Birželio 16d. buvo atnaujintas internetinės parduotuvės dizainas. Artimiausiomis dienomis galimi sutrikimai, prašome apie juos informuoti parduotuve@nostra.lt 

Labai didelis skirtumas tarp miego ant tinkamos ir kokybiškos pagalvės bei tokios, kuri pasiūta iš nekokybiškų medžiagų. Tad siekdami geriausio poilsio ir patogumo atsakingai rinkitės pagalvę savo lovai. Tinkama galvos pozicija padeda atsipalaiduoti stuburui, o drauge ir visam kūnui – tai užtikrina, kad puikiai pailsėsite, o ryte nubusite žvalūs bei energingi. 

Pagalvės Jūsų saldžiam miegui

Saldus miegas bus garantuotas, jei ilsėsitės ant minkštutėlės, švelnios pagalvės. Mūsų asortimente esančių pagalvių užpildui naudojamas elastingas 3D tuščiaviduris pluoštas, pasižymintis ypatingu purumu, elastingumu. Šios pagalvės labai sparčiai atgauna pradinę formą, nesusiguli ir ilgai išlieka it  naujos.

Pasirinkę kokybišką pagalvės užvalkalą mėgausitės aukščiausio lygio poilsiu, nes Jūsų oda tiesiogiai liesis su geru, natūraliu audiniu, nebus dirginama. Pagalvės pasižymės puikiu laidumu orui. 

60x60 pagalvės internetu

Nepriklausomai nuo to, ar gyvenate Vilniuje, ar Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste, galbūt esate namuose, darbe ar atostogaujate toli nuo namų, pirkti internetu galite nepriklausomai nuo vietos ir laiko. Tai labai patogu, nes galite visiškai savarankiškai planuoti pirkimo procesą. Negana to, pirkdami internetu galite filtruoti asortimentą pagal aktualius kriterijus ir taip paiešką padaryti bei ir tikslingą. 

Pagalvės 60x60 mūsų asortimente

Kur pirkti geras 60x60 dydžio pagalves?

Jei savo miegui ieškote geriausios pagalvės, siūlome atkreipti dėmesį į „Nostra“ asortimentą. Puikios pagalvės 60x60 cm ir kitų dydžių yra pasiūtos iš aukštus kokybės standartus atitinkančių medžiagų ir perėmę gerąsias jų savybes. Mūsų tekstilė parduodama labai patrauklia kaina parduotuvėje Vilniuje ir perkant internetu. Norintys mokėti dar pigiau gali pasinaudoti taikomomis akcijomis ir sutaupyti.

Skaityti daugiau