Gimtadienio išpardavimas! Rugsėjo 19-30d. 25% nuolaida su kodu NOSTRA25 *nuolaidos nesumuojamos

Rankšluosčiai

Daugiau

Rodoma 24121

Pirkėjų atsiliepimai

 

2146 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Patiko

Gražina
 

5 žvaigždutės

Viskas puikiai

Gražina
 

5 žvaigždutės

biezs,labi uzsūc mitrumu

Rankšluosčiai

Rankšluosčiai – tekstilės gaminys, atrandantis vietą kiekvienuose namuose. Minkšti, švelnūs, puikiai drėgmę sugeriantys vonios rankšluosčiai – jaukiam maudynių ritualo užbaigimui. Virtuviniai rankšluosčiai – idealios tvarkios palaikymui virtuvėje. Paplūdimio rankšluosčiai – ne tik kūno nusausinimui, išsimaudžius gaivaus lauko telkinio vandenyje, bet ir tingiam poguliui ant smėlio. „Nostra“ rankšluosčiai internetu – tai galimybė įsigyti patvarų, savo funkcinių ir estetinių savybių ilgai neprarandantį, iš aukščiausios kokybės, natūralių medžiagų pagamintą tekstilės gaminį už patrauklią kainą.

Kaip pasirinkti rankšluostį?

Paskirtis

Vonios rankšluosčiai turi ne tik gerai sugerti drėgmę, bet ir būti švelnūs, minkšti, nealergizuoti odos, kuri po maudynių tampa dar jautresnė. Idealu, jei virtuviniai rankšluosčiai ne tik puikiai sugeria drėgmę, bet, dėl higienos, yra ploni ir greitai išdžiūsta. Rankšluostis, kurį ketinate neštis į paplūdimį, turėtų neužimti daug vietos, tačiau būti pakankamo dydžio, jog, prireikus, galėtumėte ant jo atsigulti. Rekomenduojama rinktis lygios tekstūros paplūdimio rankšluosčius, priešingu atveju prie paviršiaus lips smėlis.

Atsižvelgiant į tai, kokią paskirtį atlieka rankšluosčiai, priklauso jų dydis, sudėtis bei kitos savybės.

Sudėtis

Medvilniniai rankšluosčiai gerai sugeria drėgmę, yra pralaidūs orui, nedirgina ir nealergizuoja odos, yra minkšti, švelnūs, tad puikiai tinka net ir jautriai vaikų bei kūdikių odelei.

Rankšluosčiai, pagaminti iš šukuotos medvilnės, lyginant su įprastu medvilnės pluoštu, yra dar švelnesni, patvaresni, puikiai sugeria drėgmę.

Bambukiniai rankšluosčiai, be kitų šiam tekstilės gaminiui būtinų savybių (geras drėgmės sugeriamumas, minkštumas), vertinami ir dėl antibakterinio poveikio bei spartesnio džiūvimo.

Lininiai rankšluosčiai, kurie, priešingai nei medvilnė ar bambukas, nėra labai švelnūs, tačiau gerai sugeria drėgmę, yra ploni, greitai džiūsta, paviršiuje nekaupia bakterijų. Tai – mėgstamas pasirinkimas pirtyje ar virtuvėje.

Gramatūra

Tai – savybė, apibūdinanti audinio, iš kurio yra pagamintas rankšluostis, tankį. Kuo didesnė gramatūra, tuo rankšluostis geriau sugeria drėgmę, tačiau, sušlapęs, džiūsta ilgiau. Bene optimaliausias pasirinkimas – 500 g/m2 gramatūros rankšluostis, kurio drėgmės sugeriamumo savybės yra puikios, o džiūvimo procesas neprailgsta. 

Dydis

Virtuviniai, veidui ar rankoms nusivalyti skirti rankšluosčiai bus mažesni. Vonios, ypač, jei po maudynių mėgstate apsijuosti rankšluosčiu – didesni.

Dizainas

Vonios ar virtuviniai rankšluosčiai dažniausiai derinami prie patalpose vyraujančio interjero. Galite rinktis vienspalvius, spalvotus ar dekoruotus papildomomis detalėmis, pavyzdžiui, kutais. Rankšluosčių komplektai, kuriuos sudaro skirtingų dydžių, tarpusavyje derantys rankšluosčiai – ne tik puiki dovana, bet ir būdas išvengti estetinio „chaoso“, kai, pavyzdžiui, vonioje kabo skirtingi kelių šeimos narių rankšluosčiai.

Skaityti daugiau
avatar