Pagalvės

Filtrai
Kaina
   
Dydis
Spalva
Sudėtis
Užtrauktukas

Pirkėjų atsiliepimai (1)

 
2019-09-13

Thank you very much for the goods, they are nice. The delivery was fast. If I need something else, I will definetly place an order with your company. I have recommended your goods to my acquaintances.

Inese

Pagalvė yra labai svarbi miego kokybei ir patogumui, ji padeda kūnui palaikyti tinkamą poziciją. O gerai išsimiegame tik tada, kai mūsų stuburas yra taisyklingoje padėtyje ir leidžia kūnui atsipalaiduoti. Už tai atsakinga pagalvė, tad ją rinktis reikėtų atsakingai. Kokybiškos pagalvės yra gaminamos naudojant naujausias technologijas ir medžiagas, o jų įvairovė iš tikrųjų didelė.

Rinkdamiesi pagalvę pirmiausiai atkreipkite dėmesį į jos išorę. Visai nesvarbu, koks užpildas yra pagalvės viduje, visada svarbus yra laisvas oro srautų judėjimas. Oras užtikrina pagalvės purumą, leidžia jai išdžiūti, suteikia gaivumo. Geriausiai orą praleidžia natūralus audinys, todėl pagalvė iš medvilnės yra puikus pasirinkimas, tačiau siekiant pailginti pagalvės tarnavimo laiką gali būti naudojamas ir poliesteris. Tai kokybiškas sintetinis pluoštas, gaminamas naudojant specialią technologiją. Pluoštas užtikrina, kad kokybiškos pagalvės išlaikys savo formą ir ilgai tarnaus.

Pagalvės užpildų įvairovė kiekvienam leidžia rinktis pagal asmeninius poreikius: minkštesnė ar kietesnė, puresnė ar anatominė. Nėra vieno geriausio pasirinkimo – visos kokybiškos pagalvės yra geros, todėl rinkitės užpildą pagal savo pomėgius. Svarbu prisiminti, kad priklausomai nuo užpildo skiriasi ir rekomenduojamas pagalvės keitimo intervalas, tad į tai verta atkreipti dėmesį.

Kokybiškos pagalvės yra užpildomos poliesterio pluoštu. Tai sintetinė medžiaga, kurią gamintojai renkasi siekdami užkirsti kelią bakterijų ir mikroorganizmų dauginimuisi pagalvės viduje. Poliesterio pluoštas yra puiki ir ilgaamžė medžiaga, greitai atgaunanti savo pradinę formą, tad jei pagalvės užvalkalas leis laisvai judėti orui, galėsite mėgautis puria ir minkšta pagalve. O jei norite dar didesnės apsaugos, rinkitės anglimi praturtintą pagalvės užpildą, kuris pasižymi antiseptinėmis savybėmis.

Taip pat atkreipkite dėmesį ir į pagalvės dydį – visus standartinius dydžius rasite mūsų parduotuvės asortimente. Mažiausios pagalvėlės yra skirtos namų dekorui, gal galima naudoti su užvalkalu arba be jo. Siauresnės pagalvės puikiai tik vaikams, o didžiosios patiks visiems. Kokybiškos ir pigios pagalvės mūsų elektroninėje parduotuvėje yra parduodamos su įvairiais poliesterio užpildais, todėl kiekvienas gali pasirinkti pagalvę pagal savo skonį ir pomėgius.

Skaityti daugiau