Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Akcijos

Ieškote būdų, kaip užtikrinti savo namų jaukumą ir atnaujinti interjerą daug neišleidžiant? Mūsų parduotuvėje taikomos akcijos namų tekstilei yra puikus būdas tai padaryti. Pirkite su nuolaida ir aukštos kokybės prekes namams įsigykite mažesne kaina.

Skaityti daugiau
Daugiau

Rodoma 24127

Ieškote kokybiškos tekstilės namams už gerą kainą? Mūsų parduotuvėje taikomos akcijos yra puiki proga sutaupyti – jų metu taikome nuolaidas įvairioms prekėms, tad jas galite nusipirkti pigiau. akcijos nuolat keičiasi, jos dažnai vyksta per šventes ar yra skirtos tam tikros kategorijos prekėms. Jei nenorite praleisti nuolaidų, sekite mūsų parduotuvės naujienas!

Akcijos patalynei mūsų parduotuvėje

Norite atnaujinti savo miegamojo tekstilę? Ieškote patalynės komplekto vaikui? Kam mokėti brangiau, jei galite pasinaudoti ypatingais pasiūlymais mūsų parduotuvėje – akcijos padės sutaupyti ne vieną eurą. Rinkitės tą pačią kokybišką patalynę, paklodes, pagalvių užvalkalus ar kt. už itin patrauklią kainą.

Akcijos patalynei mūsų parduotuvėje nuolat keičiasi, tad patikrinkite, kam nuolaida yra taikoma šiuo metu – ar tai medvilninė patalynė, ar prabangūs patalynės komplektai iš satino? Siekiame kiekvienam pirkėjui užtikrinti galimybę sutaupyti, todėl akcijos galioja ribotą laiką ir nuolat keičiasi. Nesnauskite, nes prekes su nuolaida greitai išperka, taip pat gali pasibaigti jos galiojimo laikas. Laiku atliktas užsakymas yra vienintelė garantija, kad tikra norimą tekstilę įsigysite pigiau.

Akcijos rankšluosčiams mūsų parduotuvėje

Mūsų parduotuvės asortimentą sudaro įvairūs tekstilės voniai gaminiai: stori ir purūs rankšluosčiai, rankšluosčių rinkiniai, chalatai ir kt. Siūlome geros kokybės gaminius, kurie pasižymi puikiomis savybėmis ir ilgu tarnavimo laiku. Jei vertinate kokybę ir patogumą, mūsų asortimente tikrai atrasite tekstilę voniai, kuri maloniai nudžiugins.

O geriausia yra tai, kad mūsų parduotuvėje taikomos akcijos suteikia galimybę nemažai sutaupyti. Su nuolaida akcijų metu yra parduodami įvairių rūšių rankšluosčiai, chalatai, pirties tekstilė ir kiti gaminiai. Norinčiųjų juos įsigyti pigiau nestinga, tad patariame nesnausti – jei pastebėjote, kad nuolaida taikoma jums reikalingai tekstilei, geriausia užsakymą atlikti iš karto. Atnaujinkite savo vonios kambarį gražiais ir prabangiai atrodančiais rankšluosčiais daug neišlaidaudami.

Kaip sužinoti, kokios vyksta akcijos patalynei ir rankšluosčiams?

Norite apie taikomas nuolaidas sužinoti pirmieji? Kviečiame prenumeruoti mūsų parduotuvės naujienlaiškį – jame skelbiamos visos naujienos, aktualios pirkėjams. Tai padaryti labai paprasta – tiesiog grįžkite į pagrindinį puslapį ir jame esančioje prenumeratos formoje įveskite savo elektroninio pašto adresą. Naujienlaiškiai savo klientus informuojama apie visas nuolaidas, o taip pat atsiunčiame ir specialių pasiūlymų, nuolaidų kodų ir kt. Tai vienas patogiausių būdų sužinoti mūsų parduotuvės naujienas greitai ir paprastai.

Taip pat kviečiame sekti mūsų parduotuvę socialiniuose tinkluose. Čia dalinamės svarbia ir aktualia informacija, o taip pat informuojame ir apie tai, kokios akcijos vyksta.