Jei ieškote ne tik estetiškai atrodančios, bet ir geriausiomis natūralaus pluošto savybėmis pasižyminčios patalynės, satinas – neabejotinai vienas geriausių pasirinkimų. „Nostra“ elektroninėje parduotuvėje už patrauklią kainą siūloma įvairių dydžių satino patalynė (200x220, 140x200 ir kita) išsiskiria ne tik aukšta audinio kokybe, bet ir estetinių sprendimų įvairove, tad tinkamiausią variantą savo miegamajam ar vaikų kambariui ras net išrankiausias pirkėjas.

Skaityti daugiau
Daugiau

Rodoma 2495

Pirkėjų atsiliepimai

 

1625 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Viskas ok ir kaina ir kokybė.

Nijolė
 

5 žvaigždutės

viskas super!!! didziausi linkejimai!!!

 

5 žvaigždutės

viskas tiko

Kokiais privalumais išsiskiria patalynė iš satino?

Geriausios medvilnės savybės

Satininė patalynė yra siuvama iš natūralios medvilnės pluošto ir pasižymi visomis jos gerosiomis savybėmis. Tai – švelnus, malonus liesti, orui pralaidus audinys, tinkantis net turintiems jautrią ar į alergiją linkusią orą.

Malonus gaivos jausmas

Patalynė iš satino ne tik leidžia odai kvėpuoti, taip išvengiant nemalonaus prakaitavimo, bet ir, dėl natūralaus audinio vėsumo, suteikią gaivos pojūtį. Dėl šios priežasties satino patalynė – tikra atgaiva šiltomis vasaros naktimis.

Nevaržoma judėjimo laisvė

Iš satininio audinio pasiūti tekstilės gaminiai yra lengvi, ploni. Tai užtikrina judesių laisvę miegant, kuri neretam yra būtina kokybiško miego sąlyga.

Prabangi išvaizda

Subtilus šio audinio, pagaminto iš natūralaus medvilnės pluošto, paviršiaus blizgesys – dar vienas satino išskirtinumas. Prabangi satino patalynė garantuos ne tik kokybišką poilsį Jūsų kūnui, bet ir, miegamojo interjerui suteikdama elegancijos ir rafinuotumo, pamalonins akis.  

Ilgaamžiškumas ir nesudėtinga priežiūra

Satino patalynės plonumas bei lengvumas, kalbant apie šio audinio praktiškumą ir ilgaamžiškumą, iš pirmo žvilgsnio gali suklaidinti. Dėl audinio gamyboje naudojamų verpalų specialaus paruošimo bei išskirtinės audimo technologijos, satino patalynė pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu, nesudėtinga priežiūra. Pirminės savo estetinės išvaizdos po skalbimo nepraranda net ir ryškiaspalvis satinas. Šis audinys greitai džiūsta, menkai glamžosi, o, prireikus, yra nesunkiai išlyginamas.

Dizaino įvairovė

Satino patalynė, pasirinkus reikiamą dydį, dėl plačios spalvų ir audinio rašto įvairovės, prieinamos „Nostra“ elektroninėje parduotuvėje, gali puikiai derėti bet kokio stiliaus miegamajame ar vaikų kambaryje. Vienspalviai satininės patalynės komplektai – universaliausias, estetiškai saugiausias variantas. Gėlėta patalynė neatsiejama nuo romantika dvelkiančio Provanso ar vintažinio stiliaus. Įvairiais geometriniais raštais ir abstrakčiomis figūromis dekoruota patalynė harmoningai įsilieja į minimalistinį, skandinaviško stiliaus interjerą. Langeliai, juostelės – neatsiejamas klasikos elementas. Ryškių spalvų, žaismingais raštais puošta satino patalynė džiugins mažųjų akis ir, svarbiausia, padės nukeliauti į saldžių sapnų karalystę.

avatar