Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Kiekvienoje vonioje yra bent po vieną rankšluostį. Tai neatsiejama vonios interjero dalis, atliekanti reikšmingą funkciją. Tad rankšluostis būtinas kiekvienoje vonioje. Tai tekstilės gaminys, kuriam keliami gana dideli reikalavimai: vonios rankšluosčiai turi pasižymėti puikiomis drėgmės sugėrimo savybėmis, tačiau kartu norime ir švelnumo, minkštumo bei dailios išvaizdos. Visas šias savybes užtikrina medvilnės pluoštas, kuris yra natūralus ir puikiai tinka bet kokiai odai.

Tokie rankšluosčiai yra malonūs liesti ir puikiai atlieka savo funkciją, tad jais smagu apsigobti po maudynių vonioje, duše ar pasiimti prie vandens telkinio.

Kokie rankšluosčiai geriausi?

Svarstantiems, kokie rankšluosčiai geriausi, pirmiausia tikslinga įvertinti audinį – jis turėtų būti natūralus, švelnus ir minkštas. Nepriekaištingas pasirinkimas, nepaliksiantis abejingų, bus medvilnė ar medvilnės ir kito pluošto, pavyzdžiui, lino, tandemas. Medvilnė pasižymi puikiomis savybėmis, kurios rankšluosčiui prideda itin daug teigiamų savybių. Medvilnė labai švelni, minkšta, maloni odai, nealergizuoja, todėl toks rankšluostis tiks visiems, net jautrios odos savininkams, alergiškiems žmonėms, kūdikiams. Medvilnė yra laidi orui, nedirgina odos, nepriekaištingai sugeria drėgmę, kas itin svarbu vonios rankšluosčių kontekste.

Rinkdamiesi vonios rankšluosčius, atkreipkite dėmesį į jų svorį: kuo jis didesnis, tuo storesnis yra rankšluostis. Švelnumo ir minkštumo gerbėjams patiks stori rankšluosčiai, kurių audinio kilpelės yra didesnės ir storesnės. Jie puikiai tinka po maudynių vonioje, itin gerai sugeria drėgmę ir apgaubia kūną jaukiu švelnumu. Plonesni rankšluosčiai taip pat turi savo gerbėjų: jie yra lengvesni, gerai sugeria drėgmę ir greičiau išdžiūsta, taip pat tokius rankšluosčius lengviau pasiimti vykstant prie vandens telkinių ar į keliones – jie užima mažiau vietos.

„Nostra“ rankšluosčių privalumai

Mūsų asortimente esantys rankšluosčiai išsiskiria geriausiomis savybėmis. Jų gamybai naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, perduodančios gerąsias savybes galutiniam gaminiui. „Nostra“ rankšluosčiai patvarūs, ilgaamžiai, išlaikantys sodrias spalvas ir pirminę išvaizdą net po daugelio skalbimų.

Rankšluostis vonioje yra ne tik praktiškas aksesuaras, bet ir interjero detalė. Dėl šios priežasties rankšluosčių asortimentas yra itin didelis, jame varijuoja įvairios spalvos, raštai, kai kurie rankšluosčiai yra puošiami dekoro detalėmis, pavyzdžiui, kutais. Vienspalviai rankšluosčiai yra klasikinis pasirinkimas, jų spalvas galima derinti tarpusavyje – taip jie dailiai atrodys, o kiekvienam šeimos nariui bus lengva atskirti savąjį. Prabangų įvaizdį kuria dekoruoti rankšluosčiai, kuriuose vienspalvį atspalvį paįvairina tokios dekoro detalės kaip ornamentai, ažūriniai raštai. Jei abejojate, kokie audiniai derės tarpusavyje, puiki išeitis yra rankšluosčių komplektas. Paprastai jį sudaro keletas universalaus dydžio rankšluosčių, kurie dera tarpusavyje.

Rankšluosčiai mūsų asortimente

Didelį rankšluosčių asortimentą rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Čia pasirinkimas toks platus, kad kiekvienas atras savo mėgstamiausią spalvą ar raštą. Įvairus dydžių pasirinkimas suteikia laisvę rinktis rankšluosčius pagal asmeninius poreikius. O ieškantiems itin praktiškų sprendimų patiks nuolaidos: tai – kokybiški rankšluosčiai akcija jiems taikoma įvairiomis progomis, tad pasirinkdami mūsų gaminius galėsite dar ir sutaupyti. Pasirūpinkite visos šeimos patogumu – mūsų parduotuvėje rankšluosčiai kiekvienam!

Jums siūlome:

Visi rankšluosčiai – tiek dideli, tiek maži – yra minkšti, švelnūs, patvarūs, gražūs.

Medvilniniai „Nostra“ rankšluosčiai: kuo jie išskirtiniai?

Medvilnė yra vienas geriausių pasirinkimų kalbant apie tekstilės gaminius: rankšluosčius, chalatus ir kt. Šis pluoštas gaminamas iš medvilnės žiedų, pasižymi nepriekaištingomis sugeriamumo savybėmis, laidumu orui, nealergizuoja, negana to, medvilnės pluošto tekstilė nereikalauja ypatingos priežiūros, todėl nešvarumus pašalinsite labai lengvai.

Mūsų medvilniniai vonios rankšluosčiai tinka ir suaugusiems, ir vaikams ar net kūdikiams. Šie gaminiai populiarūs namams, viešbučiams. Dėl neapsakomo medvilnės minkštumo bei švelnumo jie labai vertinami. Puikios drėgmės sugeriamumo savybės rankšluosčius iš medvilnės daro dar patrauklesnius ir tarp pirties, vandens pramogų gerbėjų. Negana to, natūralaus pluošto gaminiai itin sparčiai išdžiūsta!

Dar kalbant apie medvilnę būtina paminėti ir jos draugiškumą jautriai, į alergijas linkusiai odai. Jei esate būtent tokios savininkas, rinkitės medvilninius rankšluosčius, nes jie švelnūs, nedirgina, nealergizuoja odos.

Šukuotinės medvilnės rankšluosčiai – ypatingas minkštumas

Šukuotinės medvilnės rankšluosčiai turi visas medvilniniams gaminiams būdingas savybes, negana to, jie pasižymi neapsakomu purumu ir minkštumu, kuris pavergs Jūsų simpatijas nuo pat pirmojo prisilietimo. Šukuotinės medvilnės rankšluosčiai labai tiks alergiškiems žmonėms, jautrios odos savininkams, gležną odelę turintiems mažyliams. Palyginti su įprasta medvilne, tai šukuotinės pluoštas yra ilgesnis, todėl tokie rankšluosčiai, o ir kiti gaminiai, yra dar atsparesni naudojimui, skalbimui, lyginiui, jie pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu.

Maksimalus vandens sugeriamumas – tai, dėl ko irgi vertinama šukuotinė medvilnė. Rankšluosčio paviršiuje esanti kilpelių galybė užtikrina, kad švelniai braukiant per odą bus sugertas kiekvienas vandens lašelis.

Lino ir medvilnės dueto privalumai

Kodėl mūsų rankšluosčiai – geriausias pasirinkimas viešbučiams?

Rankšluosčiams, kurie naudojami viešbučiuose, keliami tam tikri reikalavimai. Pirmiausia, jie turėtų būti nepriekaištingos kokybės ir itin tvirti, nes viešbučių rankšluosčiai turi atlaikyti labai didelį skalbimų bei lyginimų ciklą. Tad šiuo atveju natūralios medvilnės rankšluosčiai bus vienas geriausių pasirinkimų. Jie ilgaamžiai, tvirti, minkštutėliai ir turi pluoštą kitų gerųjų savybių. Drauge tai universalus pasirinkimas, nes medvilnės pluoštas nealergizuoja, tad tinka į alergiją linkusiems asmenims, taip pat turintiems gležną, jautrią odelę, pavyzdžiui, kūdikiams.

Kur įsigyti kokybiškų rankšluosčių?

Domina geri, firminiai kilpiniai rankšluosčiai? Norite savo vonios kambarį papildyti patvariais, nepriekaištingai atrodančiais ir savo funkciją puikiai atliekančiais rankšluosčiais? Rinkitės „Nostra“ asortimente fizinėje pardavimo vietoje arba internetu. Siūlome pavydėtiną spektrą skirtingų rankšluosčių, gaminius labai patrauklia kaina, dėmesingumą kiekvienam iš Jūsų.

Tiek perkantys mūsų įprastoje parduotuvėje, tiek elektroninėje gali mėgautis puikiomis akcijomis, suteikiančiomis progą už aukštos kokybės gaminį mokėti pigiau.

Pirkti mūsų el. parduotuvėje lengva ir greita

 

Skaityti daugiau