Pirkėjų atsiliepimai

 

147 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Produktai geros kokybės. Malonu hauti dovanėlę. Ji stiprina draugystę.

 

5 žvaigždutės

Didelis ačiū už greitą pristatymą tikrai labai kokybiškos prekės , užsakynesiu dar ne kartą.

 

5 žvaigždutės

Ļoti laba kvalitāte! Liels paldies!

Nellija

Balti rankšluosčiai – tai iš populiariausių topų nesitraukianti klasika, elegancija, stilius ir nepriekaištinga švara.

Sniego baltumo rankšluosčiai

Balti it sniegas rankšluosčiai – aliuzija į idealią švarą, tvarką, subtilumą ir eleganciją. Balta spalva asocijuojasi su darna, tvarka ir švara, todėl akinamo baltumo rankšluosčiai visada atrodo nepriekaištingai ir solidžiai. Nenuostabu, kad būtent tokius dažniausiai galima pamatyti ištaigingų viešbučių vonios kambariuose. Norite savo voniai suteikti papildomo rafinuotumo, o patys po maudynių apsigobti kokybišku rankšluosčiu? Tuomet rinkitės patinkančius mūsų asortimente ir mėgaukitės jų teikiamais privalumais.

Balta spalva įsilies į bet kurio stiliaus vonios kambarį: modernų, klasikinį, skandinavišką, Provanso ar kt. 

Kaip išsirinkti tinkamiausią rankšluostį?

Klausiate, kokie rankšluosčiai geriausi? Neabejotinai, natūralaus pluošto, aukštos kokybės, minkšti ir švelnūs. Kalbant apie spalvą, tikslinga išskirti baltą, mat ji yra universali, tobulai tinkanti ir viešbučiams, ir asmeniniam naudojimui. Negana to, kokybiški, dideli balti rankšluosčiai bus itin elegantiška ir praktiška dovana.

Medvilnė – tai, ką būtina paminėti, kalbant apie geriausius rankšluosčius. Šis pluoštas užtikrina gaminio ilgaamžiškumą, tvirtumą, atsparumą net daugybei skalbimų ir lyginimų. Privalu paminėti ir geriausią patirtį tokių rankšluosčių naudotojams – medvilniniai rankšluosčiai yra nepaprastai malonūs odai, puikiai sugeriantys drėgmę, švelnūs ir minkšti, nealergizuoja ir visai nedirgina net jautriausios odos.

Balti rankšluosčiai mūsų asortimente

  • Turime daug skirtingų baltų rankšluosčių dydžių: 30x30, 50x70, 50x100, 70x140, 100x150 cm ir daug kitų. Maži ir dideli rankšluosčiai užtikrina, jog rasite tinkamiausius pagal asmeninius kriterijus ir poreikius.
  • Rinkitės 380, 430, 450, 530 ar net 550 g/m2 gramatūros rankšluosčius.
  • Visi balti rankšluosčiai yra šimtaprocentinės medvilnės, savo gerąsias ir labiausiai vertinamas savybes perduodančios galutiniam gaminiui. 

Kur įsigyti kokybiškų baltų rankšluosčių?

Domina balti kokybiški rankšluosčiai namams ar viešbučiui patrauklia kaina? „Nostra“ asortimente Jūsų dėmesio laukia geri, gražūs ir aukštus kokybės reikalavimus atitinkantys rankšluosčiai bei kita tekstilė. Pirkite mūsų fizinėje pardavimo vietoje arba internetu – siūlome platų dydžių spektrą, pavydėtiną kainos ir kokybės santykį, dėmesingą aptarnavimą. Norintys mokėti pigiau gali pasinaudoti rankšluosčiams dažnai taikoma akcija ir sutaupyti nemažą pirkinio sumos dalį.

avatar