Pasiruošimas šventėms! Lapkričio 1 – 30 d. 25% nuolaida su kodu LT202211 *nuolaidos nesumuojamos

Medvilninė patalynė

Medvilninės patalynės komplektai neabejotinai yra geriausias pasirinkimas, ieškant estetiško bei puikiomis funkcinėmis savybėmis pasižyminčio miegamojo tekstilės gaminio.

Skaityti daugiau
Daugiau

Rodoma 2452

Pirkėjų atsiliepimai

 

1043 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Labai gera,kokybiška patalynė.Ačiū už mielą dovanėlę.

Violeta
 

5 žvaigždutės

Paldies!

 

5 žvaigždutės

Gera

Loreta

„Nostra“ elektroninėje parduotuvėje siūloma medvilninė patalynė internetu – tai ne tik iš klasikinės drobės pasiūti antklodžių, pagalvių užvalkalai ir paklodės, bet ir satino, flanelės, kartūno gaminiai. Minėti audiniai, naudojant skirtingo ilgio natūralų pluoštą bei pasitelkiant specifinę audimo technologiją, yra išgaunami iš medvilnės, išsaugant gerąsias jos savybes. 

Kokiais privalumais pasižymi medvilninė patalynė?

Pralaidumas orui

Vienas pagrindinių medvilnės gaminių privalumų – laidumas orui, yra būtina sąlyga, siekiant ramaus, komfortiško miego Jums ir Jūsų šeimos nariams. Neperkaisite, net ir miego metu aktyviau judėdami, o, orui atvėsus, medvilninė patalynė džiugins jaukia šiluma.

Efektyvus drėgmės sugeriamumas

Jei miego metu esate linkę prakaituoti, medvilninė patalynė, efektyviai sugerianti drėgmę – idealiausias pasirinkimas visais metų laikais.

Švelnumas, kurį įvertina net ir linkę į alergijas 

Medvilnė – natūralus, minkštas ir švelnus pluoštas, nedirginantis net ir jautriausios ar į alergiją linkusios odos. Pasirinkus reikiamą dydį ir žaismingą, vaikų akiai patrauklų dizainą, medvilninė patalynė, puoselėdama mažylių odą bei džiugindama akis, taps neatsiejama vaiko kambario interjero dalimi ir padės panirti į ramų miegą.

Ilgaamžiškumas

Medvilninė patalynė (200x200, 145x200, 200x200 ar kito dydžio) – racionali investicija į ilgai tarnausiantį namų tekstilės gaminį. Medvilnės audinys yra gana plonas, tačiau net ir po daugelio skalbimų išlaiko savo funkcines bei estetines savybes.

Nesudėtinga priežiūra

Medvilninė patalynė – neabejotinai geriausias pasirinkimas tiems, kurie laikosi nuostatos, jog daiktai turi tarnauti žmogui, o ne šis jiems. Medvilnę, nesibaiminant dėl audinio nublukimo, galima skalbti ir aukštesnėje temperatūroje, taip užtikrinant higieną bei efektyvią prevenciją prieš dulkių erkutes. Medvilnė nesielektrina, stipriai nesiglamžo. Išskalbtas medvilninės patalynės komplektas greitai išdžius, o audinio švelnumas išliks net ir nenaudojant papildomų priemonių.

Įvairūs dizaino sprendimai

Medvilninė patalynė (140x200 ar kitų populiarių, „Nostra“ prekių asortimente siūlomų dydžių), pasirinkus estetiškai priimtiniausią variantą (vienspalvė, gėlėta, dekoruota abstrakčiais motyvais ir pan.), taps Jūsų miegamojo ar vaiko kambario akcentu. O gal – interjero detale, suteikiančia aplinkai naujų spalvų.

avatar