Pledų išpardavimas! Nuolaidos iki 40%!

Vonios rankšluosčiai

Filtrai
Kaina
   
Rinkiniai
Dydis
Rankšluosčio gramatūra
Spalva
Sudėtis
Rankšluosčių komplektas

Pirkėjų atsiliepimai (72)

 
2019-10-20

Puiki prekių (paklodžių bei rankšluosčių) kokybė. Nemokamas pristatymas bei puikus (sakyčiau galbūt gamyklinis) prekių įpakavimas. Ačiū Jums ir iki kito apsipirkimo.

Ieva
 
2019-10-20

Spalva graži, bet šiek tiek plona medžiaga.

Jolanta
 
2019-10-20

Prekemis ir pacia parduotuve likau patenkinta. Sekmes!

Daiva

Vonios rankšluosčiai yra neatsiejama vonios patalpos detalė, atliekanti ir pagrindinę savo funkciją, ir estetinę, padedanti kurti vonios interjerą. Niekas nepaneigs, jog tikras malonumas yra po maudynių įsisupti į neapsakomai minkštą, jaukų ir tobulai drėgmę sugeriantį aukštos kokybės rankšluostį...

Minkštumas jūsų odai

Pasirinkę vonios rankšluostį mūsų asortimente mėgausitės maksimaliais jo privalumais – neapsakomu minkštumu, jaukumu ir švelnumu. Purūs ir minkšti tarytum vata – tuo įsitikinsite nuo pirmojo prisilietimo! Aukštos kokybės audiniai, pavyzdžiui, medvilnė, šukuotinė medvilnė, dėl savo unikalių savybių tinka net labai jautrią odą turintiems, taip alergiškiems žmonėms. Mūsų minkštutėliai vonios rankšluosčiai bus puikus pasirinkimas ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, net patiems mažiausiems – kūdikiams. 

Tekstilė vonios kambariui

Kokie rankšluosčiai geriausi Jūsų vonios kambariui? Svariausia, kad pluoštas būtų natūralus – tokie rankšluosčiai itin malonūs odai ir puikiai atliks savo pagrindinę funkciją. Kaip vieną geriausių variantų verta išskirti šukuotinę medvilnę – nepaprastai minkštą, purią ir švelnią. Šiek tiek ilgesnis jos pluoštas užtikrina puikų drėgmės sugeriamumą, jis yra ilgaamžis, pasižymi labai aukštu atsparumu, todėl net po daugelio skalbimų nepraranda savo gerųjų savybių. 

Vonios rankšluosčiai mūsų asortimente

Kur įsigyti kokybiškų vonios rankšluosčių?

Norite savo vonios kambarį papildyti puikiais rankšluosčiais, o patys po maudynių mėgautis maksimaliu komfortu? Tuomet gražūs, geri, kokybiški „Nostra“ rankšluosčiai bus geriausias sprendimas. Siūlome platų pasirinkimą pagal storį, spalvas, dydžius, taip pat nepriekaištingą kainos ir kokybės santykį. Norintys mokėti pigiau, gali „pagauti“ vieną ar kitą akciją, kurios metu siūlome kokybiškus gaminius kur kas mažesne kaina. Pirkite mūsų įprastoje parduotuvėje arba internetu.

Skaityti daugiau