Flanelės patalynė

Filtrai
Kaina
   
Rinkiniai
Antklodės užvalkalo dydis
Pagalvės užvalkalo dydis
Audinys
Spalva
Audinio raštas
Sudėtis
Užsegimas
Paklodė

Pirkėjų atsiliepimai (7)

 
2019-09-18

Puiki patalyne!

Greta
 
2019-09-16

Viskas super,ne pirmą kart perku.

Lina
 
2019-09-16

Super

Lina

Flanelinė patalynė pasižymi ypatingu minkštumu ir švelnumu. Flanelinis audinys, gaminamas iš natūralaus medvilnės pluošto, pasižymi puikiomis savybėmis ir itin tinka patalynei. Tankiai austa medžiaga yra vienalytė, todėl flanelės patalynė yra itin tvirta ir ilgaamžė, puikiai dėvisi. Vis dėlto didžiausias šios patalynės privalumas yra šiluma, kuria flanelinė patalynė apgaubia nuo pirmojo prisilietimo. Audinio paviršius yra padengtas švelniu pūkeliu, kuris sukuria minkštumo, jaukumo ir šilumos įspūdį.

Patalynė iš flanelės yra labai minkšta, tad atitiks net ieškančių ypatingo patogumo poreikius. Praktiška ir lengva priežiūra šią patalynę padaro dar geresniu pasirinkimu: flanelė pasižymi savybe minkštėti su kiekvienu skalbimu, todėl galite nesijaudinti, kad išskalbta patalynė praras savo minkštumą bei švelnumą. Ši ypatinga savybė lemia flanelinės patalynės populiarumą tarp turinčių jautrią odą, polinkį alergijai, taip pat iš flanelės gaminama ir patalynė vaikams.

Flanelinės patalynės užvalkalai dažnai yra rekomenduojami žiemai. Iš tikrųjų šaltojo sezono metu į tokį patalą panirti labai malonu: švelnus pūkelis, vos prisilietęs prie odos, apgaubia šiluma. Vis dėlto flanelės patalynė puikiai tiks ir kitais metų laikais. Natūralus pluoštas itin gerai praleidžia orą, sugeria drėgmę, todėl miegoti bus patogu ištisus metus.

Minkštas flanelės audinys puikiai tinka įvairiems raštams ir spalvoms, tad mūsų parduotuvės asortimente rasite didelį pasirinkimą. Siekiant užtikrinti geriausią miego kokybę ir patogumą, flanelės patalynė yra gaminama sutelkiant visą dėmesį į detales, daugelis užvalkalų neturi užsegimo – tai sąmoningas pasirinkimas, leidžiantis mėgautis patalynės švelnumu be jokių trikdžių.

Flanelės patalynės komplektas patiks kiekvienam ir visai nesvarbu, kokią patalynę įvilksite: flanelė suteiks magiško purumo bei lengvumo pojūtį. Net ir jautriai odai sąlytis su flanelės paviršiumi yra itin švelnus ir malonus, todėl tai puikus pasirinkimas kiekvienam. Skalbiant flanelės patalynės pūkelis po truputį mažėja, tačiau jaudintis neverta – ši patalynė visa išliks itin minkšta, net ir neskiriant dėmesio specialiai jos priežiūrai. Flanelės patalynės komplektas yra puikus pasirinkimas ieškantiems kokybės ir norintiems suderinti praktiškumą su prabangiu miegu.

Skaityti daugiau