Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Patalynė viešbučiams turi atitikti daugybę reikalavimų, todėl savo parduotuvės asortimentą kruopščiai atrinkome ir siūlome viešbučiams rinktis tik tuos gaminius, kurie visiškai atitinka tiek paties viešbučio reikalavimus, tiek svečių poreikius. Įvairi patalynė viešbučiams ne tik užtikrina patogumą svečiams, tačiau gali prisidėti ir prie kambario interjero kūrimo, papildyti bendrą viešbučio įvaizdį. Tokioms įstaigoms kaip viešbučiai, kuriuose pagrindine yra apgyvendinimo paslauga, patalynės kokybė yra kritiškai svarbi. Dėl šios priežasties mūsų parduotuvėje parduodama patalynė viešbučiams pasižymi puikiomis savybėmis ir formuojant asortimentą yra kruopščiai atrinkta iš daugybės gaminių. 

Tekstilė viešbučiams

Patalynė viešbučiams yra siuvama iš aukštos kokybės natūralių pluoštų. Mūsų favoritė – medvilnė, kuri puikiai dėvisi ir ne tik atlaiko daugybę skalbimų, džiovinimų bei lyginimų, bet ir išlaiko savo minkštumą bei švelnumą. Patalynė viešbučiams pasižymi praktiškumu: tai lengvi ir maloniai prie kūno priglundantys audiniai, kurie yra neglamžūs, greitai džiūsta. Natūralūs audiniai idealiai tinka viešbučių patalynei, nes yra puikios kokybės ir visada atrodo puikiai. Be to, iš natūralių audinių skalbimo metu daug lengviau bus pašalinti dėmes ir nešvarumus.

Nepriekaištingas pasirinkimas viešbučiui bus satino patalynė. Satinas – šimtaprocentinės medvilnės audinys, itin švelnus ir lengvas. Dėl išskirtinės „Butter finishing“ apdailos technologijos satino patalynė aprodo išskirtinai prabangiai, elegantiškai, todėl bus ne tik pritaikyta karališkam Jūsų viešbučio svečių poilsiui, bet ir kurs rafinuotą, solidų kambario interjerą. Žvilgesys ir neapsakomas švelnumas – tai duetas, išskirtinai būdingas satino patalynei. Prie visų liaupsių satinui privalu paminėti ir tai, kad šis audinys lengvai prižiūrimas, jis labai patvarus bei ilgaamžis, todėl satino patalynė viešbučiams – ilgalaikė investicija. Audinys nesiglamžo ir atrodo tiesiog stulbinamai.

Viešbučiams skirti patalynės komplektai yra klasikinio stiliaus, juose vyrauja balta spalva, kuri užtikrina švaros, gaivumo ir prabangos pojūtį. Patalynė yra siuvama laikantis vyraujančių standartų, todėl tokius komplektus lengvai pritaikysite tiek jau turimai, tiek naujai perkamai patalynei. Patalynė viešbučiams yra siuvama iš natūralių audinių, kurie tinka net ir jautriai odai, nesukelia alerginių reakcijų ir atitinka kiekvieno viešbučio svečio poreikius. 

Viešbučio svečių komfortas

Apgyvendinimas – pagrindinė viešbučių paslauga, o ji neįsivaizduojama be ramaus, patogaus miego. Pasirūpinkite savo svečių komfortu ir užtikrinkite jiems geriausią patirtį viešnagės viešbutyje metu. Tai padaryti bus lengviau, jei rinksitės kokybiškus patalynės komplektus, kurie visada išliks minkšti bei atrodys prabangiai. Tokia patalynė viešbučiams yra siūloma mūsų elektroninėje parduotuvėje, tad telieka pasirinkti tai, kas yra reikalinga! 

Patalynė viešbučiams mūsų asortimente

Kur įsigyti kokybiškos patalynės viešbučiams?

Domina aukštos kokybės, prabangi patalynė viešbučiams labai patrauklia kaina? Rinkitės „Nostra“ asortimente. Perkant internetu bus visai nesvarbu, ar Jūsų miestas Vilnius, ar Kaunas, Klaipėda, o gal kuris kitas, nes gaminiai operatyviai ir sklandžiai Jus pasieks visoje Lietuvoje. Tekstilė internetu su „Nostra“ – patogu ir greita pirkti. Nors mūsų gaminiai parduodami labai gera kaina, savo klientams suteikiame galimybę mokėti dar pigiau – sekite mūsų asortimentą, naujienas ir pirmieji pastebėkite viešbučio patalynei taikomas akcijas, kurių metu galite sutaupyti nemažą pirkinio sumos dalį.

Skaityti daugiau