Šiuo metu pristatymo terminas gali siekti 7 d.d. Atsiprašome už nepatogumus.

Kiti gaminiai

Kokybiški tekstilės gaminiai užtikrina mums patogumą namuose. Siūlome ne tik platų patalynės asortimentą, bet ir įvairius tekstilės gaminius virtuvei, vonios kambariui, laisvalaikiui ar pomėgiams. Susipažinkite su plačiu asortimentu.

Skaityti daugiau
Daugiau

Rodoma 2450

Pirkėjų atsiliepimai

 

1913 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

atitinka

Atitiko lūkesčius

 

5 žvaigždutės

Iepakojuma saturs pietiekams 2 nelieliem spilveniem 35x35 cm

Naudingi patarimai

Ka reiškia OEKO-TEX ženklas?

Mūsų namuose gausu įvairių tekstilės gaminių: nuo kilimėlių iki rankšluosčių ar patalynės. Svarbiausia yra pasirinkti kokybiškus gaminius – tokius ir naudoti bus maloniai bei patogiai, ir tarnaus jie gerokai ilgiau.

Tekstilės gaminiai namams

Namuose daugiausiai tekstilės naudojame vonioje ar virtuvėje, žinoma, jei neskaičiuosime patalynės. Vonioje švelnumu ir šiluma mus pasitinka rankšluosčiai, vonios kilimėlis, chalatas, šlepetės. Audinio švelnumas užtikrina patogumą ir leidžia pasirūpinti odos poreikiais – po maudynių svarbu gerai nusausinti odos paviršių, nes garuodamas vanduo sukelia šalčio pojūtį. Chalatas ir medvilninės šlepetės apgobia šiluma, tad net ir po maudynių galite jaukiai susirangyti ant sofos ar eiti užkąsti – jausitės jaukiai ir komfortiškai.

Virtuvėje naudojama tekstilė yra labai praktiška. Bene svarbiausi – rankšluostėliai, šluostės, kurie padeda įvairiose situacijose. Geriausiomis savybėmis pasižymi virtuviniai rankšluosčiai iš natūralaus pluošto, pavyzdžiui, medvilnės, bambuko, jie gali sugerti daug drėgmės per trumpą laiką, tačiau greitai džiūsta ir vėl gali būti naudojami. Kiekvienai šeimininkei pravers ir virtuvės kilimėlis – ant jo patogiai galima sudėti ką tik išplautus indus, kad nutekėtų vanduo. Be to, kilimėlis apsaugo ir nuo nelaimių, nes yra neslidus.

Kodėl svarbu rinktis kokybišką tekstilę namams?

Namų tekstilė turi būti kokybiška, tačiau jos pasirinkimui dažnai skiriama per mažai dėmesio. Iš pirmojo žvilgsnio gali atrodyti, kad virtuvės rankšluostis ar vonios kilimėlis nėra toks svarbus – juk tai tik smulkmena. Visgi tokios smulkmenos yra itin svarbios, kai mums prireikia jų atliekamos funkcijos, tad į kokybę dėmesį tikrai verta atkreipti.

Namų tekstilė tiek virtuvėje, tiek vonioje susiduria su vandeniu, tad geriausia rinktis natūralaus pluošto gaminius, kurie pasižymi puikiomis savybėmis. Antra vertus, natūralaus pluošto gaminiai bus ir lengviau prižiūrimi, jų nereikės lyginti ar ilgai džiovinti.

Kokybiška tekstilė tarnauja ilgiau, išlaiko savo pradinę išvaizdą. Nors tokie gaminiai pavieniui nėra brangūs, kai prireiks atnaujinti visą namų tekstilę, teks pakrapštyti piniginę. Tikrai sutaupysite, jei pasirinksite kokybiškus tekstilės gaminius. Be to, jei ir atrodo gražiau – niekas nepaneigs, kad tekstilės gaminiai namuose yra interjero dalis, tad jų išvaizda taip pat svarbi.

Tekstilės gaminiai mūsų asortimente

Mūsų parduotuvės asortimente galite rinktis iš plačios įvairių namų tekstilės gaminių pasiūlos. Siekiame pirkėjams užtikrinti puikų kainos ir kokybės santykį, todėl mūsų siūloma tekstilė yra gaminama iš natūralaus arba sintetinio ir natūralaus pluoštų mišinio. Galite rinktis iš didelės spalvų ir dizainų įvairovės, tad tekstilę bus lengva priderinti bet kokio stiliaus interjere.

Virtuvei siūlome įvairaus dydžio virtuvinių rankšluosčių, indų kilimėlius ir kitus tekstilės gaminius. Patogumą vonioje užtikrins minkšti vonios kilimėliai ir platus rankšluosčių asortimentas, o taip pat tikrai išsirinksite ir jaukų chalatą ar šlepetes. Siūlome daugybę natūralaus pluošto gaminių, kurie užtikrina švelnų prisilietimą prie odos.

Dažnai neįvertiname, tačiau tekstilė namuose atlieka labai svarbią praktinę ir estetinę funkciją, tad skirti šiek tiek dėmesio ir pasirūpinti jos atnaujinimu tikrai verta. Taip ir namai atrodys gražiau, ir gyventi juose bus daug patogiau. O pasirinkę kokybišką tekstilę niekada nesuklysite – ji puikiai atlieka savo užduotį, pasižymi geriausiomis savybėmis ir dailia išvaizda. Išsirinkite tekstilę savo namams, o mes pasirūpinsime greitu užsakymo pristatymu į bet kurį šalies miestą ar miestelį.