Mišraus pluošto patalynės išpardavimas. Paspauskite čia!

Medvilninė patalynė

Daugiau

Rodoma 2481

Pirkėjų atsiliepimai

 

947 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Patīk

 

5 žvaigždutės

Esmu apmierināta

 

4 žvaigždutės

Glamžosi po skalbimo, visa kita gerai, ačiū

Nostra atsakymas

Drobės audinys yra linkęs glamžytis.

Jeigu norite patalynės, kuri nesiglamžo tai rekomenduojame išbandyti glamžyto kartūno patalynę, jos nereikia lyginti.

Medvilninė patalynė yra vienas populiariausių pasirinkimų. Šio pluošto patalynės užvalkalai pasižymi dailia išvaizda ir puikiomis savybėmis. Medžiaga yra laidi orui, minkšta ir švelni. Geros drėgmės sugeriamumo savybės yra labai svarbios miego kokybei – užvalkalai neleidžia perkaisti ir greitai prisitaiko prie kūno temperatūros. Greitas džiuvimo procesas leidžia visada jaustis patogiai ir užtikrina lengvą patalynės priežiūrą.

Medvilninė patalynė yra itin ilgaamžė, net ir po daugelio skalbimų pluoštas puikiai išlaiko savo savybes, yra atsparus blukimui. Be to, tokią patalynę galima skalbti palyginti aukštoje temperatūroje, o tai svarbi prevencija prieš dulkių erkutes ir kitus mikroorganizmus. Patalynės užvalkalai greitai džiūsta, yra mažai glamžūs ir nesielektrina, todėl juos lengva prižiūrėti.

Medvilnė yra natūralus augalinis pluoštas, todėl ji tinka visiems. Švelnus paviršius nedirgina odos, tokius užvalkalus gali rinktis net ir turintieji alergišką ar jautrią odą. Po skalbimo medvilnė išlieka minkšta be papildomų pastangų, todėl visada smagu panirti į medvilniniais užvalkalais vilktą patalynę, malonus pojūtis leidžia greičiau atsipalaiduoti ir užmigti. Atraskite platų spalvų ir raštų pasirinkimą. Įvairus patalynės užvalkalų dizainas varijuoja nuo gamtos motyvų iki geometrinių formų, tad dideliame asortimente kiekvienas ras tai, ko ieško. Mėgaukitės dailia patalynės išvaizda ir puikiomis savybėmis, kurios užtikrina ramų ir kokybišką miegą.

Paprasta medvilnės pluošto gavyba užtikrina puikų kainos ir kokybės santykį. Medvilniniai patalynės užvalkalai yra palyginti nebrangūs, bet leidžia mėgautis patogaus miego prabanga ir yra ilgaamžiai. Jie puikiai tinka naudoti ištisus metus, nes audinys, naudojamas užvalkalams siūti, yra gana plonas, tačiau pasižymi tvirtumu ir patvarumu. Jo paviršių dengia švelnus vos pastebimas pūkelis, kuris kiekvieną prisilietimą paverčia dar švelnesniu ir minkštesniu.

Atraskite medvilnės patalynės privalumus, kuriuos sau gali leisti kiekvienas. Tai puikus pasirinkimas ramiam ir kokybiškam miegui. Patalynės užvalkalai iš medvilnės puikiai atitiks kiekvieno poreikius, juos galima naudoti visai šeimai, dažnai būtent šio audinio patalynės užvalkalus renkasi ir apgyvendinimo įstaigos.

Skaityti daugiau
avatar