Satino patalynė

Filtrai
Kaina
   
Rinkiniai
Antklodės užvalkalo dydis
Pagalvės užvalkalo dydis
Audinys
Spalva
Audinio raštas
Sudėtis
Užsegimas
Paklodė

Pirkėjų atsiliepimai (15)

 
2019-09-17

Kokybė ir kaina labai gera

Rūta
 
2019-09-15

ĻOTI ĀTRA PIEGĀDE! PALDIES!

Sarmīte
 
2019-09-13

Patalynė patiko. Šis komplektas jau antras.

Romana

Satino patalynė patiks visiems mėgstantiems patogumą ir aukštą kokybę. Satinas yra medvilnės audinys, pasižymintis visais šiam pluoštui būdingais privalumais ir išsiskiriantis prabangia išvaizda. Satininė patalynė visada atrodo prabangiai, nes audinio paviršius yra itin tolygus, turi natūralų blizgesį. Audinio paviršių malonu liesti, jis visada yra maloniai vėsus, o miegant išlieka tolygus, todėl idealiai tinka patalynės užvalkalams gaminti. Satino patalynė varijuoja spalvomis bei raštais, kurie puikiai atsiskleidžia satininiame audinyje. Jei norite suderinti gražią lovos išvaizdą ir patogumą, satinas visada yra vienas geriausių pasirinkimų.

Satininė patalynė yra palyginti plona ir lengva, o tai labai svarbu užtikrinant judėjimo laisvę miego metu. Be to, šis pasirinkimas dar ir praktiškas, nes visai nesvarbu, kokios spalvos yra patalynė, satinas tarnaus ilgai ir patikimai. Tai tvirtumu ir ilgaamžiškumu pasižymintis pluoštas, kuriam naudojama rinktinė medvilnė. Tik taip yra užtikrinamos geriausios audinio savybės, aukščiausia kokybė ir atsparumas tokiems aplinkos veiksniams, kaip dažnas skalbimas, lyginimas bei džiovinimas.

Satino patalynė yra gaminama tiek vaikams, tiek suaugusiesiems, o didelės gausos asortimente kiekvienas išsirinks tai, ko ieško. Jei satino iki šiol nenaudojote, tiesiog privalote jį išbandyti – tai viena populiariausių medžiagų namų tekstilėje, itin populiari patalui skirtuose gaminiuose. Satininės patalynės patogumas ir švelnumas geriausiai atsiskleidžia naudojant pagalvės užvalkalus – jau po pirmosios nakties pajusite, kaip gera miegoti ant lygios, švelnios ir minkštos satino medžiagos, kuri, rodos, pagalvei suteikia dar daugiau purumo.

Įvairiame satino patalynės komplektų asortimente rasite daugybę klasikinių variacijų, kuriose vyrauja neutralios natūralios spalvos. Satinas yra idealus pasirinkimas, jei ieškote kokybiškos ir ilgaamžės baltos patalynės, o audinio žvilgesys suteikia baltai spalvai dar daugiau šarmo. Nors satino patalynė dažnai asocijuojasi su prabanga ir klasika, tai visiškai nereiškia, kad jos dizainas yra nuobodus: vaikams siūlome žaismingais raštais ir piešiniais puoštus satino patalynės komplektus, kurie puikiai užtikrina ramų miegą. Tai patalynė, kuri puikiai atitinka visos šeimos pomėgius, tad telieka tik pasirinkti norimą komplektą, o jį tikrai atrasite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Skaityti daugiau