Rankšluosčių išpardavimas, nuolaidos iki 40%

Daugiau

Rodoma 2496

Pirkėjų atsiliepimai

 

1958 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Laba kvalitāte

Ināra
 

5 žvaigždutės

Rankšluostis super, tačiau spalva ne itin atitinka realybę,

Nostra atsakymas

Realios prekių spalvos gali kažkiek skirtis nuo nuotraukų dėl skirtingų raiškos nustatymų.

 

5 žvaigždutės

Viskas puiku, nerealūs rankšluosčiai

Jolanta

Vonios rankšluosčiai

Vonios rankšluosčiai – tekstilės gaminys, atliekantis praktinę funkciją bei suteikiantis vonios kambario interjerui estetinio išbaigtumo. „Nostra“ internetinėje parduotuvėje už patrauklią kainą parduodami ne tik įvairių spalvų, iš kokybiškų, natūralių medžiagų pagaminti dideli vonios rankšluosčiai, bet ir žaismingi bei švelnūs vaikiški rankšluosčiai, puikiomis estetinėmis savybėmis pasižymintis, itin patvarūs rankšluosčiai viešbučiams, pirties rankšluosčiai ir kiti šios kategorijos produktai.

Kaip pasirinkti vonios rankšluostį?

Sudėtis

Geriausias pasirinkimas – iš natūralaus pluošto, be sintetinių medžiagų pagaminti vonios rankšluosčiai. Mūsų prekių asortimente siūlomi medvilniniai rankšluosčiai puikiai sugeria drėgmę, yra pralaidūs orui bei, dėl švelnumo ir minkštumo, garantuoja maksimalų komfortą net ir jautriausiai kūdikių, vaikų ar į alergiją linkusių asmenų odai. Medvilninių vonios rankšluosčių priežiūra, laikantis etiketėje nurodytų rekomendacijų, yra visiškai paprasta. Dėmės ir kiti nešvarumai iš audinio pašalinami nesunkiai, rankšluostis išsaugo nepakitusias savybes net ir po dažno skalbimo ar lyginimo.  

Šukuotinės medvilnės vonios rankšluosčiai, be jau minėtų medvilnės privalumų, yra dar patvaresni, efektyviau sugeria vandenį  bei greičiau išdžiūsta. Tad tai – neabejotinai puikus pasirinkimas, prireikus atnaujinti vonios rankšluosčių atsargas. 

Dydis

Rinkdamiesi vonios rankšluosčio dydį, atkreipkite dėmesį, kokią funkciją jis atliks. Ar reikalingas vaikiškas vonios rankšluostis, ar juo naudosis suaugusysis? Svarbu ir individualūs maudymosi įpročiai. Vieniems, išsimaudžius, užtenka apsišluostyti kūną, kiti mėgsta vaikščioti apsijuosę rankšluosčiu.

Jei reikalingas rankšluostis, kuriuo valysitės rankas ar veidą, rinkitės 30x30 cm arba 30x50 cm tekstilės gaminį. Plaukų šluostymui ir įvyniojimui rekomenduojamas 50x90 cm arba 50x100 cm vonios rankšluostis. Dideli vonios rankšluosčiai (90x150 cm, 100x150 cm) tinka visam kūnui sausinti.

Gramatūra

Kuo didesnis vonios rankšluosčio audimo tankis (gramatūra), tuo jis bus puresnis, geriau sugers drėgmę bei ilgiau tarnaus. Tiesa, didesnis tankis lemia ir lėtesnį rankšluosčio išdžiūvimą.

Norėdami įsigyti kokybišką, funkcionalų vonios rankšluostį, rinkitės ne mažesnės nei 350 g/m2, tačiau ne tankesnį nei 500 – 650 g/m2 vonios tekstilės gaminį.

Dizainas

Šviesių, neutralių atspalvių vonios rankšluosčiai, o gal ryškiaspalviai, dekoruoti papildomomis detalėmis, suteikiančiomis išskirtinumo? „Nostra“ tekstilės gaminių parduotuvėje internetu galite įsigyti vonios rankšluosčių, geriausiai išpildančių ne tik funkcionalumo reikalavimus, bet ir atitinkančių kiekvieno šeimos nario estetinį skonį bei derančių prie vonios interjero.

avatar