Paplūdimio rankšluosčiai

Filtrai
Kaina
   
Rinkiniai
Dydis
Sudėtis
Rankšluosčio gramatūra
Spalva
Rankšluosčių komplektas

Pirkėjų atsiliepimai (182)

 
2020-01-26

prekės geros kokybės,pristatymas greitas - ačiū jums

rima
 
2020-01-23

Puikus kainos ir kokybės santykis!

Raminta
 
2020-01-22

Siek tiek spalva ne tokia, kokios tikejausi. Taciau suprantama, kad nuotoliniu budu perkant ja sunku ivertinti.

Sigita

Rankšluosčiai, kurie kasdien turi kontaktą su oda, turi būti ne tik gražūs, bet ir geri, kokybiški, minkšti. Pliažo rankšluosčiai – ne išimtis. Tad jei norite į paplūdimį keliauti stilingai, o po maudynių sparčiai ir švelniai nusausinti odą, tuomet rinkitės mūsų asortimente, kur gražūs rankšluosčiai yra geri rankšluosčiai.

Į paplūdimį stilingai!

Jei esate neabejingi madai, grožiui ir visada norite atrodyti stilingai, į paplūdimį tiesiog privalu keliauti su kokybišku, ryškiu rankšluosčiu! Dideli rankšluosčiai paplūdimiui tobulai tiks, nes jie gali tapti ir puikiu minkštu patiesalu. Naudojamas pagal pagrindinę paskirtį paplūdimyje jis taip pat bus tobulas sprendimas po maudynių jūroje, ežere ar kitame telkinyje. Rinkitės klasikines spalvas arba suteikite savo įvaizdžiui ryškumo bei originalumo. Ryškių spalvų paplūdimio rankšluosčiai neliks nepastebėti!

Stilius paprasti neatsiejamas nuo kokybės. Dailus, kokybiško pluošto rankšluostis visada atrodys labai stilingai ir Jūsų paplūdimio įvaizdžiui suteiks prabangos bei elegancijos pliūpsnį.

Tekstilė išvykoms

Kokie rankšluosčiai geriausi išvykoms? Vienareikšmiškai – kelioniniai rankšluosčiai turėtų būti kokybiški rankšluosčiai, minkšti ir natūralaus pluošto, užtikrinantys geriausią naudojimosi šia tekstile patirtį.

Mūsų asortimente esantys paplūdimio rankšluosčiai yra iš medvilnės arba šukuotinės medvilnės. Abu audiniai bus nepriekaištingas pasirinkimas, dovanosiantis geriausias medvilnės teikiamas savybes. Medvilniniai rankšluosčiai yra labai gerai sugeriantys vandenį, kas itin aktualu keliaujant į paplūdimį. Negana to, šis pluoštas natūralus, ekologiškas, medvilnė visiškai nedirgina odos, anaiptol, ji labai maloni, švelni ir minkšta, todėl po maudynių jūroje ar kitame atvirame vandens telkinyje įsisupti į medvilninį rankšluostį bus neapsakomas malonumas. Medvilniniai rankšluosčiai – nepamainomas pasirinkimas ir jautrios odos savininkams bei alergiškiems žmonėms. Norintys dar didesnio komforto bei stilingos prabangos gali rinktis šukuotinės medvilnės rankšluosčius. Stori, nepaprastai minkšti ir purūs gaminiai užtikrins aukščiausią funkcionalumą. Ilgesnis pluoštas, galybė kilpelių rankšluosčio paviršiuje užtikrina, kad slysdamos per odą jos nepriekaištingai sugeria net smulkiausius vandens lašelius, o oda lieka sausutėlė ir visiškai nesudirginta. Šukuotinės medvilnės paplūdimio rankšluosčiai tvirti ir ilgaamžiai, jiems būdingas dar didesnis atsparumas, tad net po daugelio skalbimų džiaugsitės nepakitusia, neišblukusia jų spalva ir visiškai neprarastu purumu.

Paplūdimio rankšluosčiai mūsų asortimente

Mūsų asortimente – labai platus rankšluosčių paplūdimiui asortimentas, tad rinkitės atsižvelgdami į asmeninius poreikius bei galimybes.

Kur įsigyti puikių paplūdimio rankšluosčių?

Domina kokybiški, gražūs, geri rankšluosčiai, su kuriais paplūdimyje atrodysite stulbinamai, o savo esminę funkciją jie atliks nepriekaištingai? Tuomet rinkitės „Nostra“ gaminius. Rankšluosčiai internetu – išskirtinė proga ne tik įsigyti puikų daiktą, bet ir taupyti brangų savo laiką, nes pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje labai greita ir patogu. Siūlome itin platų rankšluosčių spektrą konkurencinga kaina ir galimybę mokėti pigiau, kai rankšluosčiams taikoma akcija. Nežinote, kokie rankšluosčiai geriausi? Kokią sudėtį ar gramatūrą rinktis? Patarsime, atsakysime į klausimus ir padėsime priimti geriausią sprendimą kiekvienam iš Jūsų!

Skaityti daugiau