Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Antklodės vaikams

Vaikams jaukų ir ramų miegą užtikrins kokybiškos antklodės. Rinkitės minkštas, lengvas ir patogias antklodes vaikams, po kuriomis mažieji galės gerai pailsėti. Mūsų asortimente rasite antklodžių vasarai ir žiemai. Pasirūpinkite savo vaiko miego kokybe!

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

1019 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

-

Nostra.lv
 

5 žvaigždutės

Lengva pirkti, greit pristatyta, puiki kokybė

Nostra.lt
 

4 žvaigždutės

Šiai anklodei labiau tiktų pavadinimas Pavasaris ar Ruduo anklodė yra gan stora ir šilta, tikrai ne šiltoms vasaros naktims. Kokybė gera.

Nostra.lt

Antklodė tai vienas pagrindinių vaiko lovos elementų ir kokybiško miego garantų. Mažieji per dieną nuveikia galybę veiklų, todėl kiekvienas jų miegas turi užtikrinti geriausią poilsį. O kokybiškai pailsėti galima tada, kai mėgaujamės jaukumu ir patogumu. Užtikrinkite puikią savo vaiko miego patirtį su „Nostra“ antklodėmis! Lengvos, minkštos, purios it debesėlis jos apgobs jūsų didžiausią turtą ir dovanos saldų, ramų bei patį geriausią miegą.

Antklodės vaikams užtikrina gerą poilsį

Antklodės vaikams yra svarbus elementas miego kokybei užtikrinti. Mažyliams itin svarbus jaukumo, saugumo jausmas, o tai susiję ir su patogumu. Būtent antklodė užtikrina šilumą ir apgobia mažylį, taip tarsi suteikdama apsaugą nuo aplinkos. Dėl šios priežasties vaikai daug lengviau atsipalaiduoja užsikloję, net ir karštomis vasaros dienomis.

Vaikams poilsis yra itin svarbus – nuo to priklauso jų sveikata ir gerovė. Dėl to antklodes vaikams reikėtų rinktis atsakingai, pasirūpinti, kad jos būtų patogios ir atitiktų vaiko poreikius. Ne paslaptis, kad vaikiškos anklodės patiria daugiau aplinkos poveikio: vaikai ant jų šokinėja, stato namelius, žaidžia. Norint ilgai tarnausiančios antklodės, reikėtų rinktis kokybišką gaminį, kuris yra pasiūtas sutelkiant dėmesį į detales ir panaudojant patvarias medžiagas.

Kaip išrinkti antklodes vaikams?

Kokios antklodės geriausios? Tos, kurios pasirinktos atsakingai. Rinkdamiesi antklodę vaikui prioritetą teikite gaminiams, kurie atitinka aukščiausius kokybės standartus. Taip užtikrinsite maksimaliai komfortišką vaiko miegą, sveikatą bei saugumą, jaukumą ir švelnumą miego metu. Kokybiška antklodė leis vaiko odelei kvėpuoti, apsaugos nuo perkaitimo, bus lengva ir neapsunkins judesių miegant.

Įvertinkite ir tai, kokio dydžio antklodė Jums reikalinga. Ar domina standartinis antklodės dydis, ar kitoks? Viengulei lovai rinkitės viengulę antklodę, nes per didelė sukels daugiau nepatogumų nei naudos. Vaikai miega gana jautriai, daug vartosi, todėl didelė antklodė slys iš lovos, kas bus nepatogu, jei namuose vėsiau – vaikui bus šalta, jis nubus.

Svarbus ir antklodės svoris – ji turėtų būti lengva, kad nevaržytų judesių ir nekeltų diskomforto. 

Antklodės vaikams mūsų asortimente

Mūsų parduotuvės asortimente rasite platų patalynės vaikams pasirinkimą. Aukštos kokybės antklodžių užpildai ir viršutinis audinys užtikrina vaikui komfortą miegant, dovanoja jaukumą, šilumą, minkštumą, idealiai tinka net alergiškiems žmonėms, sergantiems astma, turintiems odos problemų.

Nesudėtinga antklodžių priežiūra, skalbimas leidžia užtikrinti higieną ir švarą, o dar geriau tai, kad antklodės vaikams savo minkštumo, švelnumo ir kitų gerųjų savybių nepraranda net po daugelio skalbimų. Siūlome skirtingus dydžius įvairiems poreikiams. Viengulės antklodės išmatavimai – 100x140 cm, taip pat turime labai daug dvigulių antklodžių dydžių: 135x200, 140x210, 145x200, 145x205, 200x210, 200x220, 210x240, 200x220 cm. Šiltos antklodės yra skirtos žiemai, o plonesnės antklodės vasarai užtikrins miego patogumą šiltojo sezono metu. 

Kur įsigyti kokybiškų antklodžių vaikams?

Domina kokybiškos, minkštutėlės antklodės vaiko lovai ar antklodė lopšiui? „Nostra“ asortimente jūsų laukia platus pasirinkimas geriausia kaina. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti antklodžių įvairaus amžiaus vaikams: nuo mažylio iki paauglio. Platus dydžių ir tipų pasirinkimas leis išsirinkti tai, kas geriausiai atitinka vaiko poreikius, kad jis galėtų kokybiškai pailsėti ir augtų sveikas.

Norite sutaupyti? Sekite mūsų pasiūlymus – taikomos akcijos suteikia galimybę įsigyti kokybiškos patalynės vaikams už mažesnę kainą. Atraskite mūsų pasiūlymus ir išpardavimo prekes. Pirkdami mūsų parduotuvėje galite būti užtikrinti dėl tekstilės gaminių kokybės – „Nostra“ gaminius jau daugybę metų vertina klientai įvairiose šalyse.