Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Sulaukę svečių svarstote, iš kur visiems gauti šlepečių? Norite pasirūpinti svečių patogumu bei jaukumu, o drauge užtikrinti higienos laikymąsi? Tuomet skubėkite rinktis vienkartinių šlepečių „Nostra“ asortimente! Jos bus nepamainomas pirkinys tiek namams, tiek viešbučiams, sanatorijoms, SPA centrams ir pan. Kokybiškos vienkartinės šlepetės bus šiltos, minkštutėlės, patvarios ir labai dailios. 

Vienkartinių šlepečių privalumai

Vienkartinės šlepetės yra idealus sprendimas viešbučiams, kaimo turizmo sodyboms ir visoms įstaigoms, teikiančioms apgyvendinimo paslaugas. Taip pat tokių šlepečių būtinybe neabejojama ir SPA centruose, sanatorijose, vandens pramogų zonose bei visur, kur teikiamos grožio, atsipalaidavimo, sveikatinimo paslaugos. Vienkartinės šlepetės čia užtikrina maksimalų svečių, klientų patogumą. Jos padeda laikytis higienos normų bei teikia nepriekaištingą tvarkos ir švaros įspūdį.

Vienkartinės šlepetės gaminamos iš kokybiškų, minkštutėlių ir švelnių audinių, todėl visiems jas dėvintiems dovanoja komfortą bei įstabų malonumą pėdoms. Į tokias šlepetes neapsakomai gera įsispirti po dušo ar mėgavimosi karšta vonia, po atpalaiduojančio masažo ar kitų SPA procedūrų ir pan.

Vienkartinės šlepetės minėtų įstaigų svečiams leidžia užtikrinti maksimalų komfortą ir geriausią poilsio patirtį. 

Vienkartinės šlepetės namams

Nors vienkartinės šlepetės prideda papildomos vertės viešbučių, sanatorijų ir panašias paslaugas teikiančių įstaigų paslaugoms, jos taip pat bus puikus pirkinys ir namų naudojimui. Sakysite, kiek ilgai tarnaus vienkartinės šlepetės? Nors vadinamos vienkartinėmis, bet jei yra kokybiškos, tai tarnaus tikrai ne vieną dieną. O namuose vienkartinės šlepetės bus nepamainomos atėjus svečiams. Jiems nereikės neštis savų šlepečių ar vaikščioti po Jūsų namus be avalynės. Negana to, vaikščioti namuose basomis ar vien su kojinėmis nehigieniška, todėl pasirūpinti tuo verta. Suteikite savo svečiams maksimalų komfortą – tai padaryti padės vienkartinės šlepetės.

Namuose šios šlepetės tobulai tiks dušui – neslystantis padas ir šlepečių minkštumas bus geriausias sprendimas po dušo ar maudynių vonioje. 

Vienkartinės šlepetės mūsų asortimente

Kur pirkti geras vienkartines šlepetes?

Dažnai sulaukiate svečių ir norite užtikrinti jiems maksimalų komfortą? Vienkartinės šlepetės padės pasirūpinti nepriekaištinga švara ir Jūsų svečių patogumu. Šios šlepetės bus puikus pasirinkimas net tada, jei svečių sulaukiate retai, nes tokių šlepečių kaina itin patraukli. Pirkite vienkartinės šlepetes nebrangiai „Nostra“ asortimente – išsirinkite labiausiai patinkančias, apmokėkite patogiu Jums būdu, o mes pasirūpinsime greitu ir sklandžiu pirkinio pristatymu. Geros, dailios vienkartinės šlepetės internetu – patogu ir paprasta pirkti. Norite mokėti dar pigiau? Sekite mūsų naujienas ir pasinaudokite akcijomis, suteikiančiomis progą kokybiškos tekstilės įsigyti neįtikėtinai pigiai.

Skaityti daugiau