Rankšluosčių komplektai

Filtrai
Kaina
   
Rinkiniai
Dydis
Rankšluosčio gramatūra
Spalva
Sudėtis

Rankšluosčių komplektai yra puikus pasirinkimas, jei norite atnaujinti namų tekstilę. Renkantis komplektą, nereikės jaudintis ir sukti galvos, ar skirtingi rankšluosčiai derės tarpusavyje. O jei norite įsigyti naujus rankšluosčius visai šeimai, tiesiog pasirinkite skirtingų spalvų komplektus – paprasčiau nebūna!

Mūsų elektroninės parduotuvės asortimente yra siūlomi dviejų arba trijų dalių rankšluosčių komplektai. Visuose komplektuose rasite didelius viso kūno rankšluosčius, o mažesnieji gali būti naudojami įvairiai paskirčiai. Tokie komplektai gali būti naudojami svečiams, o sukabinti drauge puikiai derės vonios kambaryje ir taps jo interjero dalimi. Dailus rankšluosčių komplektas visada papuoš vonios kambarį ir suteiks jam šarmo, o rankšluosčių spalvas galima rinktis pagal skirtingus sezonus ar nuotaiką, kurią norite sukurti vonios kambaryje.

Mūsų parduotuvėje rasite didelį ir įvairų rankšluosčių komplektų pasirinkimą. Kiekvienas rankšluosčių komplektas išsiskiria savo atspalviu ir raštu, tačiau visuose dominuoja klasikinis stilius, tad rankšluosčiai atrodo prabangiai. Tai natūralaus pluošto produktas, todėl galite nesijaudinti dėl tokių dalykų kaip priežiūra ar tinkamumas alergiškiems žmonėms. Medvilnė yra puikus pluoštas idealiai atitinkantis kiekvieno poreikius ir pasižyminti rankšluosčiams naudingomis savybėmis.

Rankšluosčių komplektai  yra gaminami iš aukštos kokybės šukuotinės medvilnės – tai natūralus pluoštas, kuris puikiai sugeria drėgmę, yra minkštas ir švelnus, tad jį visada malonu liesti. Purus ir minkštas rankšluostis yra lengvas, greitai džiūsta, todėl jį patogu naudoti buityje ir lengva prižiūrėti. Visas mūsų rankšluosčių asortimentas yra gaminamas sutelkiant dėmesį į smulkiausias detales, tad rankšluosčių siūlės yra kokybiškos, o patys produktai – ilgaamžiai.

Rankšluosčių komplektas puikiai tinka dovanai – tai universalus ir praktiškas pasirinkimas. Tokia dovana nudžiugins kiekvieną artimąjį ar draugą ir tikrai bus naudojama. Rankšluosčių komplekto spalvą ar raštą galite išrinkti pagal savo skonį arba derinti prie dovanos adresato vonios kambario interjero. Minkšti, švelnūs ir aukštos kokybės rankšluosčiais pravers kiekvienuose namuose.

Skaityti daugiau