Virtuviniai rankšluosčiai

Filtrai
Kaina
   
Dydis
Spalva
Sudėtis

Pirkėjų atsiliepimai (5)

 
2019-09-18

Truputi plonas

Jurate
 
2019-09-16

puiki kokybe

Vitalijus
 
2019-09-13

Izraustīti diegi

Helēna

Įprasti virtuviniai rankšluosčiai gali būti vienu universaliausių ir svarbiausių daiktų namų virtuvėje. Dažniausiai įsivaizduojame, kad rankšluostis skirtas tik indams nusausinti ar rankoms šluostyti, tačiau jis taip puikiai tiks stalviršiui, pjaustymo lentelei valyti, rankšluostį galima panaudoti kaip puodkėlę, tai – nepamainoma pagalba gaminant maistą.

Virtuviniai rankšluosčiai dažniausiai gaminami iš medvilnės, todėl jie yra pakankamai minkšti, kad galėtų labai greitai ir gerai sugerti vandenį. Šis audinys yra ilgaamžis, puikiai tinka pakartotiniam naudojimui ir daugybei skalbimų. Virtuviniai rankšluoščiai, be savo pagrindinių funkcijų, gali tarnauti ir kaip miela virtuvės interjero detalė. Mūsų parduotuvėje rasite platų virtuvei skirtų rankšluosčių pasirinkimą, tad galėsite spalviniais akcentais papildyti virtuvės interjerą. Rankšluosčiai skiriasi savo atspalviais ir faktūromis, jie gali būti įvairiai dekoruoti, todėl juos lengva derinti prie įvairaus stiliaus interjero sprendimų, papuošti ar pagyvinti virtuvę.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti puikaus medvilninio vaflinio audinio vienspalvių ar raštuotų virtuvinių rankšluosčių. Vafliniu vadinamas audinys primena skanų belgišką vaflį ir puikiai atlieka pagrindinę rankšluosčio funkciją – sugerti vandenį. Vafliniai rankšluosčiai savo audinio struktūra yra išskirtiniai – jų sugeriamumas padidėja su kiekvienu skalbimu. Iš natūralaus medvilnės pluošto audžiami rankšluosčiai yra malonūs liesti, greitai džiūna, nepalieka pūkelių net valant stiklą, yra lengvi ir ploni, todėl juos lengva skalbti ir itin patogu naudoti.

Virtuviniai rankšluosčiai, kurie yra mūsų asortimente, kruopščiai atrinkti pagal savo savybes. Prioritetą teikiame natūraliam pluoštui, kuris puikiai tinka net jautriai ir į alergijas linkusiai odai, gerai sugeria drėgmę, yra pralaidus orui, lengvai prižiūrimas. Norint, kad virtuviniai rankšluosčiai kuo ilgiau tarnautų, rekomenduojame juos skalbti tausojančiu režimu: ne didesnėje nei 40 laipsnių temperatūroje, nenaudoti skalbinių minkštiklio – taip po skalbimo užtikrinamos pačios geriausios vandens sugeriamumo savybės.

Virtuviniai rankšluosčiai taip pat yra praktiška ir miela dovanos idėja, kuri nudžiugins artimą žmogų, visus mėgstančius šeimininkauti virtuvėje ar naujakurius. Stilingas ir funkcionalus virtuvinis rankšluostis yra nepakeičiamas kiekvienuose namuose! Atraskite mūsų asortimentą, kuriame visa gausybė spalvų!

Skaityti daugiau