Rankšluosčių išpardavimas, nuolaidos iki 40%

Daugiau

Rodoma 2442

Pirkėjų atsiliepimai

 

766 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Laba kvalitāte

Ināra
 

5 žvaigždutės

Jauks, bet diezgan plāns. Bet tā ir mana lieta, ka nesaprotu, cik biezs būs attiecīgā norādītā blīvuma dvielis. Jauki roku dvielīši.

 

4 žvaigždutės

Dvielis ļoti labs, bet sākumā nevar mazgāt kopā ar citām drēbēm, jo krāso

Stella

Rankšluosčiams keliama nemažai reikalavimų. Be to, kad jei turėtų būti puikiai sugeriantys vandenį, dar didelis privalumas, jei ši tekstilė bus minkšta, puri, švelni ir, žinoma, tobulai derės prie vonios kambario interjero. Tad tikslinga rinktis natūralaus pluošto, geriausiomis savybėmis pasižyminčius gaminius, leisiančius po maudynių įvertinti įstabias jų savybes. Apsigobti vatos minkštumo rankšluosčiu išsimaudžius yra nepalyginamas malonumas! Mūsų spalvoti rankšluosčiai 380 g/m2 gramatūros – kokybiški, minkšti ir neabejotinai labai stilingi.

Rankšluosčių gramatūra

Esminė rankšluosčio funkcija – puikiai nusausinti odą po maudynių. Dėl tos priežasties, kad rankšluostis kontaktuoja su oda, jis turėtų būti švelnus ir pagamintas iš natūralaus pluošto, o medvilnė tam idealiai tinka.

Rankšluosčių gramatūra siejama su gaminio storiu. Kuo didesnė gramatūra, tuo storesnis ir geriau vandenį sugeriantis rankšluostis bus. Rankšluosčiai 380 g/m2 gramatūros – puikus pasirinkimas namams, tiksiantis ir suaugusiems, ir vaikams.

Tekstilė vonios kambariui

„Nostra“ tekstilė Jūsų vonios kambariui – itin sveikintinas pirkinys,  vertinantiems gerą kokybę ir maksimalų komfortą. 380 g/m2 gramatūros rankšluosčiai labai gerai sugeria vandenį, efektyviai sausina odą, švelniai ją valo ir nė kiek nedirgina. Mūsų asortimente – rankšluosčiai iš medvilnės. Šis natūralus audinys nealergizuoja ir nedirgina odos, leidžia jai laisvai kvėpuoti, yra malonus, o jo vandens sugeriamumo savybės pavydėtinos. Medvilnė nereikalauja sudėtingos priežiūros, o jos atsparumas ir patvarumas suponuoja, kad gerųjų savybių ši tekstilė nepraras net daug kartų skalbiant.

Siūlome labai platų dydžių diapazoną: 30x30, 30x50, 50x70, 50x100, 100x180 cm ir kt. Tad išsirinksite ir rankšluostėlius rankoms, ir visam kūnui, dideli puikiai tiks suaugusiems, o mažesni – tobulas pasirinkimas vaikams.

Plati mūsų rankšluosčių 380 g/m2 gramatūros spalvų paletė užtikrins, kad atrasite tinkamiausius Jūsų voniai: žali, geltoni, mėlyni, rudi, violetiniai ir kitų spalvų.

Kur įsigyti kokybiškų rankšluosčių?

Domina geri, gražūs, patvarūs ir puikiai atrodantys rankšluosčiai voniai? Užsukite į „Nostra“ fizinę pardavimo vietą arba rinkitės rankšluosčius internetu. Čia Jūsų laukia aukštos kokybės tekstilė konkurencinga kaina, galimybė su nuolaida gaminių įsigyti dar pigiau. Svarstantiems, kokie rankšluosčiai geriausi, patarsime ir padėsime išsirinkti.

avatar