Šiuo metu pristatymo terminas gali siekti 7 d.d. Atsiprašome už nepatogumus.

Rankšluosčiai viešbučiams

Minkšti ir švelnūs rankšluosčiai – neatsiejama malonios viešnagės viešbutyje dalis. Pasirūpinkite savo svečių patogumu: mūsų parduotuvėje siūlomi įvairūs rankšluosčiai viešbučiams, SPA centrams, masažo salonams ir kt. Atraskite platų pasirinkimą ir visada gerą kainos-kokybės santykį.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

246 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Likau labai patenkinta kokybe

Ļoti laba kvalitāte

 

5 žvaigždutės

Nenuvylė

Naudingi patarimai

Ka reiškia OEKO-TEX ženklas?

Teikiant apgyvendinimo paslaugas svečių komfortas yra esminis siekis, o rankšluosčiai viešbučiams padeda tai užtikrinti – juk minkšta vonios tekstilė yra neatsiejama malonios viešnagės dalis.

Užtikrinti patogumą svečiams padeda tekstilė, tad tiek patalynė, tiek rankšluosčiai viešbučiams turi būti pasirenkami itin apgalvotai, atitikti aukščiausius kokybės standartus, nes jie kelia Jūsų viešbučio ir teikiamų paslaugų vertę. Rankšluosčiai viešbučiams yra vienas svarbiausių tekstilės gaminių. Į svečių poilsį orientuotos apgyvendinimo įstaigos siekia suteikti ypatingą komfortą, o rankšluostis tam labai svarbus. Visada minkštas, tobulai baltas ir maloniai sugeriantis drėgmę – toks turi būti kiekvienas viešbučio rankšluostis, tokie yra ir mūsų siūlomi rankšluosčiai viešbučiams.

Tekstilė viešbučių vonioms

Tekstilės gaminiai viešbučiuose yra dažnai skalbiami, todėl jų kokybė itin svarbi. Kruopščiai atrinkome asortimentą, todėl mūsų parduotuvėje siūlomi rankšluosčiai viešbučiams puikiai įveiks visus iššūkius: daugybę skalbimų, karštį, lyginimą, džiovinimą. Šie gaminiai yra siuvami sutelkiant dėmesį į detales, todėl tiek audinys, tiek kiekviena siūlė yra atlikta galvojant apie ilgą rankšluosčio tarnavimo laiką. Aukšta kokybė užtikrina, kad rankšluosčiai viešbučiams bus ilgai naudojami ir puikiai išsaugos savo savybes.

Rankšluosčiai viešbučiams turi ne tik puikiai atrodyti ir išlikti minkšti net dažnai skalbiant, todėl siūlome rinktis natūralų medvilnės pluoštą. Jis puikiai sugeria drėgmę ir greitai džiūsta, todėl tokius rankšluosčius viešbučio svečiams patogu naudoti. Medvilniniai ar bambukiniai rankšluosčiai viešbučiams taip pat yra ir praktiškas pasirinkimas – jų kaina nedidelė, o skalbimo kaštai yra optimalūs. Purus kilpinis medvilnės pluoštas leidžia išgauti įvairius raštus, tai subtiliai pabrėžia rankšluosčio dizainą, o lygaus audinio rankšluosčiai puikiai tinka, jei norite juos papuošti savo viešbučio logotipu. Medvilniniai rankšluosčiai dėl pluošto savybių yra lengviau prižiūrimi: audinys neglamžus, jį galima skalbti aukštesnėje temperatūroje, lengva pašalinti neįsisenėjusias dėmes.

Viešbučiams skirtame rankšluosčių asortimente dominuoja balta spalva ir klasikinis dizainas, todėl rankšluosčiai viešbučiams gali būti lengvai derinami tarpusavyje, paprasta turimą tekstilės komplektą atnaujinti. Įvairaus dydžio rankšluosčiai puikiai tiks įvairiai paskirčiai: viešbučio vonios kambariui, pirtims, SPA centrams, grožio salonams. Atsižvelgiant į naudojimo paskirtį galima rinktis skirtingo dydžio ir dizaino rankšluosčius. 

Rankšluosčiai viešbučiui: kaip pasirinkti?

Rinkdamiesi rankšluosčius viešbučiui, vertinkite audinio sudėtį, taip pat atsižvelkite ir į storį. Prioritetą teikite natūraliam pluoštui, pavyzdžiui, medvilnei, ir galite neabejoti, jog turėsite labai gerą gaminį. Geri medvilniniai rankšluosčiai bus minkšti, purūs, jie puikiai sugers drėgmę, įsisupti į juos labai malonu ir jauku. Puiku tai, jog medvilnė nealergizuoja, nedirgina odos ir tinka visiems, net patiems mažiausiems. Todėl būsite tikri, kad Jūsų viešbučio rankšluosčiais gali naudotis ir kūdikiai, ir suaugusieji, alergiški žmonės, taip pat turintys odos problemų.

Atkreipkite dėmesį ir į rankšluosčio storį, kurį atspindi gramatūra. Kuo šis skaičius didesnis, tuo rankšluostis storesnis. Maži, rankoms skirti vonios rankšluostėliai gali būti plonesni – taip bus patogiau. Bet dideli rankšluosčiai, skirti voniai, pirčiai, SPA procedūroms, turėtų būti stori, kur kas efektyviau sugeriantys visus vandens lašelius nuo kūno.

Reikalingi maži ar dideli rankšluosčiai? Įvertinkite savo poreikius, kam rankšluosčiai bus skirti. Jei reikalingi įvairių dydžių, praktiškas pasirinkimas bus komplektai.

Jei ant rankšluosčių bus jūsų viešbučio logotipas, rinkitės lygesnio audinio tekstilę. 

Rankšluosčiai viešbučiams mūsų asortimente

Mūsų parduotuvės asortimente apgyvendinimo įstaigos ras visą jų veiklai reikalingą tekstilę ir itin platų rankšluosčių pasirinkimą.

  • Siūlome labai platų dydžių spektrą: nuo mažų iki labai didelių rankšluosčių. Rinkitės 30x30, 30x50, 50x70, 50x100, 70x140, 100x150, 100x180 cm ar kitus.
  • Mūsų parduotuvėje turite progą rinktis įvairios gramatūros rankšluosčius viešbučiams: 380, 450, 500, 550, 600 g/m2 ar kt.
  • Balti rankšluosčiai – nepriekaištingas pasirinkimas viešbučiams. Tokie rankšluosčiai yra įstabi klasika, elegancija ir nepriekaištinga švara.

Atraskite mūsų rankšluosčių asortimentą ir suteikite galimybę savo svečiams džiaugtis jų švelnumu. Aukštos kokybės rankšluosčiai viešbučiams iš medvilnės tiks visiems, net ir mažiausiems viešbučio svečiams, todėl tai universalus pasirinkimas. Pasirinkite norimus dydžius ir dizainą – šie rankšluosčiai užtikrins svečių patogumą viešbučio vonios kambaryje. 

Kur įsigyti gerų rankšluosčių viešbučių vonioms?

Domina minkšti, kokybiški, nepriekaištingai atrodantys rankšluosčiai viešbučių vonioms? Visa vonios tekstilė savo apgyvendinimo įstaigai pasirūpinsite greitai ir patogiai – tiesiog išsirinkite reikalingas prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje: čia rasite ir rankšluosčių, ir vienkartines šlepetes, ir platų patalynės asortimentą.

Visada siūlome puikų kainos ir kokybės santykį, todėl pirkti pas mus – apsimoka. Be to, pirkdami internetu sutaupysite daugybę laiko, o užsakytos prekės į bet kurį šalies kampelį atkeliaus vos per keletą dienų. Rinkitės aukštą kokybę, nepriekaištingą išvaizdą ir patrauklią kainą. O galimybę sutaupyti dar daugiau suteikia mūsų parduotuvėje vykdomos akcijos.