Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Vienkartinės šlepetės viešbučiams

Pirkėjų atsiliepimai

 

67 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

puikiai

 

5 žvaigždutės

Geros šlepetės Jelena

Jelena
 

5 žvaigždutės

Galėtų būti mažesnių dydžių ir įvairių spalvų

Viešbučiai asocijuojasi su komfortu, poilsiu be rūpesčių, jaukumu, kokybiška tekstile, kurios privalumais labai malonu naudotis. Pavyzdžiui, miegoti puriuose pataluose, po maudynių duše ar sūkurinėje vonioje nusausinti odą minkštu rankšluosčiu ir įsisupti į jaukų, švelnų chalatą... Dar vienas didelis privalumas – šlepetės! Vienkartinės šlepetės viešbučiams teikia papildomą pridėtinę vertę paslaugoms, nes svečiai visada gauna naujas, švarias šlepetes, kuriomis naudojasi tik jie vieni. O kad būtų garantuotas maksimalus komfortas, viešbučio šlepetės turėtų būti pasirenkamos labai atsakingai, prioritetą teikiant kokybei. Jei ieškote tokių, siūlome pasižvalgyti po „Nostra“ pasiūlymus. 

Vienkartinių šlepečių privalumai

Vienkartinės šlepetės viešbučiams, pirtims, SPA centrams, kaimo turizmo sodyboms, sanatorijoms ir visur, kur teikiamos apgyvendinimo, vandens pramogų bei procedūrų paslaugos, yra nepamainomas sprendimas! Jos suteikia švaros ir tvarkos įspūdį, užtikrina higienos normų laikymąsi bei leidžia įstaigos svečiams / lankytojams mėgautis maloniu šlepečių audiniu, minkštumu ir šiluma. Juk ne paslaptis, jei jauku ir šilta kojoms, malonu ir visam kūnui.

Vienkartinės šlepetės leidžia ne tik dovanoti komfortą ir geriausią poilsio patirtį viešbučio svečiams, bet drauge užtikrinti tvarką viešbučio kambariuose.

Taip pat viešbučio numeriuose esančios šlepetės, chalatai ir kiti būtini reikmenys atleidžia nuo rūpesčių Jūsų svečius, jiems reikia kur kas mažiau daiktų vežtis su savimi, nes Jūs pasirūpinate jų kokybišku poilsiu be rūpesčių.

Šlepetės viešbučiams mūsų asortimente

  • Mūsų vienkartinės šlepetės viešbučiams yra klasikinio stiliaus, todėl tiks net išrankiausiam klientui.
  • Visos vienkartinės šlepetės lengvos ir labai patogios, apsiavus jomis vaikščioti bus labai malonu.
  • Tinka ir moterims, ir vyrams.
  • Tvirtas, kokybiškas šlepečių audinys užtikrina jų naudojimą visos viešnagės metu.
  • Šlepečių gamybai naudojamas aukštos kokybės poliesteris, išsiskiriantis minkštumu bei švelnumu, patvarumu, funkcionalumu ir užtikrinantis tinkamą higieną bei puikią šlepečių išvaizdą. 

Kur įsigyti gerų vienkartinių viešbučiams skirtų šlepečių?

Jei domina nebrangiai parduodamos kokybiškos, vienkartinės šlepetės dušui, pirčiai, SPA ir pan., tai „Nostra“ asortimente išsirinksite Jums tinkančias. Čia Jūsų laukia geros šlepetės labai patrauklia kaina, o pirkti internetu bus vienas malonumas. Mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu. Jei norite mokėti dar pigiau, siūlome palaukti, kol viešbučio tekstilei bus taikoma puiki akcija.

avatar