Rankšluosčių išpardavimas, nuolaidos iki 40%

Rankšluosčiai viešbučiams

Pirkėjų atsiliepimai

 

195 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Laba kvalitāte

 

5 žvaigždutės

Paldies Jums! Ljoti laba kvalitaate un lojaalas cenas jebkurai precei. Iesaku taas visiem saviem draugiem.

 

5 žvaigždutės

Labai geri ranksluosciai.As juos naudoju virtuveje. Jie tankūs, gerai sugeria dregmę .

vida5611@gmail.com

Teikiant apgyvendinimo paslaugas svečių komfortas yra esminis siekis. O su tuo glaudžiai susijusi tekstilė, tad tiek patalynė, tiek rankšluosčiai viešbučiams turi būti pasirenkami itin apgalvotai, atitikti aukščiausius kokybės standartus, nes jie kelia Jūsų viešbučio ir teikiamų paslaugų vertę. Rankšluosčiai viešbučiams yra vienas svarbiausių tekstilės gaminių. Į svečių poilsį orientuotos apgyvendinimo įstaigos siekia suteikti ypatingą komfortą, o rankšluostis tam labai svarbus. Visada minkštas, tobulai baltas ir maloniai sugeriantis drėgmę – toks turi būti kiekvienas viešbučio rankšluostis, tokie yra ir mūsų siūlomi rankšluosčiai viešbučiams.

Tekstilė viešbučių vonioms

Tekstilės gaminiai viešbučiuose yra dažnai skalbiami, todėl jų kokybė itin svarbi. Kruopščiai atrinkome asortimentą, todėl mūsų parduotuvėje siūlomi rankšluosčiai viešbučiams puikiai įveiks visus iššūkius: daugybę skalbimų, karštį, lyginimą, džiovinimą. Šie gaminiai yra siuvami sutelkiant dėmesį į detales, todėl tiek audinys, tiek kiekviena siūlė yra atlikta galvojant apie ilgą rankšluosčio tarnavimo laiką. Aukšta kokybė užtikrina, kad rankšluosčiai viešbučiams bus ilgai naudojami ir puikiai išsaugos savo savybes.

Rankšluosčiai viešbučiams turi ne tik puikiai atrodyti ir išlikti minkšti net dažnai skalbiant, todėl siūlome rinktis natūralų medvilnės pluoštą. Jis puikiai sugeria drėgmę ir greitai džiūsta, todėl tokius rankšluosčius viešbučio svečiams patogu naudoti. Medvilniniai rankšluosčiai viešbučiams taip pat yra ir praktiškas pasirinkimas – jų kaina nedidelė, o skalbimo kaštai yra optimalūs. Purus kilpinis medvilnės pluoštas leidžia išgauti įvairius raštus, tai subtiliai pabrėžia rankšluosčio dizainą, o lygaus audinio rankšluosčiai puikiai tinka, jei norite juos papuošti savo viešbučio logotipu. Medvilniniai rankšluosčiai dėl pluošto savybių yra lengviau prižiūrimi: audinys neglamžus, jį galima skalbti aukštesnėje temperatūroje, lengva pašalinti neįsisenėjusias dėmes.

Viešbučiams skirtame rankšluosčių asortimente dominuoja balta spalva ir klasikinis dizainas, todėl rankšluosčiai viešbučiams gali būti lengvai derinami tarpusavyje, paprasta turimą tekstilės komplektą atnaujinti. Įvairaus dydžio rankšluosčiai puikiai tiks įvairiai paskirčiai: viešbučio vonios kambariui, pirtims, SPA centrams, grožio salonams. Atsižvelgiant į naudojimo paskirtį galima rinktis skirtingo dydžio ir dizaino rankšluosčius. 

Kas svarbu renkantis rankšluosčius viešbučiams?

Rinkdamiesi rankšluosčius viešbučiui vertinkite audinio sudėtį, taip pat atsižvelkite ir į storį. Prioritetą teikite natūraliam pluoštui, pavyzdžiui, medvilnei, ir galite neabejoti, jog turėsite labai gerą gaminį. Geri medvilniniai rankšluosčiai bus minkšti, purūs, jie puikiai sugers drėgmę, įsisupti į juos labai malonu ir jauku. Puiku tai, jog medvilnė nealergizuoja, nedirgina odos ir tinka visiems, net patiems mažiausiems. Todėl būsite tikri, kad Jūsų viešbučio rankšluosčiais gali naudotis ir kūdikiai, ir suaugusieji, alergiški žmonės, taip pat turintys odos problemų. Atkreipkite dėmesį ir į rankšluosčio storį, kurį atspindi gramatūra. Kuo šis skaičius didesnis, tuo rankšluostis storesnis. Maži, rankoms skirti vonios rankšluostėliai gali būti plonesni – taip bus patogiau. Bet dideli rankšluosčiai, skirti voniai, pirčiai, SPA procedūroms, turėtų būti stori, kur kas efektyviau sugeriantys visus vandens lašelius nuo kūno.

Reikalingi maži ar dideli rankšluosčiai? Įvertinkite savo poreikius, kam rankšluosčiai bus skirti. Jei reikalingi įvairių dydžių, praktiškas pasirinkimas bus komplektai.

Jei ant rankšluosčių bus Jūsų viešbučio logotipas, rinkitės lygesnio audinio tekstilę. 

Rankšluosčiai viešbučiams mūsų asortimente

  • Siūlome labai platų dydžių spektrą: nuo mažų iki labai didelių rankšluosčių. Rinkitės 30x30, 30x50, 50x70, 50x100, 70x140, 100x150, 100x180 cm ar kitus.
  • Mūsų parduotuvėje turite progą rinktis įvairios gramatūros rankšluosčius viešbučiams: 380, 450, 500, 550, 600 g/m2 ar kt.
  • Balti rankšluosčiai – nepriekaištingas pasirinkimas viešbučiams. Tokie rankšluosčiai yra įstabi klasika, elegancija ir nepriekaištinga švara.

Atraskite mūsų rankšluosčių asortimentą ir suteikite galimybę savo svečiams džiaugtis jų švelnumu. Aukštos kokybės rankšluosčiai viešbučiams iš medvilnės tiks visiems, net ir mažiausiems viešbučio svečiams, todėl tai universalus pasirinkimas. Pasirinkite norimus dydžius ir dizainą – šie rankšluosčiai užtikrins svečių patogumą viešbučio vonios kambaryje. 

Kur įsigyti gerų rankšluosčių viešbučių vonioms?

Domina minkšti, kokybiški, nepriekaištingai atrodantys rankšluosčiai viešbučių vonioms? Tokių nebrangiai įsigysite „Nostra“ parduotuvėje. Siūlome pirkti internetu ir efektyviai taupyti savo laiką. Mūsų asortimente – platus pasirinkimas, aukšta kokybė, nepriekaištinga išvaizda, gaminiai labai gera kaina. Užsakymą pristatysime sklandžiai ir operatyviai, tad pirkti internetu labai patogu. Suteikiame galimybę mokėti dar pigiau pasinaudojant taikomomis akcijomis vonios tekstilei.

avatar