Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Vienkartinės šlepetės viešbučiams

Vienkartinės šlepetės – puikus pasirinkimas siekiant užtikrinti patogumą ir higieną viešbučiuose, SPA centruose, gydymo įstaigose. Lengvos ir švelnios šlepetės apgaubia pėdą šiluma, su jomis malonu vaikščioti. Įsigyti šių šlepečių galite mūsų parduotuvėje!

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

103 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Man patinka jos į kelionę ar į svečius !

Nostra.lt
 

4 žvaigždutės

Didelės

Nostra.lt
 

4 žvaigždutės

Labai ploni,vienkartiniai

Nostra.lt

Viešbučiai asocijuojasi su komfortu, poilsiu be rūpesčių, jaukumu, kokybiška tekstile, kurios privalumais labai malonu naudotis. Pavyzdžiui, miegoti puriuose pataluose, po maudynių duše ar sūkurinėje vonioje nusausinti odą minkštu rankšluosčiu ir įsisupti į jaukų, švelnų chalatą... Dar vienas didelis privalumas – šlepetės! Vienkartinės šlepetės viešbučiams teikia papildomą pridėtinę vertę paslaugoms, nes svečiai visada gauna naujas, švarias šlepetes, kuriomis naudojasi tik jie vieni. O kad būtų garantuotas maksimalus komfortas, viešbučio šlepetės turėtų būti pasirenkamos labai atsakingai, prioritetą teikiant kokybei. Jei ieškote tokių, siūlome pasižvalgyti po „Nostra“ pasiūlymus. 

Kodėl verta naudoti vienkartines šlepetes?

Vienkartinės šlepetės viešbučiams, pirtims, SPA centrams, kaimo turizmo sodyboms, sanatorijoms ir visur, kur teikiamos apgyvendinimo, vandens pramogų bei procedūrų paslaugos, yra nepamainomas sprendimas! Jos suteikia švaros ir tvarkos įspūdį, užtikrina higienos normų laikymąsi bei leidžia įstaigos svečiams / lankytojams mėgautis maloniu šlepečių audiniu, minkštumu ir šiluma. Juk ne paslaptis, jei jauku ir šilta kojoms, malonu ir visam kūnui.

Vienkartinės šlepetės leidžia ne tik dovanoti komfortą ir geriausią poilsio patirtį viešbučio svečiams, bet drauge užtikrinti tvarką viešbučio kambariuose.

Taip pat viešbučio numeriuose esančios šlepetės, chalatai ir kiti būtini reikmenys atleidžia nuo rūpesčių Jūsų svečius, jiems reikia kur kas mažiau daiktų vežtis su savimi, nes Jūs pasirūpinate jų kokybišku poilsiu be rūpesčių.

Šlepetės viešbučiams mūsų asortimente

Mūsų asortimente siūlomos įvairios prekės apgyvendinimo ir sveikatingumo įstaigoms. Čia rasite ir kokybiškų vienkartinių šlepečių už priimtiną kainą. Klasikinio stiliaus, universalaus modelio šlepetės puikiai tiks tiek vyrams, tiek moterims. Šios šlepetės yra lengvos ir labai patogios, tad jūsų klientams su jomis bus patogu ir malonu.

Vienkartinės šlepetės yra pagamintos iš poloiesterio audinio, kuris malonus sąlyčiui su oda. Šlepečių gamybai naudojamas aukštos kokybės poliesteris, išsiskiriantis minkštumu bei švelnumu, patvarumu, funkcionalumu ir užtikrinantis tinkamą higieną bei puikią šlepečių išvaizdą. Galite rinktis iš kelių skirtingų modelių, tačiau visos šlepetės yra įspiriamos. Siūlome klasikinės baltos spalvos šlepetes, kurios puikiai derės prie baltos medvilnės rankšluosčių ir chalatų. 

Kur įsigyti gerų vienkartinių viešbučiams skirtų šlepečių?

Jei domina nebrangiai parduodamos kokybiškos, vienkartinės šlepetės dušui, pirčiai, SPA ir pan., tai „Nostra“ asortimente išsirinksite jums tinkančias. Čia jūsų laukia geros šlepetės labai patrauklia kaina, o pirkti internetu bus vienas malonumas. Mes pasirūpinsime operatyviu jūsų pirkinio pristatymu. Jei norite mokėti dar pigiau, siūlome palaukti, kol viešbučio tekstilei bus taikoma puiki akcija. Nepamirškite pasirūpinti pėdomis!