Pavasario išpardavimas! Kovo 16-31 dienomis 25% nuolaida su kodu KOVAS23 *nuolaidos nesumuojamos

Kokybiško, produktyvaus miego paslaptis – individualią kūno anatomiją bei miego įpročius atitinkančios pagalvės įsigijimas. Tad pagrindinė taisyklė, ieškant pagalvės internetu, akivaizdi – nederėtų pirkti identiškos pagalvės visai šeimai: prieš tai būtina išanalizuoti individualius kiekvieno poreikius.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

965 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Gera pagalve

Irena
 

5 žvaigždutės

Pagalvė ANTISTRESS

Truputi perdidelė mums

 

5 žvaigždutės

Puiki

Žinodami konkrečius kriterijus, galėsite rinktis iš plataus „Nostra“ asortimento, kuriame siūlomos skirtingo užpildo, audinių rašto, įvairaus dydžio pagalvės vaikams ir suaugusiems.

Svarbiausi kriterijai, aktualūs renkantis pagalvę

Net ir stilingiausias pagalvės užvalkalas, švelniai apgaubiantis kūną, „neužmaskuos“ pagalvės trūkumų, pasireiškiančių nuovargiu vos tik atsikėlus, kaklo, galvos, nugaros skausmų bei kitų požymių, signalizuojančių, jog atėjo laikas ieškoti naujos pagalvės.

Tinkama pagalvė turi užtikrinti, jog, miegant, galva ir kaklas išliktų lygioje padėtyje su stuburu, taip pat garantuoti efektyvią oro cirkuliaciją ir saugoti kūną nuo prakaitavimo. Norint, jog minėti reikalavimai būtų išpildyti, derėtų atkreipti dėmesį į žemiau pateiktus kriterijus.

Pagalvės dydis

Rekomenduojamas pagalvės vaikams (3–7 metų) dydis – 40x60 cm. Ieškant pagalvės suaugusiems (standartiniai išmatavimai – 50x70, 60x60, 70x70 cm), pravartu prisiminti taisyklę, jog pagalvė turi būti tokio dydžio, kad, vartantis, nuo jos nenukristų galva.

Pagalvės aukštis

Prekyboje esančių pagalvių aukštis svyruoja tarp 2–17 cm. Rekomenduojama, jog, gulint ant šono, pagalvės aukštis būtų nuo pečių iki pakaušio.

Šis kriterijus taip pat tiesiogiai susijęs ir su turimo čiužinio kietumu. Miegant ant kietesnio čiužinio, derėtų rinktis aukštesnę, kietesnę pagalvę, tuo tarpu minkštas čiužinys „diktuoja“ žemesnės, minkštesnės pagalvės įsigijimą.

„Nostra“ parduotuvėje internetu galite įsigyti ir pagalvių su užtrauktuku impile, kurį atsegus, beliks tik užpildą papildyti ar dalį jo nuimti, taip pakoreguojant pagalvės aukštį.

Pagalvės forma

Stačiakampės, kvadratinės, apvalios, o gal – ortopedinės pagalvės, turinčios specialią įdubą galvą? Šis kriterijus yra glaudžiai susijęs su miego įpročiais. Pavyzdžiui, klasikinė pagalvės forma rekomenduojama, jei dažnai miegama ant pilvo ar miego pozos nuolat kaitaliojamos, o specialių formų pagalvės tinkamos mėgstantiems gulėti ant nugaros ar šono.  

Pagalvės užpildas

Pagalvės užpildas gali būti pagamintas iš natūralių arba sintetinių medžiagų. Pūkinės pagalvės, pagalvės su bambuko pluoštu, šilku, vilna ar linu pasižymi visa eile privalumų, kuriuos įvertina natūralių medžiagų mėgėjai. Vis daugiau susidomėjimo sulaukia ir sintetiniai užpildai (mikropluoštas, poliesterio pluoštas, viskoelastinė medžiaga), kurie mėgiami ne tik dėl higienos bei efektyvaus drėgmės sugėrimo, bet ir nesudėtingos priežiūros, pavyzdžiui, galimybės pagalvę skalbti skalbimo mašinoje.

avatar