Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Pirkėjų atsiliepimai

 

233 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Хороший товар,отличное качество

 

5 žvaigždutės

Smagus ir praktiškas kilimėlis.

 

3 žvaigždutės

Pirku 2 dažādas krāsas paklājiņus ar pēdiņām pa vidu. Pēc taustes viens bija biezāks un raupjāks, bet otrs plānāks un mīkstāks. Biezākajam bija atirusi mala. Ja būtu domāts dāvināšanai, būtu skumji, jo tādu jau nedāvinātu. Ingūna

Nostra atsakymas

Labdien,

Ja saņēmāt bojātu preci, jums vajadzēja sazināties ar mums, nosūtot fotoattēlus pa e-pastu - info@nostra.lv

Vonios kilimėliai yra svarbus akcentas vonios kambaryje. Šioje patalpoje, kur dažniausiai tiek grindų, tiek sienų apdailai naudojamos plytelės, vonios kilimėlis suteikia minkštumo ir jaukumo. Be to, tai praktiška interjero detalė: juk daug smagiau išlipus iš vonios ar dušo pirmąjį žingsnį žengti minkštu, švelniu kilimėliu, o ne ant vėsių slidžių plytelių. Vonios kilimėliai – lepinimas Jūsų pėdoms ir komfortas po maudynių!

Atsisveikinkite su šaltomis plytelėmis vonioje

Kilimėliai voniai iš tikrųjų atlieka net keletą funkcijų, todėl yra tiesiog privalomi kiekviename vonios kambaryje. Visų pirma jie turi sugerti drėgmę, kuri netyčiomis visada atkeliauja iš dušo ar vonios. Šiai užduočiai atlikti kilimėliui reikalingos puikios skysčio sugeriamumo savybės, tad jį rinkdamiesi būtinai atkreipkite į tai dėmesį. Taip pat vonios kilimėlis yra puiki apsauga nuo paslydimo ant plytelių. Kilimėlio audinio faktūros pakanka sukibimui palaikyti, todėl net ir šlapiomis kojomis stojant ant kilimėlio tikrai nepaslysite. Ir, žinoma, negalima pamiršti jaukumo, minkštumo bei šilumos įspūdžio – sukurti jį vonios kilimėliai tikrai gali. Tai minkšta iš švelni sala jūsų vonios kambaryje, kuri gali tapti ryškiu akcentu ar pagrindine interjero ašimi. O svarbiausia – kokybiški vonios ir tualeto kilimėliai leis pamiršti šaltas plyteles ir jų keliamą diskomfortą!

Tekstilė voniai

Vonios kilimėliai suteikia galimybę neriboti savo fantazijos ir drąsiai eksperimentuoti su vonios interjero stiliumi. Tai lengvai pakeičiama detalė, kurią galima derinti prie rankšluosčių ar kitos tekstilės vonioje ir kurti vis kitą stilių, žaisti spalvų gama. Kilimėliai voniai išsiskiria ne tik spalvomis ar raštais, bet ir varijuoja faktūra, tad iš ko pasirinkti tikrai rasite. Taip pat kilimėliai skiriasi ir savo forma: mažesniems vonios kambariams puikiai tiks apvalus ar ovalo formos kilimėlis, o didesniuose, griežtesnio ar industrinio stiliaus puikiai derės kvadratas bei stačiakampis.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje vonios kilimėliai internetu įsigyjami greitai ir paprastai, o jei norite sudėlioti visus vonios kambario akcentus, gali priderinti ir rankšluosčių komplektą. Siūlome rinktis vonios kilimėlius iš natūralaus pluošto, kuris gerai sugeria drėgmę ir yra laidus orui, tad greitai džiūsta – taip vonioje nesikaupia drėgmė, kilimėlį lengva ir paprasta skalbti. Atraskite asortimentą ir spalvas bei mėgaukitės interjero stiliaus eksperimentais savo vonioje neiškeldami kojos iš namų, nes vonios kilimėliai iš mūsų elektroninės parduotuvės yra pristatomi tiesiai į namus! 

Kur įsigyti puikų vonios kilimėlį?

Domina kokybiški, prabangūs vonios kilimėliai? Mūsų asortimente – 50x70 cm dydžio medvilniniai vonios kilimėliai. Rinkitės norimą spalvą, derinkite prie savo vonios kambario interjero ir mėgaukitės tokių kilimėlių teikiama nauda. Medvilnė – tobulas pasirinkimas, jei norite, kad vonios kambario kilimėliai būtų ne tik gražūs, bet ir praktiški, jaukūs, švelnūs ir tobulai sugeriantys drėgmę. Vonios kilimėliai internetu – patogu, greita ir paprasta pirkti. Rinkitės ne tik vonios kilimėlius, bet ir kitą tekstilę šiai namų erdvei. Vonios kilimėliai akcija – proga, kurios nevalia praleisti, nes taikoma nuolaida suteikia galimybę mokėti pigiau už puikios kokybės tekstilę voniai.

avatar