Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Pirtyje oda susiduria su karštu oru, drėgme, karštu vandeniu, ji puikiai išsivalo, bet tampa kiek jautresnė nei įprastai. Tai pagrindžia būtinybę tinkami ir labai atsakingai pasirūpinti savo kūnu po pirties. Tiesiog būtinas švelnumas ir minkštumas, kurį garantuoja kokybiški medvilniniai bei lininiai rankšluosčiai. Gražūs, stilingi, nepaprastai minkštučiai – jie užtikrins maksimalų komfortą po laiko pirtyje. 

Patogumas pirtyje

Kokybiški pirties reikmenys padės mėgautis pirties malonumais ir suteiks dar daugiau komforto. Minkštutėliai chalatai ir kiti pirties drabužiai, rankšluosčiai – tai tiesiog būtini atributai, skirti ir moterims, ir vyrams. Pirties reikmenys internetu – patogu ir greita pirkti. Užtikrinkite savo ir artimų žmonių patogumą pirtyje – nustebinkite kitus ir patys lepinkitės pirties reikmenų teikiama nauda.

Būtina išskirti natūralaus audinio rankšluostį, kaip vieną svarbiausių reikmenų keliaujant į pirtį. Pirtyje oda atsigauna, puikiai išsivalo, todėl tuo neturėtų baigtis jos tausojimas! Odos sausinimui naudokite neapsakomo minkštumo ir idealiomis sugeriamumo savybėmis pasižymintį rankšluostį, kuris švelniai slys per odą, sugerdamas visus vandens lašelius. 

Tekstilė pirčiai

Mūsų asortimente – lininiai, medvilniniai pirties rankšluosčiai. Tai geriausias pasirinkimas visiems, nes minėti pluoštai yra natūralūs, itin draugiški odai, net tai, kuri yra labai jautri ar linkusi į alergijas. Purūs ir minkšti pirties rankšluosčiai garantuoja komfortišką sąlytį su oda, jaukumą ir šilumą, kuri apgaubs Jus po pirties įsisupus į tokį rankšluostį.

Itin gerai vandenį sugeriantys rankšluosčiai suteikia ne tik patogumo, bet ir efektyviai saugo nuo temperatūrų skirtumo išėjus iš pirties.

Reikalingas didelis ar mažesnis rankšluostis? „Nostra“ pasiūloje rinkitės 70x140 ir 150x200 cm dydžių pirties rankšluosčius. 

Kur įsigyti pirties rankšluosčių?

Domina rankšluosčiai ir kiti pirties reikmenys Vilniuje ar kitame mieste? Masina galimybė gerų tekstilės gaminių įsigyti pigiai? Pirkite internetu – rinkitės mūsų el. parduotuvėje gaminius patrauklia kaina, pasinaudokite akcija ir galimybe mokėti pigiau. Visi gaminiai yra aukštos kokybės, patvarūs, lengvai prižiūrimi ir išlaikantys pirminę išvaizdą net po daugelio skalbimų. Pirties rankšluosčiai ir kiti pirties reikmenys – kaina, kurią sumokėsite už maksimalų komfortą.

avatar