Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Oeko-Tex standard 100 sertifikatas

„STANDARD 100 by OEKO-TEX®“ yra visame pasaulyje nuosekli, nepriklausoma žaliavos, pusgaminių ir gatavų tekstilės gaminių testavimo ir sertifikavimo sistema visuose gamybos proceso lygiuose, ir jiems papildomiems naudojamiems medžiagoms bei priedams. Pavyzdžiai gaminių, kuriuos galima sertifikuoti -  žaliaviniai, dažyti verpalai, austos ir megztos medžiagos, aksesuarai, tokie kaip sagos, užtrauktukai, siuvimo siūlai ar etiketės, įvairių rūšių gatavi gaminiai (visų rūšių drabužiai, buities ir namų apyvokos reikmenys) tekstilė, patalynė, kilpiniai gaminiai ir daug daugiau).

 

„STANDARD 100 by OEKO-TEX®“ reguliuoja:

Cheminių medžiagų naudojimą, nustato jų normas, tokioms kaip azo dažikliai, formaldehidas, pentachlorfenolis, kadmis, nikelis ir kt.
Daugybę kenksmingų cheminių medžiagų, net jei jos dar nėra teisiškai reglamentuotos.
(Europos cheminių medžiagų reglamento REACh XVII ir XIV priedų bei ECHA SVHC kandidatų sąrašų reikalavimai tiek, kiek juos vertina asociacijos OEKO-TEX® ekspertų grupės, susijusius su audiniais, tekstilės gaminiais, drabužiais ar aksesuarais. Diskusijos ir pokyčiai, kurie laikomi svarbiais, kiek įmanoma greičiau ir veiksmingiau atsižvelgiama atnaujinant „STANDARD 100“ pagal OEKO-TEX® reikalavimus.
JAV vartojimo gaminių saugos gerinimo įstatymo (CPSIA) reikalavimai dėl švino.
Daugybė aplinkai svarbių medžiagų klasių. – tiesioginis vertimas). Daugiau skaitykite: https://bit.ly/3k9hEnz

AITEX – oficialusis OEKO-TEX® atstovas Lietuvoje. AITEX (Tekstilės pramonės tyrimų asociacija) – tai privatus tyrimų institutas, tiriantis ir sertifikuojantis įvairias tekstilės medžiagas ir gaminius. Jos klientai – iš labai įvairių rinkos segmentų: interjero dizaino, mados sektoriaus, darbo rūbų, sveikatos apsaugos, sporto ir laisvalaikio aprangos gamintojai, produktų sausumos ir jūros transportui, kosmoso bei sporto infrastruktūros paviršiams gamintojai.

Institutas seka pažangias naujoves ir savo veikloje taiko naujausias technologijas, nuolat vykdo mokslinę tiriamąją veiklą ir kitais būdais prisideda prie tekstilės industrijos vystymosi. Testuojamiems produktams stengiamasi užtikrinti patį tinkamiausią sertifikatą, kuris leistų gaminiams  sėkmingai konkuruoti tarptautinėje rinkoje bei lengviau įsiskverbti į nišines prabangos prekių rinkas.

Pardavėjas turi naudoti Oeko-tex ženkliuką su numeriu, tikslų ženkliuką suteiktą Oeko-tex kompanijos, nes jų patiems persidaryti negalima. Ženkliuke yra QR kodas, kurį nuskanavus nuvedama į sertifikato aprašymą ir nurodymą ar jis galioja. 

 

Nostra sertifikuojasi kompanijoje Swerea/Rise IVF

https://www.swerea.se/en/ivf

 

Nostra OEKO-TEX sertifikatai:

 

Audiniams:

Oeko-Tex standard 100 class I (vaikams iki 3m skirtiems audiniams), Nr. SE 10-198. 

Oeko-Tex standard 100 class II (suaugusiems skirtiems audiniams), Nr. SE 09-1762. 

Gaminiams:

Oeko-Tex standard 100 class I (vaikams iki 3m skirtiems gaminiams), Nr. SE 14-198. 

Oeko-Tex standard 100 class II (suagusiems skirtiems gaminiams), Nr. SE 16-198. 

 

Sertifikatų galiojimą tikrinti ČIA:

https://www.oeko-tex.com/en/label-check