Patalynės komplektai

Filtrai
Kaina
   
Rinkiniai
Antklodės užvalkalo dydis
Pagalvės užvalkalo dydis
Paklodės dydis
Audinys
Spalva
Audinio raštas
Sudėtis
Užsegimas
Paklodė

Pirkėjų atsiliepimai (30)

 
2019-09-18

Puiki patalyne!

Greta
 
2019-09-18

Pristatymas puikus ir aiškus. Prekė praktikoje dar neišbandyta, bet kadangi ne pirmą kartą perkam, tai manau bus OK.

Vygandas
 
2019-09-17

Kokybė ir kaina labai gera

Rūta

Patalynės komplektai varijuoja spalvomis ir raštais. Spalvų gama labai įvairi, o jei mėgstate margą patalynę, asortimente rasite ir gamtos, ir geometrinių raštų. Renkantis spalvas bei raštus, galima juos derinti prie viso miegamojo interjero stiliaus, o pakeitus užvalkalus sukursite kambaryje naują nuotaiką. Pasirinkimas toks didelis, kad širdžiai mielą patalynės išvaizdą tokioje gausybėje atras net ir patys išrankiausi.

Mūsų asortimente yra siūloma lietuviška patalynė ir iš užsienio atkeliaujantys produktai, tačiau pasirinkdami prekes, kurias siūlome savo klientams, visada pirmenybę teikiame kokybei. Kokybiška patalynė ne tik puikiai atrodys miegamajame, bet ir bus ilgaamžė, išlaikys savo pradinę išvaizdą, spalvų intensyvumą. Aukštos kokybės audiniai puikiai atlaiko ne vieną skalbimą, tad investuoti į juos tikrai apsimoka. Minkšta, prabangi patalynė yra gaminama iš natūralių audinių, kurie puikiai praleidžia orą, sugeria drėgmę. Tokia patalynė užtikrina visapusišką komfortą miego metu ir leidžia palaikyti tinkamą kūno temperatūrą. Be to, natūralūs ir kokybiški audiniai nesusiglamžo, tad visada atrodo puikiai. Siuvant dėmesys sutelkiamas į detales: kruopščiai atliekama kiekviena siūlė, užsegimo vietos dailiai apsiuvamos. Tai svarbu ne tik patalynės išvaizdai, bet ir kokybei, nes tik kruopštus darbas užtikrina, siūlės puikiai išsilaikys net ir po daugybės skalbimų bei ilgo naudojimo.

Mūsų parduotuvėje patalynės internetu įsigysite lengvai, greitai ir patogiai. Panaudojant filtrus dideliame asortimente lengva atrasti reikalingą patalynės dydį, taip pat galima pasirinkti ir spalvą, raštą, audinį ar kitas gaminio savybes. Patalynės komplektai bus pristatyti nurodytu adresu – tai puikus būdas sutaupyti laiko, kurį įprastai sugaištumėte kelionei į parduotuvę. Visi gaminiai pristatomi dailiai supakuoti, todėl jei ieškote praktiškos dovanos, atkreipkite dėmesį į patalynės komplektus.

Skaityti daugiau