Gimtadienio išpardavimas! Rugsėjo 19-30d. 25% nuolaida su kodu NOSTRA25 *nuolaidos nesumuojamos

Vonios kambario tekstilė

Daugiau

Rodoma 24188

Pirkėjų atsiliepimai

 

3428 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Chalatas VELOUR-360

Varu uzskatīt sevi par pastāvīgu klienti, jo vairākas reizes esmu pasūtījusi preces "Nostrā". Galvenokārt tāpēc, ka 1) viegli un ticami izvietota reklāma, 2) labs skaidrojums par iepirkšanos, 3) atbildīga preces piegādes, noformējums un saziņa pēc preces saņemšanas. Paldies, turpmāk vēl.

 

5 žvaigždutės

Chalatas VELOUR-430

par šādu cenu ļoti labi

 

5 žvaigždutės

Patiko

Gražina

Vonios kambarys yra viena svarbiausių erdvių namuose, tad jo įrengimui skiriame daug dėmesio. Nors savo dydžiu vonios kambariai dažniausiai neprilygsta kitoms namų patalpoms, juos įrengiant apgalvojamos visos smulkmenos. Vonios kambario prekės – tai įvairūs rankšluosčiai, kilimėliai ir kiti tekstilės gaminiai, padedantis palaikyti jaukumą, šilumą ir užtikrinantys šiltą bei švelnų apkabinimą kaskart vos išlipus iš dušo.

Vienas svarbiausių vonios atributų – rankšluostis, be jo neįsivaizduojamos jokios maudynės. Geras rankšluostis turi greitai ir lengvai sugerti drėgmę, visada būti švelnus ir minkštas. Kaip tik tokius rankšluosčius rasite mūsų parduotuvės asortimente, kurį sudarėme kruopščiai atrinkdami kokybiškus tekstilės gaminius. Rankšluosčiai internetu įsigyjami greitai ir lengvai, o kad būtų dar patogiau, siūlome atrasti ne tik pavienius rankšluosčius, bet ir jų komplektus, kurių dalys tobulai dera tarpusavyje.

Rankšluosčiai, vonios kilimėliai, chalatai – tai ne tik praktinę funkciją namuose turinti tekstilė, visa tai galima sumaniai panaudoti kuriant vonios kambario interjerą. Ryškios detalės, spalvų margumynas ar interjero spalvų gamos papildymas galimas žaidžiant tekstilės stiliumi. O kai visa tekstilė yra pasakiškai minkšta ir švelni, toks žaidimas labai smagus. Keičiami vonios kilimėliai ar rankšluosčiai kaskart vonios kambariui gali suteikti vis kitą nuotaiką.

Vonios kambario tekstilė turi būti ne tik graži bei praktiška, bet ir patogi naudoti. Dėl šios priežasties formuodami asortimentą sutelkėme dėmesį į detales ir parinkome natūralius pluoštus, pasižyminčius pačiomis geriausiomis savybėmis. Ieškantiems aukščiausios kokybės patiks prabangūs rankšluosčiai iš šukuotinio pluošto, o mėgstantys kurti ir eksperimentuoti galės sudėlioti savo komplektą iš didelės rankšluosčių spalvų gamos. Laikui po maudynių jaukumo suteiks minkšti ir švelnūs vonios kilimėliai, o šiltą prieglobstį suteiks chalatas, kuriuo susisiautus taip smagu mėgautis SPA malonumais savo vonioje ar skirti laiko mėgstamai vakaro veiklai.

Vonios tekstilės gaminiai tiesiogiai liečiasi prie odos, tad parinkome itin švelnius, saugius net ir jautriai odai bei nesukeliančius alerginių reakcijų natūralius pluoštus. Tokius gaminius lengva prižiūrėti, o savo švelnumą jie išlaiko labai ilgai. Toks rankšluostis yra tarsi dovana iš gamtos, švelnus jos prisilietimas, kuriuo galite mėgautis kaskart po vonios procedūrų.

Skaityti daugiau
avatar