Rankšluosčiai viešbučiams

Filtrai
Kaina
   
Rinkiniai
Dydis
Rankšluosčio gramatūra
Spalva
Sudėtis
Rankšluosčių komplektas

Pirkėjų atsiliepimai (2)

 
2019-09-11

Patīk jūsu veikalā nopērkamie dvieļi.

Viktorija
 
2019-09-08

Lielisks, miksts dvielis!

Rihards

Rankšluosčiai viešbučiams yra vienas svarbiausių tekstilės gaminių. Į svečių poilsį orientuotos apgyvendinimo įstaigos siekia suteikti ypatingą komfortą, o rankšluostis tam labai svarbus. Visada minkštas, tobulai baltas ir maloniai sugeriantis drėgmę – toks turi būti kiekvienas viešbučio rankšluostis, tokie yra ir mūsų siūlomi rankšluosčiai viešbučiams.

Tekstilės gaminiai viešbučiuose yra dažnai skalbiami, todėl jų kokybė itin svarbi. Kruopščiai atrinkome asortimentą, todėl mūsų parduotuvėje siūlomi rankšluosčiai viešbučiams puikiai įveiks visus iššūkius: daugybę skalbimų, karštį, lyginimą, džiovinimą. Šie gaminiai yra siuvami sutelkiant dėmesį į detales, todėl tiek audinys, tiek kiekviena siūlė yra atlikta galvojant apie ilgą rankšluosčio tarnavimo laiką. Aukšta kokybė užtikrina, kad rankšluosčiai viešbučiams bus ilgai naudojami ir puikiai išsaugos savo savybes.

Rankšluosčiai viešbučiams turi ne tik puikiai atrodyti ir išlikti minkšti net dažnai skalbiant, todėl siūlome rinktis natūralų medvilnės pluoštą. Jis puikiai sugeria drėgmę ir greitai džiūsta, todėl tokius rankšluosčius viešbučio svečiams patogu naudoti. Medvilniniai rankšluosčiai viešbučiams taip pat yra ir praktiškas pasirinkimas – jų kaina nedidelė, o skalbimo kaštai yra optimalūs. Purus kilpinis medvilnės pluoštas leidžia išgauti įvairius raštus, tai subtiliai pabrėžia rankšluosčio dizainą, o lygaus audinio rankšluosčiai puikiai tinka, jei norite juos papuošti savo viešbučio logotipu. Medvilniniai rankšluosčiai dėl pluošto savybių yra lengviau prižiūrimi: audinys neglamžus, jį galima skalbti aukštesnėje temperatūroje, lengva pašalinti neįsisenėjusias dėmes.

Viešbučiams skirtame rankšluosčių asortimente dominuoja balta spalva ir klasikinis dizainas, todėl rankšluosčiai viešbučiams gali būti lengvai derinami tarpusavyje, paprasta turimą tekstilės komplektą atnaujinti. Įvairaus dydžio rankšluosčiai puikiai tiks įvairiai paskirčiai: viešbučio vonios kambariui, pirtims, SPA centrams, grožio salonams. Atsižvelgiant į naudojimo paskirtį galima rinktis skirtingo dydžio ir dizaino rankšluosčius.

Atraskite mūsų rankšluosčių asortimentą ir suteikite galimybę savo svečiams džiaugtis jų švelnumu. Aukštos kokybės rankšluosčiai viešbučiams iš medvilnės tiks visiems, net ir mažiausiems viešbučio svečiams, todėl tai universalus pasirinkimas. Pasirinkite norimus dydžius ir dizainą – šie rankšluosčiai užtikrins svečių patogumą viešbučio vonios kambaryje.

Skaityti daugiau