Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Patalynės matmenys 200x220 yra vieni populiariausių, tad pasiūla didžiulė. Rinkdamiesi vadovaukitės kokybės ir tvirtumo kriterijais. Tai padės išsirinkti puikų miegą ir komfortą garantuojančią patalynę, sužavėsiančią švelnumu, minkštumu bei atsparumu ir lengva priežiūra. „Nostra“ asortimente rasite labai platų 200x220 patalynės asortimentą, tad net išrankiausieji atras idealiai atitinkančią viziją, miegamojo interjerą ar tiesiog simpatijas. 

Kokį patalynės dydį pasirinkti?

Išsirinkti reikiamą patalynės dydį bus nesunku, jei tiksliai žinosite savo pagalvės ir antklodės išmatavimus. Tiesa, kartais daroma klaida, ir užvalkalai pasirenkami identiško dydžio kaip ir antklodės bei pagalvės metmenys. Bet svarbu, kad užvalkalai būtų šiek tiek didesni. Pirmiausia todėl, kad skalbiant jie linkę kiek susitraukti. Antra, patalai bus puresni ir miegoti patogiau nei tada, kai antklodė ar pagalvė standžiai įsprausta į užvalkalus. 

200x220 patalynė

Patalynė 200x220 – labai populiarus dydis, tad ir pasirinkimas didelis, kainų diapazonas labai platus. Nesusigundykite neįtikėtinai žemomis kainomis už prastos kokybės patalynę, o prioritetą teikite natūraliam, kokybiškam pluoštui, pavyzdžiui medvilnė bus tobulas pasirinkimas. Mūsų asortimente – 200x220 dydžio patalynė iš medvilninių audiniu: satino, mako satino, flanelės, drobės, glamžyto kartūno, turime ir mišraus pluošto. Natūrali, sveika, ir švelni patalynė tiks visiems: ir vaikams, ir suaugusiems.

Satino 200x220 patalynė Jūsų miegamojo erdvei suteiks karališkos prabangos ir tobulos elegancijos prieskonį, mat dėl subtilaus žvilgesio šis audinys atrodo įstabiai. Flanelė bus nepaprastai pasiteisinęs sprendimas žiemai – dėl švelnaus pūkelio audinio paviršiuje tokia patalynė yra neapsakomai minkšta, jauki ir šildanti. Glamžytas kartūnas? Taip pat puikus variantas. Tai lengvas, švelnus audinys, išsiskiriantis sodriomis spalvomis, bet drauge labai tvirtas ir ilgaamžis. Drobei būdingas tvirtumas, natūralumas, laidumas orui yra tiesiog pavydėtini, todėl drobinė patalynė bus nepriekaištingas pasirinkimas ir vasarai, ir žiemai. Jei norite patalynės pigiau, bet mėgautis kokybe ir patvarumu, rinkitės mišraus pluošto tekstilę lovai, maloniai nustebinsiančią gerosiomis savo savybėmis.

Medvilninė patalynė yra laidi orui, apsaugo nuo prakaitavimo, leidžia odai laisvai kvėpuoti. Ji nedirgina odos, nealergizuoja, yra maloni liesti ir tinka net itin jautrios ar į alergijas linkusios odos savininkams.

Dvigulė patalynė 200x220 tiks suaugusiųjų ir ūgtelėjusių vaikų lovoms.

Patalynė 200x220 mūsų asortimente

Kur pirkti gerą 200x220 cm patalynę?

Svarstote, kur pigiai nusipirkti kokybišką patalynę savo namams ar dovanai? Domina natūralūs audiniai ir ilgaamžiškumas? Siūlome rinktis „Nostra“ asortimente fizinėje pardavimo vietoje arba internetu. Pirkti el. parduotuvėje labai patogu, greita, o mes pasirūpiname operatyviu užsakymų pristatymu. Taupykite savo brangų laiką ir negaiškite jo kelionėms po parduotuves ir laikui eismo spūstyse. Turime labai platų patalynės 200x220 ir kitų dydžių pasirinkimą, tekstilę siūlome itin patrauklia kaina. O norinčius mokėti dar pigiau maloniai nustebiname viena kita gera akcija, suteikiančia progą sutaupyti ne kokybės sąskaita!

Skaityti daugiau