje. Vos kelios dekoratyvinės pagalvėlės akimirksniu pakeis kambario įvaizdį ir suteiks gaivaus naujumo pojūtį.

Mūsų asortimente savo lovai ar namų puošybai tinkamus pagalvių ir dekoratyvinių pagalvėlių užvalkalus ras kiekvienas iš Jūsų:

Kur įsigyti kokybiškų pagalvių užvalkalų?

Domina kokybiški pagalvių užvalkalai geram, jaukiam miegui? Prioritetą teikiate natūraliems, geros kokybės audiniams? O galbūt domina plati gama dekoratyvinių pagalvių užvalkalų? Rinkitės „Nostra“ asortimente – mūsų fizinėje pardavimo vietoje Vilniuje arba internetu. Siūlome labai platų užvalkalų spektrą, gaminius konkurencinga kaina, dėmesingą aptarnavimą. Galime siūti ir pagal užsakymą.

Skaityti daugiau