Gimtadienio išpardavimas! Rugsėjo 19-30d. 25% nuolaida su kodu NOSTRA25 *nuolaidos nesumuojamos

Patalynė

Daugiau

Rodoma 24344

Pirkėjų atsiliepimai

 

3656 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Labai maloni medžiaga, viskas puikiai tiko, pirksime dar kartą. Dėkoju.

 

4 žvaigždutės

Laba diena, Patalynės kokybė puiki,aptarnavimas puikus.Tik norėtus išmatavimų pasirinkimo didesnio,

 

2 žvaigždutės

Värv on totaalselt erinev pildil olevast.

Nostra atsakymas

Informeerime, et värvid võivad tegelikkusest natukene erineda

Patalynė

Estetiška, kokybiška patalynė – viena iš sąlygų, kurią būtina išpildyti, norint džiaugtis pilnaverčiu savo ir šeimos narių poilsiu. Patalynė internetu, parduodama „Nostra“ elektroninėje parduotuvėje, leis lengvai pasiekti šį tikslą, o, pasinaudojus patraukliomis akcijomis, kurias dažnai siūlome savo klientams, ir džiaugtis sutaupius.

Iš aukščiausios kokybės, natūralaus medvilnės ar mišraus pluošto pasiūta vienspalvė ar įvairiais raštais, ornamentais dekoruota viengulė ir dvigulė patalynė, vaikiškos patalynės komplektai: geriausiai poreikius atitinkančius miegamojo tekstilės gaminius išsirinks kiekvienas pirkėjas.

Natūralus pluoštas – geriausias sprendimas ieškantiems kokybiškos patalynės

Dauguma mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomos patalynės ir patalynės komplektų yra pasiūti iš natūralaus pluošto audinių, kurie nulemia puikias estetines ir funkcines savybes, tekstilės gaminių patvarumą bei paprastą priežiūrą.

Flanelės patalynė, kurios „vizitinė kortelė“ – audinio paviršiuje esantis pūkelis, itin vertinama dėl švelnumo, minkštumo ir jaukios šilumos. Tai – tankaus pynimo, natūralaus medvilnės pluošto audinys, iš kurio pasiūta ilgaamžė vaikiška patalynė yra nepamainoma vėsiuoju metų laiku.

Satino patalynės komplektai, pagaminti iš ilgo pluošto medvilnės, pasižymi visomis jai būdingomis savybėmis: audinio minkštumas, švelnumas, puikus pralaidumas orui. Satino patalynė, nors ir yra lengva, dėl specifinio audimo būdo, išsiskiria patvarumu, ilgaamžiškumu. Audinys ne tik neleidžia perkaisti, bet ir suteikia gaivos pojūtį, tad satino patalynė – idealus pasirinkimas vasarą. Dar vienas šio audinio išskirtinumas – subtilus žvilgesys, suteiksiantis Jūsų miegamojo interjerui prabangos bei elegancijos.

Drobinė patalynė – pasirinkimas pirkėjų, vertinančių klasiką, natūralumą, jaukumą bei praktiškumą. Nors iš šio audinio pasiūta medvilninė patalynė, lyginant su satinu ar flanele, gali pasirodyti ne tokia minkšta, tai – kūnui maloni, net ir pačios jautriausios odos nedirginanti medžiaga. Drobinės patalynės komplektai ؎ pirkinys, kurio jaukumas Jus džiugins ištisus metus. Unikalus drobinio audinio pynimas lemia šios patalynės atsparumą naudojimui, ilgaamžiškumą bei nesudėtingą priežiūrą.

Kartūnas – lengvas, plonas, judesių nevaržantis, pralaidus orui, atsparus dėvėjimui ir ilgaamžis medvilninis audinys, dažnai pasirenkamas siuvant vaikišką patalynę. Jūsų mažylis noriai miegos po kartūno patalyne ne tik dėl nepriekaištingų funkcinių šio audinio savybių, bet ir žaismingo dizaino, kurio pasirinkimų įvairovė, prieinama mūsų parduotuvėje, iš tiesų plati.

Dažname miegamajame vietą atranda ir kokybiška patalynė, pasiūta iš glamžyto kartūno. Išskirtinė šio audinio tekstūra patalynės spalvoms bei raštams suteiks dar daugiau originalumo bei, žinoma, praktiškumo. Išskalbta ir išdžiūvusi patalynė, išvengiant dažną varginančio lyginimo, gali būti naudojama iš karto.

Skaityti daugiau
avatar