Šiuo metu pristatymo terminas gali siekti 7 d.d. Atsiprašome už nepatogumus.

Užtikrinti, kad pirtis būtų tikrai patogi ir suteiktų didžiausią malonumą padės pirties reikmenys. Juos galite išsirinkti mūsų aukštos kokybės asortimente. Minkšti ir švelnūs audiniai padės pirtyje ir po jos jaustis nuostabiai ir užtikrins jūsų odos komfortą. Išsirinkite mėgstamas spalvas ir modelius!

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

590 įvertinimų

 

4 žvaigždutės

Tikejausi minkstesnio audinio, nes nebuvau anksciau susidurusi. Viskas gerai

 

5 žvaigždutės

Puikios kokybės, tik uždidintas dydis

 

3 žvaigždutės

Didis S, sakičiau labiau [panašus į L Nusiviliau

Pirties reikmenys padeda užtikrinti komfortą tiek leidžiant laiką pirtyje, tiek ir po jos. Minkšti ir švelnūs aukštos kokybės rankšluosčiai, pirties chalatai ir kita tekstilė pirčiai leis patogiai mėgautis visais pirties malonumais ir nauda, juk tai pramoga, kuri padeda ir kūnui, ir sielai.

Pirties reikmenys namams

Kaitintis pirtyje bus itin malonu ir jauku, jei pasirūpinsite specialiais tekstilės gaminiais. Pirties sijonai ir pirties sarafanai leis mėgautis malonia pirties šiluma visu kūnu. Tai specialiai pirčiai sukurtas apdaras, kuris užtikrina laidumą orui, puikiai sugeria drėgmę. Naudojami paprasti modeliai, kurie užtikrina judėjimo laisvę ir patogumą – juk pirtis yra atsipalaidavimui skirta procedūra. Tiek vyrams, tiek moterims skirti kokybiški, gražūs pirties drabužiai yra sukurti taip, kad juos būtų lengva greitai apsirengti ir patogu dėvėti – čia nevaržo jokie užsegimai ar užtrauktukai.

Pirties rankšluostis – vienas svarbiausių atributų pirtyje, kuris yra tiesiog būtinas. Pirties malonumams skirti medvilniniai, lininiai rankšluosčiai yra gaminami taip, kad per trumpą laiką sugertų kuo daugiau drėgmės, o sąlytis su oda būtų malonus. Savo asortimentui atrinkome itin minkštus kilpinius rankšluosčius, kurie yra purūs ir spalvingi. Šie pirties rankšluosčiai yra sudaryti iš nesuskaičiuojamos daugybės kilpelių, kurios švelniai priglunda prie kūno ir keisdamos savo formą apgaubiau jaukumu bei šiluma. Pirties rankšluosčiai žaižaruoja pačiomis įvairiausiomis spalvomis ir taip yra visai ne veltui – išskirtinės išvaizdos rankšluostį lengviau atpažinti, todėl jį bus lengva ir draugų kompanijoje, ir prie viešosios pirties, visada kai prireiks.

Nepamirškime ir stilingo, minkštutėlio chalato, kuriuo apsigobti po pirties bus neapsakomas malonumas! Medvilniniai chalatai idealiai sugeria drėgmę, neleidžia prakaituoti, šildo, tad dovanoja maksimalų komforto jausmą.

Kuo ypatinga tekstilė pirčiai?

Pirties tekstilė turi pasižymėti puikiomis vandens sugeriamumo savybėmis – taip audinys apsaugo kūną nuo temperatūrų skirtumo išėjus iš pirties ir šokant į vandenį, padeda greičiau išdžiūti. Kita ne mažiau svarbi savybė yra švelnumas ir minkštumas. Pirtyje mūsų oda susiduria su karščiu, todėl gali tapti jautresnė ir švelnumas jai yra itin svarbus. Dėl šios priežasties visi pirties reikmenys, kuriuos rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje yra itin švelnūs ir minkšti.

Naudojimui pirtyje arba po jos itin tinka natūralios medvilnės gaminiai, kurie yra ne tik itin minkšti, malonūs liesti, bet ir išlaiko šias savo savybes net daugybę kartų skalbiant. Šis pluoštas puikiai sugeria vandenį, tad pasirinkę medvilnę galite būti tikri, kad pirties reikmenys bus patogūs naudoti, funkcionalūs ir ilgaamžiai.

Pirties reikmenys mūsų parduotuvėje

Svarstote, kur įsigyti puikios kokybės pirties reikmenų? Rinkitės „Nostra“ – mūsų pirties reikmenys (rankšluosčiai, chalatai ir kt.) dovanos geriausią pirties patirtį. Jų švelnumą ir minkštumą įvertins kiekvienas pirties mėgėjas, o dėl aukštos kokybės natūralaus pluošto tekstilė puikiai atliks savo funkciją ir maloniai dėvėsis. Atraskite nuostabias spalvas ir apgaubkite savo švelnumu, kurio jūsų odai po karštos pirties taip reikia.

Pirties reikmenis internetu mūsų asortimente išsirinksite greitai ir paprastai, o netikusias prekes visada galite grąžinti. Taip pirkti paprasta ir patogu, nes prie kiekvieno gaminio rasite išsamius aprašymus, o žinantiems, ko ieško, greitai rasti tinkamas prekes padeda parduotuvės filtrai. Įsigykite kokybiškos pirties tekstilės patrauklia kaina arba sutaupykite dar daugiau – akcijos ir nuolaidos mūsų parduotuvėje taikomos tikrai dažnai, o tai gera proga apsipirkti pigiau. Pasirūpinkite tekstile savo namams, pirčiai arba dovanai – užtikriname greitą pristatymą į bet kurį šalies kampelį.

avatar