Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Įprasti virtuviniai rankšluosčiai gali būti vienu universaliausių ir svarbiausių daiktų namų virtuvėje. Dažniausiai įsivaizduojame, kad rankšluostis skirtas tik indams nusausinti ar rankoms šluostyti, tačiau jis taip puikiai tiks stalviršiui, pjaustymo lentelei valyti, rankšluostį galima panaudoti kaip puodkėlę, tai – nepamainoma pagalba gaminant maistą. Taip pat nevalia pamiršti ir to, kad kokybiškas, dailus, spalvingas ar klasikinio įvaizdžio rankšluostis gali tapti puikia Jūsų virtuvės interjero dalimi! Tinkamai parinktos spalvos, raštai tobulai įsilieja į virtuvės interjerą, harmoningai jį papildydami arba, atvirkščiai, suteikdami spalvų bei išskirtinumo.

Tekstilės gaminiai virtuvėje

Virtuviniai rankšluosčiai dažniausiai gaminami iš medvilnės, todėl jie yra pakankamai minkšti, kad galėtų labai greitai ir gerai sugerti vandenį. Šis audinys yra ilgaamžis, puikiai tinka pakartotiniam naudojimui ir daugybei skalbimų.

Virtuviniai rankšluosčiai, kurie yra mūsų asortimente, kruopščiai atrinkti pagal savo savybes. Prioritetą teikiame natūraliam pluoštui, kuris puikiai tinka net jautriai ir į alergijas linkusiai odai, gerai sugeria drėgmę, yra pralaidus orui, lengvai prižiūrimas. Norint, kad virtuviniai rankšluosčiai kuo ilgiau tarnautų, rekomenduojame juos skalbti tausojančiu režimu: ne didesnėje nei 40 laipsnių temperatūroje, nenaudoti skalbinių minkštiklio – taip po skalbimo užtikrinamos pačios geriausios vandens sugeriamumo savybės.

Virtuviniai rankšluosčiai, be savo pagrindinių funkcijų, gali tarnauti ir kaip miela virtuvės interjero detalė. Mūsų parduotuvėje rasite platų virtuvei skirtų rankšluosčių pasirinkimą, tad galėsite spalviniais akcentais papildyti virtuvės interjerą. Rankšluosčiai skiriasi savo atspalviais ir faktūromis, jie gali būti įvairiai dekoruoti, todėl juos lengva derinti prie įvairaus stiliaus interjero sprendimų, papuošti ar pagyvinti virtuvę.

Ar žinote, kad virtuviniai rankšluosčiai taip pat yra praktiška ir miela dovanos idėja, kuri nudžiugins artimą žmogų, visus mėgstančius šeimininkauti virtuvėje ar naujakurius. Stilingas ir funkcionalus virtuvinis rankšluostis yra nepakeičiamas kiekvienuose namuose! Atraskite mūsų asortimentą, kuriame visa gausybė spalvų! 

Kokius rankšluosčius virtuvei rinktis?

Rinkdamiesi virtuvinius rankšluosčius savo virtuvei ar dovanai prioritetiniu aspektu laikykite audinį. Medvilnė – tobulas pasirinkimas, jei norite, kad virtuviniai rankšluosčiai būtų funkcionalūs, lengvai prižiūrimi ir patvarūs. Medvilniniai virtuvės rankšluosčiai tobulai sugeria drėgmę, todėl jais ne tik efektyviai valysite išplautus indus, bet ir nusausinsite stalviršį, pasipylusius skysčius ir pan. Medvilniniai  rankšluostėliai neįtikėtinai minkšti bei švelnūs, todėl nedirgins odos, jie puikiai tiks net labai jautriai, į alergijas linkusiai odai. Rankšluosčiai iš medvilnės pluošto nereikalauja ypatingos priežiūros, juos lengva skalbti, nesunkiai pašalinamos dėmės, o kokybiška medvilnė net po daugelio skalbimų atrodo nepriekaištingai.

Nesusiviliokite pernelyg žema rankšluosčių kaina, kuri, dažnu atveju, būna kokybės sąskaita. Įvertinkite ir rankšluosčių storį – kuo storesnis audinys, tuo geresnėmis sugeriamumo savybėmis jis pasižymės.

Taip pat rinkdamiesi rankšluosčius virtuvei atsižvelkite ir į spalvą, raštą bei derinkite prie virtuvėje vyraujančio kolorito. 

Virtuviniai rankšluosčiai mūsų asortimente

Kur įsigyti gerų rankšluosčių virtuvei?

Domina pigūs virtuviniai rankšluosčiai? „Nostra“ asortimente rinkitės iš plataus rankšluostėlių spektro, pirkite nebrangiai, mėgaukitės konkurencinga kokybiškos virtuvės tekstilės kaina. Pirkti internetu labai patogu, o mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinio pristatymu. Ieškote, kur parduodama tekstilė internetu pigiau? Taip pat „Nostra“ parduotuvėje – tiesiog sekite mūsų asortimentą ir pasinaudokite puikiomis akcijomis.

Skaityti daugiau