Šiuo metu pristatymo terminas gali siekti 7 d.d. Atsiprašome už nepatogumus.

Audiniai patalynei: kokie jie ir kuo išsiskiria?

Miego kokybė yra labai svarbi mūsų emocinei būklei, nuotaikai, darbingumui ir daugeliui kitų gyvenimo sričių. Pati miego kokybė taip pat priklauso nuo kelių aspektų, tarp kurių išskirtinis dėmesys tenka patalynei. Ši tekstilė turi tiesioginį sąlytį su oda viso miego metu, todėl jai keliamas nemažas pluoštas reikalavimų – turėtų būti švelni, minkšta, nedirginti odos, apsaugoti nuo prakaitavimo ir pan. Tokius reikalavimus puikiai patenkina kokybiški, natūralaus pluošto audiniai.

Trumpai pristatysime populiariausius audinius, kurie puikiai tinka patalynei, atitinka aukštus reikalavimus ir, tikimės, informacija taps tam tikromis gairėmis Jums, kai rinksitės naują patalynės komplektą sau ar dovanai.

Tencelis

Šis pluošto pavadinimas kai kam gali būti mažiau girdėtas, bet jį tikrai žino jautrios odos savininkai. Tencelis yra natūralumo lyderis, sudėtyje neturintis jokių kenksmingų priedų, tad jis bus tobulas pasirinkimas visiems, o ypač sergantiems odos ligomis, net tokiomis kaip psoriazė, dermatitas. Viena iš išskirtinių audinio savybių – jis absorbuoja net daugiau drėgmės nei medvilnė! Dar geriau tai, kad tą drėgmę itin sparčiai išgarina. Tad tancelio audinio patalynė bus labai komfortiška, švelni, o glotnumu galėtų drąsiai varžytis net su prabangiuoju šilku.

Teigiama, jog tencelis ypatingas tuo, jog jame susijungia kitiems pluoštams būdingos geriausios jų savybės, pavyzdžiui, jis švelnus tarytum šilkas, šiltas tarsi vilna, drauge maloniai vėsina kaip linas, sugeria drėgmę net geriau nei medvilnė!

Satino patalynė ARIELLE | Satino patalynė | Nostra

Jei miego metu esate linkę prakaituoti, tancelio patalynė labai maloniai nustebins. Sugerdamas ir išgarindamas drėgmę šis pluoštas neleis perkaisti, todėl jausitės komfortiškai visą naktį.

Mako satinas

Mako satinas audžiamas iš medvilnės pluošto, todėl jis yra visiškai natūralus audinys, tobulai tinkantis patalynei. Tačiau daugeliui pažiūrėjus į mako satino patalynę kyla klausimas, ar tai tikrai medvilninis audinys? Iš tiesų, medvilnė mums visiems puikiai pažįstama – maloni liesti, kartais atrodo kiek šiurkštesnė, matinė, patvari, standaus audimo. Mako satinas vizualiai tikrai skiriasi, mat jis iškart sužavi lengvumu, glotnumu ir subtiliu elegantišku žvilgesiu. Didesnė tikimybė jį supainioti su šilku nei su medvilne. Tačiau mako satinas, nepriklausomai nuo prabangios jo išvaizdos, tikrai yra iš medvilnės pluošto, kuris gamybos procese itin kruopščiai apdirbamas, o naudojant specialų audimą ilgos medvilnės gijos sugula nepriekaištingai, visiškai pakeičiant įprastą medvilnės išvaizdą.

Drobės patalynė IŠPARDAVIMAS | Drobės patalynė | Nostra

Puiku tai, kad net ir pakeitęs išvaizdą medvilnės pluoštas mako satinui perduoda visas gerąsias savo savybes: švelnumą, malonų sąlytį su oda, jis nedirgina, nealergizuoja, negana to, mako satinas yra dar patvaresnis ir ilgaamžiškesnis, o ką jau kalbėti apie įspūdingus išvaizdos pokyčius.

Satinas

Satinas, kaip ir mako satinas, audžiamas iš medvilnės pluošto. Audinys yra tankus, labai švelnus, turi subtilaus blizgesio, suteikiančio jam dar daugiau prabangos ir rafinuotumo.

Satino patalynė labai patiks tiems, kurie nemėgsta patalynės po skalbimo lyginti – satinas, palyginti su medvilne ar kitais audiniais, labai lengvai lyginasi.

Satino patalynė ADOETTE | Satino patalynė | Nostra

Rinkitės satininę patalynę, kurios sudėtyje nėra kitų priemaišų, ypač sintetinių pluoštų. Satino patalynės priežiūra bus paprasta, o miegoti įsisupus į tokius patalus nepaprastai malonu – audinys švelnus, minkštas, jaukus, tinka net jautriai odai, nedirgina jos, leidžia odai laisvai kvėpuoti miego metu.

Satino patalynė užkariaus prabangos mėgėjų širdis!