Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Virtuvės kilimėliai

Virtuvės kilimėliai greitai sugeria drėgmę, todėl labai palengvina indų plovimą. Tai praktiškas ir patogus naudoti aksesuaras virtuvei, kurį galite išsirinkti iš plataus spalvų ir raštų asortimento.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

146 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Labai patiko.Gerai sugeria drėgmę,greitai džiūsta.Pabandymui ėmiau,dabar imčiau 2.

Nostra.lt
 

5 žvaigždutės

Atradimas! Buvo smalsu išbandyti. Pirkau du, tai jie dabar įdarbinti pas mane :)

Nostra.lt
 

1 žvaigždutės

Išplovus kilimėlis pasidarė 3 sluoksnių.

Nostra.lt
Nostra atsakymas

Sveiki,

Esame pardavę didelį kiekį indų kilimėlių , bet būtent tokio skundo neturėjome.

Indų kilimėlius reikia skabtiti 30°C temperatūroje bei džiovinti džiovyklėje žemoje temperatūroje, gal Jūs išskalbėte ne pagal rekomendacijas?

Dar neturite virtuvės kilimėlio indams? Tuomet pats metas jį įsigyti – šis daiktas tikrai pravers buityje. O galbūt jau atėjo metas atnaujinti senąjį kilimėlį? Indų kilimėliai yra nepamainomi pagalbininkai virtuvėje, o drauge ir puiki interjero detalė. Regis, toks nedidelis tekstilės gaminys, bet koks naudingas!

Plaudami indus patieskite kilimėlį ant stalviršio ir rikiuokite ant jo ką tik išplautus indus. Nustebsite, kaip sparčiai „Nostra“ kilimėlis sugers nuo indų varvančius vandens lašus, o stalviršis bus apsaugotas nuo drėgmės pertekliaus, indų ploviklio likučių ir nuo vandens liekančių kalkių nuosėdų. Švara ir tvarka virtuvėje bus garantuota. Tiesa, virtuvės kilimėlis bus praktiškas pasirinkimas ir tada, kai išimate indus iš indaplovės.

Vienas indų kilimėlis – daugybė funkcijų

Indų kilimėlis praverčia tiek plaunant indus rankomis, tiek išimant laisvai džiūti iš indaplovės. Šie kilimėliai sugeria drėgmę ir neleidžia vandeniui pasklisti. Apsauga nuo drėgmės yra labai svarbi, nes kai kurie virtuvės paviršiai nėra atsparūs vandeniui, dėl jo gali brinkti, raukšlėtis, prarasti savo spalvą.

Kita indų kilimėlio funkcija – lėkščių ir puodelių apsauga. Dūžtantys indai lengvai gali įskilti nuo menkiausio stuktelėjimo, tad minkštas kilimėlis šiuo atveju amortizuoja jėgas. Be to, jis yra neslidus ir neleidžia indams nuslysti ir nuvirsti. Tai taip pat padeda taupyti ir laiką, nes plaunant indus nereikia mąstyti, kaip atsargiai sukrauti lėkštes – tiesiog dėliokite jas ant kilimėlio.

Kokius indų kilimėlius siūlome?

Mūsų asortimente rasite indų kilimėlius, kurie gaminami itin kruopščiai, įvertinant jų paskirtį ir tai, kad šis tekstilės gaminys kontaktuoja su indais, kurie turi sąlytį su maistu ar gėrimais. Todėl kilimėlių gamybai naudojamos kokybiškos medžiagos, visiškai saugios naudoti, pavyzdžiui, poliesteris. Iš poliesterio pagaminti virtuvės kilimėliai yra minkšti, elastingi, neslidūs, jie itin sparčiai išdžiūsta. Negana to, mūsų indų kilimėlių priežiūra nepareikalaus daug laiko – juos galite skalbti rankomis ar skalbyklėje, o jie net po daugelio plovimų išlaikys gerąsias savo savybes ir funkcionalumą.

Minkštučiai mūsų kilimėliai ne tik saugo baldų paviršių nuo drėgmės, bet yra labai naudingi norint išvengti indų dūžių, skilimo. Toks indų kilimėlis labai tiks dūžtantiems, trapiems indams, nes neleidžia lėkštėms slysti, priglunda prie indo paviršiaus ir surenka visus vandens lašelius. Minkštas kilimėlis indams taip pat suteikia apsaugą nuo pažeidimų dėl grubaus kontakto su kietu paviršiumi.

Indų kilimėlis jūsų virtuvei

Plačiame mūsų asortimente siūlomi įvairūs indų kilimėliai, tad galite pasirinkti mėgstamiausią spalvą arba dizainą, kuris geriausiai derės jūsų virtuvėje. Indų kilimėliai yra standartinio dydžio (38x50 cm), todėl ant jų galima patogiai surikiuoti daugybę lėkščių ir puodelių. Virtuvėje kilimėliui lengvai rasite vietos netoliese kriauklės ar indaplovės.

Mūsų virtuvės kilimėliai yra ne tik stilingi, bet ir praktiški. Jie pagaminti iš aukštos kokybės poliesterio ir puikiai atlieka savo darbą. Klasikinių neutralių spalvų paletė puikiai tiks vertinantiems estetiką ir minimalizmą, o margi raštai suteiks virtuvės interjerui žaismingumo ir spalvų.

Įsigykite indų kilimėlį internetu

Norite nebrangiai įsigyti kokybiškos virtuvės tekstilės? Domina patvarūs ir funkcionalūs indų kilimėliai? Tuomet rinkitės „Nostra“ asortimente kilimėlius konkurencinga kaina, o mes pasirūpinsime, kad užsakyti gaminiai greitai pasiektų jūsų namus, nepriklausomai nuo to, kokiame mieste ar miestelyje jie yra. Norite sutaupyti dar daugiau? Patikrinkite mūsų pasiūlymus įsigyti prekių su akcija – galbūt kaip tik dabar virtuvės kilimėliams taikomos nuolaidos.