Birželio 16d. buvo atnaujintas internetinės parduotuvės dizainas. Artimiausiomis dienomis galimi sutrikimai, prašome apie juos informuoti parduotuve@nostra.lt 

Patalynės matmenys 140x200 yra labai populiarūs. Tokio dydžio dvigulė patalynė puikiai tinka siauresnėms dvigulėms lovoms. Rinkdamiesi sau tinkamiausią komplektą prioritetą teikite kokybiškam audiniui, tvirtumui – taip dovanosite sau saldų, jaukų ir komfortišką miegą. „Nostra“ asortimente Jūsų laukai labai platus patalynės 140x200 pasirinkimas, todėl lengvai rasite tai, kas tobulai atitiks asmenines simpatijas ir tiks Jūsų miegamojo interjere. 

Patalynė miegamajam

Patalynė Jūsų miegamajam turi atitikti nemažai kriterijų: būti kokybiška, švelni, minkšta, tvirta, lengvai prižiūrima, vizualiai estetiška ir graži, derėti prie kambario dizaino ir pan. Tad labai lengva rinktis internetu – „Nostra“ el. parduotuvėje platų asortimentą galite filtruoti pagal norimus kriterijus ir taip paiešką padaryti tikslingesnę bei kur kas spartesnę.

Kokybiška patalynė Jūsų miegamojo erdvei suteiks prabangos, elegancijos, todėl verta prioritetą teikti tik natūralių, kokybiškų audinių patalynės komplektams.

Derinkite spalvas ir raštus prie kambaryje vyraujančio interjero. Taip pat rinkitės tinkamo dydžio patalynės komplektą, siekiant patogumo miego metu. 

140x200 patalynė

Patalynė 140x200 yra vienas populiariausių dydžių, todėl nenuostabu, jog tokios patalynės pasirinkimas neįtikėtinai platus. Esminis aspektas renkantis turėtų būti audinys. Mūsų asortimente rasite 140x200 patalynę iš medvilnės, todėl ji tiks visiems: vaikams, suaugusiems, jautrios odos savininkams, net alergiškiems žmonėms. Medvilnė užtikrina maksimalų komfortą, ji puikiai sugeria drėgmę, neleidžia odai prakaituoti. O kur dar neapsakomas šio natūralaus pluošto švelnumas ir minkštumas! Negana to, medvilniniai audiniai lengvai prižiūrimi, jie pirminę išvaizdą ir sodrias spalvas išlaiko net po daugelio skalbimų. Jums siūlome satiną, drobę, flanelę, kartūną ir kt.

Natūrali patalynė 140x200 iš satino miegamajam suteiks išskirtinės prabangos. Satinas dėl savito žvilgesio atrodo nepriekaištingai, elegantiškai ir labai solidžiai. Vaikų kambariui, o taip pat ir suaugusiems tobulai tiks flanelė, ypač žiemą. Dėl švelnaus pūkelio šis audinys nepaprastai minkštas ir jaukus. Drobė išsiskiria patvarumu ir komforto jausmu, nuostabiu drėgmės sugeriamumu ir laidumu orui. Puikus pasirinkimas bus ir glamžytas kartūnas – lengvas, plonas, švelnus, gražių ryškių spalvų ir lengvai prižiūrimas. Norintys papildomo patvarumo gali rinktis kokybišką mišraus pluošto patalynę. 

Patalynė 140x200 mūsų asortimente

Kur pirkti gerą 140x200 cm patalynę?

Jei savo namams, tiksliau – miegamojo erdvei, norite suteikti daugiau prabangos, solidumo, o sau – jaukaus ir kokybiško poilsio, investuokite tik į gerą patalynę. Natūrali, stilinga patalynė užtikrins jaukumą, šilumą, švelnumą bei maksimalų komfortą miego metu. Rinkitės patalynę „Nostra“ mūsų asortimente – platus pasirinkimas, puiki gaminių kaina, o viena kita akcija suteiks progą už aukštos kokybės gaminius mokėti pigiai. Negana to, mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinių pristatymu, todėl jau netrukus galėsite lepintis naujos patalynės teikiamais privalumais.

Skaityti daugiau