Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Balti rankšluosčiai – tai iš populiariausių topų nesitraukianti klasika, elegancija, stilius ir nepriekaištinga švara.

Sniego baltumo rankšluosčiai

Balti it sniegas rankšluosčiai – aliuzija į idealią švarą, tvarką, subtilumą ir eleganciją. Balta spalva asocijuojasi su darna, tvarka ir švara, todėl akinamo baltumo rankšluosčiai visada atrodo nepriekaištingai ir solidžiai. Nenuostabu, kad būtent tokius dažniausiai galima pamatyti ištaigingų viešbučių vonios kambariuose. Norite savo voniai suteikti papildomo rafinuotumo, o patys po maudynių apsigobti kokybišku rankšluosčiu? Tuomet rinkitės patinkančius mūsų asortimente ir mėgaukitės jų teikiamais privalumais.

Balta spalva įsilies į bet kurio stiliaus vonios kambarį: modernų, klasikinį, skandinavišką, Provanso ar kt. 

Kaip išsirinkti tinkamiausią rankšluostį?

Klausiate, kokie rankšluosčiai geriausi? Neabejotinai, natūralaus pluošto, aukštos kokybės, minkšti ir švelnūs. Kalbant apie spalvą, tikslinga išskirti baltą, mat ji yra universali, tobulai tinkanti ir viešbučiams, ir asmeniniam naudojimui. Negana to, kokybiški, dideli balti rankšluosčiai bus itin elegantiška ir praktiška dovana.

Medvilnė – tai, ką būtina paminėti, kalbant apie geriausius rankšluosčius. Šis pluoštas užtikrina gaminio ilgaamžiškumą, tvirtumą, atsparumą net daugybei skalbimų ir lyginimų. Privalu paminėti ir geriausią patirtį tokių rankšluosčių naudotojams – medvilniniai rankšluosčiai yra nepaprastai malonūs odai, puikiai sugeriantys drėgmę, švelnūs ir minkšti, nealergizuoja ir visai nedirgina net jautriausios odos.

Balti rankšluosčiai mūsų asortimente

Kur įsigyti kokybiškų baltų rankšluosčių?

Domina balti kokybiški rankšluosčiai namams ar viešbučiui patrauklia kaina? „Nostra“ asortimente Jūsų dėmesio laukia geri, gražūs ir aukštus kokybės reikalavimus atitinkantys rankšluosčiai bei kita tekstilė. Pirkite mūsų fizinėje pardavimo vietoje arba internetu – siūlome platų dydžių spektrą, pavydėtiną kainos ir kokybės santykį, dėmesingą aptarnavimą. Norintys mokėti pigiau gali pasinaudoti rankšluosčiams dažnai taikoma akcija ir sutaupyti nemažą pirkinio sumos dalį.

Skaityti daugiau