Bambukiniams rankšluosčiams 30% nuolaida! Spauskite ČIA!

Geras poilsis prasideda nuo patogios pagalvės! Plačiame mūsų parduotuvės asortimente tikrai rasite tokią, kuri leis mėgautis nuostabiu miegu. Kokybiškos medžiagos, įvairūs dydžiai ir modeliai – išsirinkite ir užsisakykite pagalvę jau šiandien, kad galėtumėte mėgautis ramiu miegu.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

1242 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Pagalvės super, buvo biškutį per kietos, išėmiau truputį užpildo ir viskas gerai, rekomenduoju 100%

 

5 žvaigždutės

Puiki

 

5 žvaigždutės

Ši pagalvė yra puiki

Pagalvė – gero miego pagrindas. Ji užtikrina taisyklingą kūno poziciją miego metu, patogumą, leidžia sumažinti kaklui, pečiams ir nugarkauliui tenkantį svorį. Būtent todėl miegodami ant geros pagalvės gerai ir pailsime, prabundame kupini energijos dienos darbams. Pagalvė suteikia atramą, kurios reikia taisyklingai kūno pozicijai, o tai leidžia išvengti kaklo, nugaros, galvos skausmų. Nei antklodės, nei patalynės užvalkalai ar paklodės neturi tiek daug įtakos mūsų miego kokybei, kaip pagalvės. Dėl šios priežasties pagalvės pasirinkimui reikia skirti ypatingą dėmesį.

Kaip išsirinkti tobulą pagalvę?

Net ir gražiausias pagalvės užvalkalas „neužmaskuos“ pagalvės trūkumų, pasireiškiančių nuovargiu vos tik atsikėlus, kaklo, galvos, nugaros skausmų bei kitų požymių, signalizuojančių, jog atėjo laikas ieškoti naujos pagalvės. Tinkama pagalvė turi užtikrinti, jog, miegant, galva ir kaklas išliktų lygioje padėtyje su stuburu, taip pat garantuoti efektyvią oro cirkuliaciją ir saugoti kūną nuo prakaitavimo. Norint, jog minėti reikalavimai būtų išpildyti, derėtų atkreipti dėmesį į žemiau pateiktus kriterijus.

Atkreipkite dėmesį, kad kiekvieno poreikiai pagalvei yra individualūs, tad neskubėkite radę tinkamą pagalvę sau, pirkti tokios pačios visiems šeimos nariams. Vadovaukitės patarimais ir išrinkite tinkamiausią pagalvę kiekvienam – siūlome didelę pagalvių įvairovę, tad tikrai rasite tinkamas pagalves visai šeimai.

Kuo svarbus pagalvės dydis?

Kokio dydžio pagalvę rinktis, priklauso nuo žmogaus ūgio, svorio, mėgstamos miego pozicijos, asmeninių poreikių. Visi šie parametrai laikui bėgant gali keistis, tačiau dažnai daroma klaida, kai perkama pagal tai, kokie yra turimi pagalvių užvalkalai. Rekomenduojamas pagalvės vaikams (3-7 metų) dydis – 40x60 cm. Ieškant pagalvės suaugusiems (standartiniai išmatavimai – 50x70, 60x60, 70x70 cm), pravartu prisiminti taisyklę, jog pagalvė turi būti tokio dydžio, kad, vartantis, nuo jos nenukristų galva.

Kokia geresnė: stora ar plona pagalvė?

Prekyboje esančių pagalvių aukštis svyruoja tarp 2–17 cm. Rekomenduojama, jog, gulint ant šono, pagalvės aukštis būtų nuo pečių iki pakaušio. Jei dažniau miegate ant pilvo arba nugaros, labiau tiks plonesnė pagalvė – taip galva nebus pernelyg atlošta. Mėgstantiems miegoti ant šono reikia aukštesnės atramos, kur patogiai užpildytų tarpą tarp peties ir kaklo. Dažnai miegantiems ant šono puikiai tinka bangelės formos pagalvė su atmintį turinčiu užpildu.

Pagalvės aukštis taip pat priklauso nuo čiužinio kietumo: miegant ant kietesnio čiužinio, derėtų rinktis aukštesnę, kietesnę pagalvę, tuo tarpu minkštas čiužinys leidžia kūnui labiau susmegti, tad ir pagalvės norėsis žemesnės, minkštesnės. „Nostra“ parduotuvėje internetu galite įsigyti ir pagalvių su užtrauktuku impile, kurį atsegus, beliks tik užpildą papildyti ar dalį jo nuimti, taip pakoreguojant pagalvės aukštį.

Kokios formos pagalvė man tinka?

Stačiakampės, kvadratinės, apvalios, o gal – ortopedinės pagalvės, turinčios specialią įdubą galvai? Šis kriterijus yra glaudžiai susijęs su miego įpročiais. Pavyzdžiui, klasikinė pagalvės forma rekomenduojama, jei dažnai miegama ant pilvo ar miego pozos nuolat kaitaliojamos, o specialių formų pagalvės tinkamos mėgstantiems gulėti ant nugaros ar šono.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad poreikiai keičiasi – jei anksčiau puikiai tiko ortopedinė pagalvė, bet dabar ant tokios prastai miegate, galbūt atėjo metas ją pakeisti klasikine.  

Koks pagalvės užpildas geriausias?

Pagalvės užpildas gali būti pagamintas iš natūralių arba sintetinių medžiagų. Pūkinės pagalvės, pagalvės su bambuko pluoštu, šilku, vilna ar linu pasižymi visa eile privalumų, kuriuos įvertina natūralių medžiagų mėgėjai. Vis daugiau susidomėjimo sulaukia ir sintetiniai užpildai (mikropluoštas, poliesterio pluoštas, viskoelastinė medžiaga), kurie mėgiami ne tik dėl higienos bei efektyvaus drėgmės sugėrimo, bet ir nesudėtingos priežiūros, pavyzdžiui, galimybės pagalvę skalbti skalbimo mašinoje.

Pagalvės užpildą nuo taršos iš išorės apsaugo impilas, kuris dažniausiai yra siuvamas iš tvirtos ir tankios sintetinės medžiagos, taip pat apsaugos suteikia ir užvalkalas. Nepaisant to, laikui bėgant užpildo pluoštas palengva užsiteršia ir galimybės jį išvalyti nėra. Dėl to rekomenduojama pagalves keisti kas kelerius metus.

„Nostra“ pagalvių asortimentas

Mūsų parduotuvės asortimente rasite įvairių pagalvių pasirinkimą. Galite rinktis iš skirtingų dydžių, minkštumo, aukščio ir kitų parametrų. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurių pagalvių impilai yra atsegami, todėl jų kietumą ir aukštį galima reguliuoti padidinant ar sumažinant užpildo kiekį. Turintiems alergišką ar jautrią odą siūlome rinktis antibakterines pagalves, kuriose nesikaupia mikroorganizmai ir tarša, galinti sudirginti odą.

Ramiam ir kokybiškam miegui pagalvę išsirinksite greitai ir paprastai – prie mūsų produktų yra pateikiama išsami informacija, o jei norite surasti tinkamą pagalvę greičiau, galite pasinaudoti parduotuvėje esančiais paieškos filtrais. Užsakytas pagalves nurodytu adresu pristatysime vos per keletą dienų, o jei norite pirkdami dar ir sutaupyti, kviečiame patikrinti, kokios akcijos ir nuolaidos šiuo metu taikomos mūsų parduotuvėje.

D.U.K

Norint, kad patalynė išliktų švarus ir higieniškas, būtina ja tinkamai pasirūpinti ir pagalvės nėra išimtis. Rekomenduojama kasdien supurtyti pagalvę, taip nuo užvalkalo paviršiaus pasišalins negyvos odos ląstėles, susikaupusios per naktį, kiti nešvarumai. Reguliariai keiskite pagalvės užvalkalą, o jei jį ištepėte, pakeiskite ir išskalbkite nedelsiant. Vasaros metu išneškite pagalves išvėdinti į lauką, palaikykite prieš saulę – tai padeda išnaikinti bakterijas. Nenaudojamas pagalves laikykite sausoje ir vėsioje vietoje, taip išvengsite pelėsio, nemalonaus drėgmės kvapo, bakterijų ir dulkių erkučių.

Pagalvių skalbti dažniausiai nerekomenduojama, nes jos gali prarasti savo formą ir purumą. Kai kurios sintetinės pagalvės gali būti skalbiamos rankomis arba skalbyklėje. Jei dvejojate, ar turimą pagalvę galima skalbti, patikrinkite jos etiketę čia rasite pagrindines priežiūros rekomendacijas. Bet kuriuo atveju skalbiant rinkitės švelnią skalbimo programą ir žemą temperatūrą, naudokite švelnų ploviklį. Jei pagalvė turi atsegamą impilą, galite pašalinti jos užpildą ir išskalbti tik jį.

Rekomenduojama pagalvę pakeisti nauja kas porą metų, tačiau šis terminas priklauso nuo naudojimo dažnumo ir asmeninių įpročių. Kokybiška pagalvė gali tarnauti ir ilgiau nei du metus, tačiau iš pigių prastos kokybės pagalvių nereikėtų daug tikėtis. Pagalvę keiskite pastebėję, kad ji prarado savo formą, purumą, ant impilo atsirado dėmių, nemalonus pagalvės kvapas. Jei prastai išsimiegate, pabudę jaučiate raumenų įtampa, skausmą kaklo, nugaros, pečių srityje – tai gali būti ženklas, kad senoji pagalvė susidėvėjo.

Pagalvės įtaka mūsų sveikatai ir savijautai yra daug didesnė, nei manėte. Ji padeda kūnui palaikyti tinkamą miego poziciją ir užtikrina gerą poilsį. Tik ant tinkamai parinktos pagalvės gerai išsimiegosite ir pailsėsite, prabusite atsipalaidavę, kupini energijos. Pagalvė padeda išvengti nugaros, kaklo, pečių skausmų, palaikyti tinkamą kraujotaką miego metu. Tai svarbu ne tik mūsų sveikatai, bet ir savijautai, o geras miegas yra visa ko pagrindas. Dėl šių priežasčių verta skirti dėmesio tinkamos pagalvės pasirinkimui ir investuoti į kokybišką patalynę.

Alergines reakcijas paprastai sukelia ne pagalvė, o dulkių erkutės, dulkės, cheminių priemonių likučiai. Pasekmės gali būti itin nemalonios ir varginančios, todėl alergiškiems žmonėms rekomenduojama rinktis hipoalergines arba antimikrobinio pluošto pagalves. Puikiai tinka medvilnės, bambuko, mikropluošto pagalvės, tačiau jas taip pat reikia dažnai vėdinti, reguliariai keisti užvalkalus. Beje, kenčiantys nuo alergijų gali naudoti dvigubus pagalvės užvalkalus – tai padės apsaugoti pagalvę nuo aplinkos taršos.

avatar