Birželio 16d. buvo atnaujintas internetinės parduotuvės dizainas. Artimiausiomis dienomis galimi sutrikimai, prašome apie juos informuoti parduotuve@nostra.lt 

Viengulės, dvigulės, skirtingų ilgių ir pločių – patalynės dydžių pasirinkimas rinkoje labai platus, tad rasti tinkamiausią nesunku net tada, jei reikalingas nestandartinis dydis. „Nostra“ asortimente kiekvienas išsirinksite reikiamo dydžio patalynę Jūsų lovai. Aktualūs dideli išmatavimai? Siūlome patalynę 220x240, skirtą itin didelei antklodei. Aukšta kokybė, patvarumas, stilinga išvaizda – tai, mūsų patalynės bruožai. 

Patalynė internetu – patogu ir greita

Nusprendę savo miegamojo tekstilės arsenalą papildyti naujovėmis greičiausiai svarstysite dilemą: vykti į įprastas parduotuves ar pirkti internetu. Pastarasis variantas itin populiarus ir patrauklus dėl daugelio privalumų. Pirmiausia, internetu įsigyti norimą patalynę galite nė kojos iš namų ar biuro neiškėlę. Tai labai patogu, nes galite pirkti savaitgalį, darbo vienomis, net būdami darbe pietų pertraukėlės metu mėgaudamiesi kvapnia kava.

Kitas aspektas – nepriklausomybė. Nuo ko? Nuo laiko, vietos , parduotuvės darbo laiko ir kt. Tai reiškia, kad patalynę savo miegamajam galite pirkti dieną, vakare, net naktį, būdami namuose, darbe, automobilyje, kavinėje ar net atostogaudami svečioje šalyje. Negana to, Jums nereikės taikstytis prie įprastos parduotuvės darbo laiko, kuris, greičiausiai, sutaps ir su jūsų darbo laiku. Taigi patalynę įsigysite iš bet kurios vietos ir bet kuriuo Jums patogiu metu.

Perkant internetu nereikės sukti galvos dėl prekės atsiėmimo. Įsigiję patalynę mūsų el. parduotuvėje mėgausitės maksimaliu patogumu, nes pirkinius pristatysime mes – operatyviai ir sklandžiai.

Galimybė pirkti internetu šiuolaikiniam, nuolat skubančiam ir stokojančiam laiko, žmogui yra tarsi išsigelbėjimas, padedantis efektyviai taupyti laiką, išvengti ilgų pasivaikščiojimų po parduotuves, eismo spūsčių ir pan. 

„Nostra“ 220x240 patalynės privalumai

Mūsų patalynė 220x240 išsiskiria ypatinga prabanga, kurią jai suteikia satinas, taip pat tvirtumu, atsparumu ir stiliumi. Satinas yra natūrali medžiaga, austa iš medvilnės pluošto ir perėmusi visas pavydėtinas medvilnės savybes. Tad satino patalynė labai minkšta, švelni, laidi orui, kas lemia, jog miego metu nesuprakaituosite ir jausitės komfortiškai tiek žiemą, tiek vasarą. Satino patalynės išskirtinumas – nuostabus žvilgesys, patalynei suteikiantis prabangos, rafinuotumo ir padedantis kurti karališką interjerą Jūsų miegamajame. Satininė  patalynė tobulai priglunda prie kūno, ji labai lengva ir švelni, todėl garantuos geriausią miego patirtį. Dar vienas privalumas – paprasta priežiūra ir atsparumas, tad galite būti tikri, jog net po daugelio skalbimų satino patalynė bus išsaugojusi sodrias spalvas, žvilgesį ir minkštumą. Ji patiks visiems, vertinantiems aukštą kokybę, nepriekaištingą išvaizdą ir patvarumą.

Gera „Nostra“ dvigulė patalynė 220x240 yra didelių matmenų, todėl tiks, jei turite didelę antklodę ir miegate karališko dydžio lovoje. 

Patalynė 220x240 mūsų asortimente

Kur pirkti gerą 220x240 cm patalynę?

Jei norite savo miegamojo interjerą papildyti prabangia, elegantiška 220x240 patalyne pigiai, rinkitės „Nostra“ asortimente. Siūlome puikios kokybės, sodrių spalvų, patvaraus ir įstabiai žvilgančio audinio didelių matmenų patalynę Jūsų namams. Patraukli kaina, viena kita akcija, suteikianti progą mokėti dar pigiau, neleis dvejoti ir skatins įsigyti tobulą pirkinį savo miegui. O mes pasirūpinsime sklandžiu užsakymo pristatymu.

Skaityti daugiau