Rankšluosčių išpardavimas, nuolaidos iki 40%

Virtuvės kilimėliai

Pirkėjų atsiliepimai

 

79 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Indų kilimėlis

Geras ,kokybiškas.

Rita
 

5 žvaigždutės

Indų kilimėlis

Labai patinka.

 

5 žvaigždutės

Indų kilimėlis

Kokybiškas, patogus kilimėlis.

Evelina

Jei dar neturite virtuvės kilimėlio indams, pats metas įsigyti ir mėgautis jo teikiamais privalumais. O jei turite, galbūt metas jį pakeisti nauju? Indų kilimėliai – nepamainomi pagalbininkai virtuvėje, o drauge puiki interjero detalė. Regis, toks nedidelis tekstilės gaminys, bet koks naudingas! Plaudami indus patieskite kilimėlį ant stalviršio ir rikiuokite ant jo ką tik išplautus indus. Nustebsite, kaip sparčiai „Nostra“ kilimėlis sugers nuo indų varvančius vandens lašus, o Jūsų stalviršis bus apsaugotas nuo drėgmės pertekliaus, indų ploviklio likučių ir nuo vandens liekančių kalkių nuosėdų. Švara ir tvarka virtuvėje bus garantuota. Tiesa, virtuvės kilimėlis bus praktiškas pasirinkimas ir tada, kai išimate indus iš indaplovės. 

„Nostra“ kilimėlių privalumai

Mūsų asortimente esantys indų kilimėliai gaminami itin kruopščiai, įvertinant jų paskirtį ir tai, kad kontaktuoja su indais, kurie turi sąlytį su maistu ir gėrimais. Todėl kilimėlių gamybai naudojamos kokybiškos medžiagos, visiškai saugios naudoti, pavyzdžiui, poliesteris. Iš poliesterio pagaminti virtuvės kilimėliai yra minkšti, elastingi, neslidūs, jie itin sparčiai išdžiūsta. Negana to, mūsų indų kilimėlių priežiūra nereikalaus daug Jūsų laiko – galite kilimėlius skalbti rankomis ar skalbyklėje, o jie net po daugelio plovimų išlaikys gerąsias savo savybes ir funkcionalumą.

Minkštučiai mūsų kilimėliai ne tik saugo baldų paviršių nuo drėgmės, bet yra labai naudingi norint išvengti indų dūžių, skilimo. Toks indų kilimėlis labai tiks dūžtantiems, trapiems indams, ne jis neslysta, o puikiai priglunda prie indo paviršiaus, patikimai jį nusausindamas ir apsaugodamas nuo pažeidimų.

Virtuvės kilimėliai mūsų asortimente

Mūsų asortimente rinkitės 38x50 cm dydžio indų kilimėlius, pagamintus iš aukštus kokybės standartus atitinkančio poliesterio. Siūlome dviejų spalvų gaminius – pilkus ir šviesiai rudus. Spalvos neutralios, šviesios, todėl kilimėliai stilingai atrodys bet kokio stiliaus virtuvėje.

Kur pirkti gerus kilimėlius virtuvei?

Norite nebrangiai įsigyti kokybiškos virtuvės tekstilės? Domina patvarūs ir funkcionalūs indų kilimėliai? Tuomet rinkitės „Nostra“ asortimente kilimėlius konkurencinga kaina, o mes pasirūpinsime, kad jau netrukus galėtumėte išbandyti ir šių kilimėlių privalumus. Norintys mokėti dar pigiau gali sekti mūsų pasiūlymus, kuomet tekstilės gaminiai parduodami su akcija.

avatar