Gimtadienio išpardavimas! Rugsėjo 19-30d. 25% nuolaida su kodu NOSTRA25 *nuolaidos nesumuojamos

Bambukiniai rankšluosčiai

Pirkėjų atsiliepimai

 

85 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Labai malonūs. Gerai sugeria.

Lina
 

4 žvaigždutės

dvielis ir labs labi uzsūc mitrumu.Varētu būt vieglāks.

 

5 žvaigždutės

Ačiū

Kristina

Kiekvienas apie ekologišką gyvenimo būdą nusimanantis žmogus žino, kad bambukinis pluoštas yra puiki alternatyva sintetiniams audiniams. Bambukas yra gausiai paplitęs ir greitai atsinaujina, tad šio pluošto gaminiai neeikvoja senkančių planetos išteklių. Be to, bambukinio audinio gaminius verta rinktis ne tik dėl ekologinių priežasčių. Dėl savo naudingųjų savybių, šis pluoštas ypač išpopuliarėjo prabangios vonios tekstilės gamyboje, o bambukiniai rankšluosčiai – vienas iš aukščiausios klasės variantų trokštantiems švelnumo ir kokybės. Juos pasirinkę, savo vonios kambaryje galėsite pasijusti tarsi SPA, nes bambuko pluoštas apgaubs švelnumu.

Bambukiniai rankšluosčiai: privalumai

Ne paslaptis, kad išlipus iš vonios ar dušo ypač norisi šilumos ir komforto. Bambukiniai rankšluosčiai šį pojūtį gali suteikti bene efektyviausiai iš visų vonios kambario tekstilių. Pirmiausia, tai yra itin švelnus pluoštas – dėl savo minkštumo, jis yra dažnai lyginamas su šilku. Tai ne tik patogus, bet ir praktiškas audinys: bambukinis pluoštas puikiai sugeria ir išgarina drėgmę ir turi antibakterinių savybių, tad išvengsite nemalonaus drėgnų rankšluosčių kvapo ir odos dirginimo.

Nepaisant neįtikėtino švelnumo, bambukiniai rankšluosčiai yra labai patvarūs ir savo naudingųjų savybių nepraranda net po begalės skalbimų, tad jų suteikiamu prabangos pojūčiu galėsite džiaugtis tikrai ilgai. Įsigijus bambukinių rankšluosčių komplektą, nereikės rinktis tarp estetikos, kokybės ir patogumo – šio pluošto gaminiai yra tobulas variantas, išpildantis visus jūsų poreikius. Be to, mūsų bambukinių rankšluosčių sudėtyje yra ir natūralios medvilnės, pasižyminčios puikiomis savybėmis ir užtikrinančios rankšluosčių minkštumą.

Bambukinių rankšluosčių įvairovė

Mūsų siūlomus bambukinių rankšluosčių komplektus itin pamilo mūsų klientai. Jie vertina minkštumą ir gebėjimą greitai sugerti drėgmę – bambukiniai rankšluosčiai yra švelnūs odai ir užtikrina jaukumą po maudynių vonioje.

Be to, mūsų parduotuvėje rasite gausų rankšluosčių spalvų pasirinkimą, kuris leis priderinti rankšluosčius prie interjero ar rinktis pagal asmeninius poreikius. Lengva priežiūra, ilgaamžiškumas ir puikios savybės yra pranašumai, kuriais bambukinis rankšluostis tikrai sužavės. Jei dar neteko išmėginti šio pluošto gaminių – būtinai tai padarykite ir nenusivilsite. Šis pasirinkimas – tai geriausias kokybės ir kainos santykis bei niekada nesibaigiantis malonaus komforto pojūtis.

Skaityti daugiau
avatar