Perkant už 50 EUR rankšluosčių komplektas tik 4.99 EUR! Daugiau informacijos ČIA.

Laisvalaikis pirtyje neįsivaizduojamas be gero rankšluosčio. Suteikite sau galimybę mėgautis visais pirtinimosi malonumais – geriausią komfortą užtikrina kokybiški pirties rankšluosčiai. Tai ypatingomis savybėmis pasižyminti tekstilė, kuri puikiai atlieka savo funkciją net ir didelio karščio bei drėgmės sąlygose. Išsirinkite savo rankšluostį pirčiai.

Skaityti daugiau
Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Pirties rankšluosčiai pasižymi puikiomis savybėmis, kurios užtikrina komfortą karštoje ir drėgnoje pirties aplinkoje. Reikalingas ypatingas švelnumas, nes pirtyje oda susiduria su karštu oru, drėgme, karštu vandeniu, ji puikiai išsivalo, bet tampa kiek jautresnė nei įprastai. Tai pagrindžia būtinybę tinkamai ir labai atsakingai pasirūpinti savo kūnu po pirties. Tiesiog būtinas švelnumas ir minkštumas, kurį garantuoja kokybiški medvilniniai bei lininiai rankšluosčiai. Gražūs, stilingi, nepaprastai minkštučiai – jie užtikrins maksimalų komfortą po laiko pirtyje.

Pirties rankšluosčiai užtikrina komfortą pirtyje

Kokybiški pirties reikmenys padės mėgautis pirties malonumais ir suteiks dar daugiau komforto. Minkštutėliai chalatai ir kiti pirties drabužiai, rankšluosčiai – tai tiesiog būtini atributai, skirti ir moterims, ir vyrams. Pirties reikmenys internetu – patogu ir greita pirkti. Užtikrinkite savo ir artimų žmonių patogumą pirtyje – nustebinkite kitus ir patys lepinkitės pirties reikmenų teikiama nauda.

Būtina išskirti natūralaus audinio rankšluostį, kaip vieną svarbiausių reikmenų keliaujant į pirtį. Pirtyje oda atsigauna, puikiai išsivalo, todėl tuo neturėtų baigtis jos tausojimas! Odos sausinimui naudokite neapsakomo minkštumo ir idealiomis sugeriamumo savybėmis pasižymintį rankšluostį, kuris švelniai slys per odą, sugerdamas visus vandens lašelius. 

Kuo ypatingi pirties rankšluosčiai?

Pirties rankšluosčiai, palyginti su mums įprastais vonios rankšluosčiais, pasižymi ypatingomis savybėmis – juk jie turi sugerti drėgmę itin drėgnoje ir karštoje aplinkoje. Tai geba ne kiekvienas pluoštas, todėl pirties tekstilei gaminti dažniausiai naudojama medvilnė, kartais – linas. Šios natūralios medžiagos yra švelnios ir minkštos, o savo savybes išlaiko net ir dideliame karštyje, po daugybė skalbimų. Be to, jos puikiai absorbuoja drėgmę ir greitai ją išgarina. Ši savybė labai svarbi, nes šlapias rankšluostis yra šlapias, jį nemalonu naudoti nei pirtyje, nei po jos.

Rankšluosčiai pirčiai yra plonesni, tad juos patogu nešiotis. Jie greičiau džiūsta ir yra lengvai prižiūrimi. Beje, pirties tekstilę drąsiai galite naudoti ir pramogoms prie vandens telkinių – čia pirties rankšluosčiai taip pat yra labai praktiški.

Ieškote dovanos pirties gerbėjui? Rankšluostis yra praktiškas ir mielas sumanymas. Išsirinkite patinkantį dizainą mūsų parduotuvėje – siūlome platų pirties tekstilės asortimentą, kurį sudaro rankšluosčiai, pirties chalatai ir kt.

Pirties rankšluosčiai mūsų asortimente

Mūsų asortimente – lininiai, medvilniniai pirties rankšluosčiai. Tai geriausias pasirinkimas visiems, nes minėti pluoštai yra natūralūs, itin draugiški odai, net tai, kuri yra labai jautri ar linkusi į alergijas. Purūs ir minkšti pirties rankšluosčiai garantuoja komfortišką sąlytį su oda, jaukumą ir šilumą, kuri apgaubs Jus po pirties įsisupus į tokį rankšluostį.

Itin gerai vandenį sugeriantys rankšluosčiai suteikia ne tik patogumo, bet ir efektyviai saugo nuo temperatūrų skirtumo išėjus iš pirties.

Reikalingas didelis ar mažesnis rankšluostis? „Nostra“ pasiūloje rinkitės 70x140 ir 150x200 cm dydžių pirties rankšluosčius. 

Kur įsigyti pirties rankšluosčių?

Norite pirties malonumais mėgautis komfortiškai ir stilingai? Mūsų pasiūloje rasite platų pasirinkimą pirties rankšluosčių ir chalatų, kurie žavi nuostabiomis spalvomis ir neprilygstamomis savybėmis. Tai puikus pirkinys tiek sau, tiek dovanai.

Atraskite mūsų asortimentą ir pasinaudokite puikiu kainos ir kokybės santykiu. O jei norite sutaupyti, sekite mūsų parduotuvės naujienas ir pasinaudokite akcijomis – jų metu taikomos nuolaidos ir aukštos kokybės pirties tekstilės galima įsigyti mažesne kaina. Rinkdamiesi mūsų produkciją galite neabejoti puikia kokybe – visa pirties tekstilė yra pagaminta iš natūralaus pluošto, sutelkiant dėmesį į detales, todėl puikiai atlieka savo funkciją ir pasižymi ilgu tarnavimo laikotarpiu, išlaiko savo pradinę išvaizdą net ir po daugybės skalbimo-džiovinimo ciklų. Išsirinkite, kokie pirties rankšluosčiai jums labiausia patinka, o užsakytas prekes vos per keletą dienų pristatysime pirkimo metu nurodytu adresu.

avatar