Pavasario išpardavimas! Kovo 16-31 dienomis 25% nuolaida su kodu KOVAS23 *nuolaidos nesumuojamos

Pirkėjų atsiliepimai

 

551 įvertinimų

 

3 žvaigždutės

Dydis neatitiko dėl neaiškaus aprašymo

 

4 žvaigždutės

Chalatas VELOUR-430

Ļoti patik auduma kvalitāte un krāsa ļoti skaista(atšķiras no datorā redzamās krāsas).Izmērs ir liels(L izmēram piemerotaks M izmērs).Kvalitate ļoti laba.

 

5 žvaigždutės

Chalatas VELOUR-430

Puikios kokybės už geriausią rastą kainą.

Rasa

Apie pirties reikšmę žino daugelis, o kad komforto būtų dar daugiau, reikalingi kokybiški reikmenys. Pirties reikmenys leis patogiai mėgautis visais pirties malonumais ir nauda, juk tai pramoga, kuri padeda ir kūnui, ir sielai.

Pirties reikmenys namams

Kaitintis pirtyje bus itin malonu ir jauku, jei pasirūpinsite specialiais tekstilės gaminiais. Pirties sijonai ir pirties sarafanai leis mėgautis malonia pirties šiluma visu kūnu. Tai specialiai pirčiai sukurtas apdaras, kuris užtikrina laidumą orui, puikiai sugeria drėgmę. Naudojami paprasti modeliai, kurie užtikrina judėjimo laisvę ir patogumą – juk pirtis yra atsipalaidavimui skirta procedūra. Tiek vyrams, tiek moterims skirti kokybiški, gražūs pirties drabužiai yra sukurti taip, kad juos būtų lengva greitai apsirengti ir patogu dėvėti – čia nevaržo jokie užsegimai ar užtrauktukai.

Pirties rankšluostis – vienas svarbiausių atributų pirtyje, kuris yra tiesiog būtinas. Pirties malonumams skirti medvilniniai, lininiai rankšluosčiai yra gaminami taip, kad per trumpą laiką sugertų kuo daugiau drėgmės, o sąlytis su oda būtų malonus. Savo asortimentui atrinkome itin minkštus kilpinius rankšluosčius, kurie yra purūs ir spalvingi. Šie pirties rankšluosčiai yra sudaryti iš nesuskaičiuojamos daugybės kilpelių, kurios švelniai priglunda prie kūno ir keisdamos savo formą apgaubiau jaukumu bei šiluma. Pirties rankšluosčiai žaižaruoja pačiomis įvairiausiomis spalvomis ir taip yra visai ne veltui – išskirtinės išvaizdos rankšluostį lengviau atpažinti, todėl jį bus lengva ir draugų kompanijoje, ir prie viešosios pirties, visada kai prireiks.

Nepamirškime ir stilingo, minkštutėlio chalato, kuriuo apsigobti po pirties bus neapsakomas malonumas! Medvilniniai chalatai idealiai sugeria drėgmę, neleidžia prakaituoti, šildo, tad dovanoja maksimalų komforto jausmą.

Tekstilė pirčiai

Pirties tekstilė turi pasižymėti puikiomis vandens sugeriamumo savybėmis – taip audinys apsaugo kūną nuo temperatūrų skirtumo išėjus iš pirties ir šokant į vandenį, padeda greičiau išdžiūti. Kita ne mažiau svarbi savybė yra švelnumas ir minkštumas. Pirtyje mūsų oda susiduria su karščiu, todėl gali tapti jautresnė ir švelnumas jai yra itin svarbus. Dėl šios priežasties visi pirties reikmenys, kuriuos rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje yra itin švelnūs ir minkšti. Šiai paskirčiai itin tinka natūralios medvilnės gaminiai, kurie yra ne tik itin minkšti, malonūs liesti, bet ir išlaiko šias savo savybes net daugybę kartų skalbiant. Šis pluoštas puikiai sugeria vandenį, tad pasirinkę medvilnę galite būti tikri, kad pirties reikmenys bus patogūs naudoti, funkcionalūs ir ilgaamžiai.

Kur įsigyti kokybiškų pirties reikmenų?

Svarstote, kur įsigyti puikios kokybės pirties reikmenų Vilniuje? Rinkitės „Nostra“ – mūsų pirties reikmenys (rankšluosčiai, chalatai ir kt.) dovanos geriausią pirties patirtį. Ir visai nesvarbu, Jūsų miestas Vilnius, Kaunas ar bet kuris kitas, nes pirkti internetu galite nepriklausomai nuo vietos. Tai paprasta ir patogu. Siūlome pirties reikmenis patrauklia kaina ir galimybę mokėti dar pigiau, pasinaudojant viena ar kita akcija. Kokybiški gaminiai pigiai – misija įmanoma su „Nostra“!

avatar