Mišraus pluošto patalynės išpardavimas. Paspauskite čia!

Patalynė

Daugiau

Rodoma 24300

Pirkėjų atsiliepimai

 

3455 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Patīk

 

5 žvaigždutės

Esmu apmierināta

 

5 žvaigždutės

Всё хорошо. Нет белых сатиновых простыней 120 х 200 на резинке

Nė kiek nesuklysime pasakę, kad patalynė labai svariai prisideda prie miego kokybės ir komforto. Negana to, geras miegas suponuoja žvalumą, energiją, gerą nuotaiką iš pat ryto. Todėl renkantis patalynę savo miegamajam tikslinga įvertinti ne tik dizaino ir grožio aspektus, bet ir audinio sudėtį bei savybes. Neapsakomas malonumas jaukiai įsisupti į minkštus, malonius kūnui patalus ir nugrimzti į  saldų ir jaukų miegą.

Patalynė Jūsų lovai

Užtikrinkite ramų, saldų ir jaukų miegą prioritetą teikdami aukštos kokybės patalynei. Mūsų asortimente Jūsų simpatijų laukia viengulė ir dvigulė mako satino patalynė, satino patalynė, flanelės patalynė, glamžyto kartūno patalynė, medvilninė kartūno patalynėdrobės patalynė, mišraus pluošto satino patalynė, mišraus pluošto patalynė, medvilnės patalynė ir patalynės komplektai. Visų kategorijų gaminiams būdingos geriausios savybės.

Drobinė patalynė nepaprastai patiks visiems, vertinantiems natūralumą ir jaukumą. Išskirtinė kokybė, unikalus pynimas, drobei būdingas tvirtumas, minkštumas ir atsparumas – tai savybės, dėl kurių itin vertinamas drobinis audinys.

Flanelinė patalynė sparčiai pelno simpatijas tų, kurie neabejingi neapsakomam švelnumui ir minkštumui. Tai dar vienas natūralus tankaus audimo audinys, pasižymintis tvirtumu, ilgaamžiškumu ir puikios išvaizdos išsaugojimu ilgalaikėje perspektyvoje. Flanelinė patalynė dėl švelnučio jai būdingo pūkelio nepaprastai tiks žiemai.

Glamžyto kartūno patalynė išsiskiria ryškiu koloritu, todėl tai dažnas pasirinkimas vaikų poilsio zonai, mėgstantiems netradicinius sprendimus, sodrų koloritą. Plona, graži, lengva glamžyto kartūno patalynė pasižymi geriausiomis medvilnės, iš kurios gaminamas šis audinys, savybėmis.

Mako satino patalynė yra prabangos ir patogumo gerbėjų svajonė. Ji nebus pigi. Be to, kad yra tvirta, nepaprastai graži ir labai minkšta, ši patalynė išsiskiria nepriekaištingu žvilgesiu, neleisiančiu suabejoti, jog savo lovai pasirinkę mako satino patalynę į miegamąjį įsileisite prabangos ir elegancijos šydą.

Mūsų asortimente – skirtingų dydžių antklodžių ir pagalvių užvalkalai, todėl kiekvienas išsirinksite tokią patalynę, kuri atitiks Jūsų poreikius. Dalis patalynės komplektų yra be paklodės, didelė dalis su idealiai prie komplekto derančia paklode.

Labai plati spalvų gama suteikia progą kiekvienam mūsų klientui atrasti idealiai jo viziją atitinkančią patalynę: balta, geltona, mėlyna, oranžinė, raudona, pilka, marga ir kitų spalvų. Pavydėtinas koloritas leis lengvai patalynę priderinti prie Jūsų miegamajame vyraujančios paletės.

Mūsų pasiūlymų gausoje labai plati patalynės raštų įvairovė. Rinkdamiesi atsižvelkite į savo poreikius, skonį bei miegamojo interjerą. Vienspalvis audinys – universalumo karalius, tiksiantis bet kokio stiliaus miegamajame. Juostelės – nemirštanti klasika. Taškeliai – žaismingas ir drauge stilingas sprendimas, tiksiantis tiek suaugusiems, tiek vaikams. Gėlėti raštai – neatsiejami nuo romantikos ir jaukumo. Langeliai – puikus pasirinkimas moderniam, skandinaviškam, šiuolaikiškam interjerui. Turime ką pasiūlyti ir mėgstantiems ornamentus, geometrines figūras, taip pat plačią gamą patalynės su vaikiškais raštais ir gyvūnėliais.

Kodėl rinktis „Nostra“ gaminius?

Natūrali, gera, patvari „Nostra“ patalynė – pasakiškas minkštumo, švelnumo ir komforto gūsis Jūsų miegamajame! Atvykę į mūsų parduotuvę arba pirkdami internetu rinkitės patikusią patalynę ir lepinkite save bei šeimos narius ramiu, jaukiu miegu puikiuose pataluose. Didžioji mūsų asortimento dalis yra iš natūralaus pluošto audinių, užtikrinančių nepriekaištingas patalynės savybes, ilgaamžiškumą, švelnumą bei nesudėtingą priežiūrą.

Mūsų patalynė atitinka aukščiausius kokybei keliamus reikalavimus. Ilgametė patirtis šioje rinkoje leidžia atrinkti tik geriausius gaminius ir suteikti įstabaus miego galimybę visiems, kurie savo lovai pasirinks „Nostra“ gaminius.

Siūlome labai platų patalynės spektrą: viengulės ir dvigulės geriausių audinių patalynės, taip pat mūsų pasiūloje ir antialerginė patalynė – pagalvojame apie visus.

Gaminius parduodame konkurencinga kaina, o norintys mokėti dar pigiau gali pasinaudoti patraukliomis akcijomis mūsų gaminiams ir aukštos kokybės patalynę įsigyti tikrai pigiai!

Pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje Jus bus labai patogu ir paprasta, o užsakymą sklandžiai pristatysime Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje. Vertiname kiekvieną klientą: tiek perkantį vieną ar kelis patalynės komplektus, tiek urmu.

Neradote Jūsų viziją atitinkančios patalynės namams? Tuomet gamyba pagal užsakymą yra tai, ko Jums reikia!

Skaityti daugiau
avatar