Rankšluosčiai

Filtrai
Kategorija
  • Vonios rankšluosčiai
  • Lininiai rankšluosčiai
  • Balti rankšluosčiai
  • Spalvoti 550 g/m2 rankšluosčiai
  • Spalvoti 380 g/m2 rankšluosčiai
  • Rankšluosčiai vaikams
  • Rankšluosčiai kūdikiams
  • Paplūdimio rankšluosčiai
Kaina
   
Rinkiniai
Dydis
Sudėtis
Rankšluosčio gramatūra
Spalva
Rankšluosčių komplektas

Pirkėjų atsiliepimai (189)

 
2020-01-17

dydis, spalva, sudėtis - tobulas naudojimas! tikėkimės kad ir po keliolikos skalbimų nuomonė nepasikeis :)

Kęstutis
 
2020-01-17

Puikus kainos ir kokybes santykis.

Lina
 
2020-01-17

Puiki kokybė.

Lina

Kiekvienoje vonioje yra bent po vieną rankšluostį. Tai neatsiejama vonios interjero dalis, atliekanti reikšmingą funkciją. Tad rankšluostis būtinas kiekvienoje vonioje. Tai tekstilės gaminys, kuriam keliami gana dideli reikalavimai: vonios rankšluosčiai turi pasižymėti puikiomis drėgmės sugėrimo savybėmis, tačiau kartu norime ir švelnumo, minkštumo bei dailios išvaizdos. Visas šias savybes užtikrina medvilnės pluoštas, kuris yra natūralus ir puikiai tinka bet kokiai odai. Tokie rankšluosčiai yra malonūs liesti ir puikiai atlieka savo funkciją, tad jais smagu apsigobti po maudynių vonioje, duše ar pasiimti prie vandens telkinio. 

Kokie rankšluosčiai geriausi?

Svarstantiems, kokie rankšluosčiai geriausi, pirmiausia tikslinga įvertinti audinį – jis turėtų būti natūralus, švelnus ir minkštas. Nepriekaištingas pasirinkimas, nepaliksiantis abejingų, bus medvilnė ar medvilnės ir kito pluošto, pavyzdžiui, lino, tandemas. Medvilnė pasižymi puikiomis savybėmis, kurios rankšluosčiui prideda itin daug teigiamų savybių. Medvilnė labai švelni, minkšta, maloni odai, nealergizuoja, todėl toks rankšluostis tiks visiems, net jautrios odos savininkams, alergiškiems žmonėms, kūdikiams. Medvilnė yra laidi orui, nedirgina odos, nepriekaištingai sugeria drėgmę, kas itin svarbu vonios rankšluosčių kontekste.

Rinkdamiesi vonios rankšluosčius, atkreipkite dėmesį į jų svorį: kuo jis didesnis, tuo storesnis yra rankšluostis. Švelnumo ir minkštumo gerbėjams patiks stori rankšluosčiai, kurių audinio kilpelės yra didesnės ir storesnės. Jie puikiai tinka po maudynių vonioje, itin gerai sugeria drėgmę ir apgaubia kūną jaukiu švelnumu. Plonesni rankšluosčiai taip pat turi savo gerbėjų: jie yra lengvesni, gerai sugeria drėgmę ir greičiau išdžiūsta, taip pat tokius rankšluosčius lengviau pasiimti vykstant prie vandens telkinių ar į keliones – jie užima mažiau vietos.

„Nostra“ rankšluosčių privalumai

Mūsų asortimente esantys rankšluosčiai išsiskiria geriausiomis savybėmis. Jų gamybai naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, perduodančios gerąsias savybes galutiniam gaminiui. „Nostra“ rankšluosčiai patvarūs, ilgaamžiai, išlaikantys sodrias spalvas ir pirminę išvaizdą net po daugelio skalbimų.

Rankšluostis vonioje yra ne tik praktiškas aksesuaras, bet ir interjero detalė. Dėl šios priežasties rankšluosčių asortimentas yra itin didelis, jame varijuoja įvairios spalvos, raštai, kai kurie rankšluosčiai yra puošiami dekoro detalėmis, pavyzdžiui, kutais. Vienspalviai rankšluosčiai yra klasikinis pasirinkimas, jų spalvas galima derinti tarpusavyje – taip jie dailiai atrodys, o kiekvienam šeimos nariui bus lengva atskirti savąjį. Prabangų įvaizdį kuria dekoruoti rankšluosčiai, kuriuose vienspalvį atspalvį paįvairina tokios dekoro detalės kaip ornamentai, ažūriniai raštai. Jei abejojate, kokie audiniai derės tarpusavyje, puiki išeitis yra rankšluosčių komplektas. Paprastai jį sudaro keletas universalaus dydžio rankšluosčių, kurie dera tarpusavyje. 

Rankšluosčiai mūsų asortimente

Didelį rankšluosčių asortimentą rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Čia pasirinkimas toks platus, kad kiekvienas atras savo mėgstamiausią spalvą ar raštą. Įvairus dydžių pasirinkimas suteikia laisvę rinktis rankšluosčius pagal asmeninius poreikius. O ieškantiems itin praktiškų sprendimų patiks nuolaidos: tai - kokybiški rankšluosčiai akcija jiems taikoma įvairiomis progomis, tad pasirinkdami mūsų gaminius galėsite dar ir sutaupyti. Pasirūpinkite visos šeimos patogumu – mūsų parduotuvėje rankšluosčiai kiekvienam!

Jums siūlome:

Visi rankšluosčiai – tiek dideli, tiek maži – yra minkšti, švelnūs, patvarūs, gražūs.

Kur įsigyti kokybiškų rankšluosčių?

Domina geri, firminiai kilpiniai rankšluosčiai? Norite savo vonios kambarį papildyti patvariais, nepriekaištingai atrodančiais ir savo funkciją puikiai atliekančiais rankšluosčiais? Rinkitės „Nostra“ asortimente fizinėje pardavimo vietoje arba internetu. Siūlome pavydėtiną spektrą skirtingų rankšluosčių, gaminius labai patrauklia kaina, dėmesingumą kiekvienam iš Jūsų.

Tiek perkantys mūsų įprastoje parduotuvėje, tiek elektroninėje gali mėgautis puikiomis akcijomis, suteikiančiomis progą už aukštos kokybės gaminį mokėti pigiau.

Skaityti daugiau