Rankšluosčių išpardavimas, nuolaidos iki 40%

Daugiau

Rodoma 2439

Pirkėjų atsiliepimai

 

1002 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Rankšluostis super, tačiau spalva ne itin atitinka realybę,

Nostra atsakymas

Realios prekių spalvos gali kažkiek skirtis nuo nuotraukų dėl skirtingų raiškos nustatymų.

 

5 žvaigždutės

Viskas puiku, nerealūs rankšluosčiai

Jolanta
 

5 žvaigždutės

Minkštas,vandenį sugeria.

Vida

Po maudynių apsigobti minkštu, švelniu ir nepaprastai puriu rankšluosčiu yra didžiulis malonumas, kuriuo galite lepintis kiekvieną dieną. Rinkitės aukštos gramatūros rankšluosčius mūsų asortimente ir dovanokite sau neapsakomą jaukumą bei minkštumą po dušo, maudynių vonioje ar pirtyje. Spalvoti rankšluosčiai 550 g/m2 – nepriekaištingas sprendimas maksimaliam komfortui ir stilinga detalė vonios kambariui.

Rankšluosčių gramatūra

Rankšluostis yra skirtas nusausinti odą po maudynių, vadinasi, šis tekstilės gaminys turi tiesioginį kontaktą su oda, tad kokybiškas ir iš natūralaus pluošto austas rankšluostis saugos odą, jos nedirgins ir nepriekaištingai sugers visus vandens lašelius.

Rankšluosčių gramatūra atspindi jų storį. Ne paslaptis, kuo rankšluostis storesnis, minkštesnis, tuo geriau ir daugiau vandens jis sugers. Rankšluosčiai 550 g/m2 yra vienas geriausių pasirinkimų, jei vertinate didžiausią funkcionalumą ir komfortą. 

Tekstilė vonios kambariui

„Nostra“ tekstilė Jūsų vonios kambariui yra puikus pirkinys, jei vertinate kokybę ir komfortą. 550 g/m2 gramatūros rankšluosčiai užtikrina nepriekaištingą vandens sugeriamumą. Jie stori, tad kilpelės švelniai ir efektyviai sausina odą, sugeria didelį kiekį vandens, drauge šie rankšluosčiai yra malonūs odai ir jos nedirgina. Taip yra dėl šukuotinės medvilnės pluošto, pasižyminčio tobulomis minkštumo, purumo ir švelnumo savybėmis. Užteks vos vieno prisilietimo, kad suprastumėte, jog nesuklydote pasirinkę būtent šiuos tekstilės gaminius savo voniai.

Šukuotinės medvilnės rankšluosčiai bus labai geras pasirinkimas jautrios odos savininkams, alergiškiems žmonėms, taip pat ir turintiems jautrią, gležną odelę, pavyzdžiui, kūdikiams.

Dar vienas šios tekstilės voniai privalumas – rankšluosčiai atsparūs net daugeliui plovimų ir lyginimų, jie išsaugo savo spalvą, švelnumą ir minkštumą.

Jums siūlome kelių dydžių 550 g/m2 gramatūros rankšluosčius voniai: 50x70, 50x100, 70x140 cm. Puikiai vandenį sugeriantys dideli rankšluosčiai tinka suaugusiems, o mažesni gali būti geras pasirinkimas vaikams.

Turime skirtingų spalvų rankšluosčius voniai, todėl lengvai rasite tokius, kurie idealiai derės Jūsų vonios kambaryje. Balti, rožiniai, rudi, violetiniai, žali, o gal mėlyni ar kitos spalvos?

Kur įsigyti kokybiškų storų rankšluosčių?

Geri, gražūs, kokybiški, minkšti rankšluosčiai Jūsų laukia „Nosta“ fizinėje pardavimo vietoje arba perkant internetu. Siūlome puikų pasirinkimą pagal dydį ir spalvą, gaminius labai gera kaina ir galimybę rankšluosčių įsigyti pigiau. Jei nežinote, kokie rankšluosčiai geriausi, patarsime ir padėsime išsirinkti.

avatar