Pavasario išpardavimas! Kovo 16-31 dienomis 25% nuolaida su kodu KOVAS23 *nuolaidos nesumuojamos

Antklodės vaikams

Pirkėjų atsiliepimai

 

690 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Antklodė VASARA

Ačiū, dirbate puikiai.

 

5 žvaigždutės

Antklodė ALOE VERA

Patenkinta

Irena
 

5 žvaigždutės

Antklodė ALOE VERA

Puiku

Antklodė tai vienas pagrindinių vaiko lovos elementų ir kokybiško miego garantų. Mažieji per dieną nuveikia galybę veiklų, todėl kiekvienas jų miegas turi užtikrinti geriausią poilsį. O kokybiškai pailsėti galima tada, kai mėgaujamės jaukumu ir patogumu. Užtikrinkite puikią savo vaiko miego patirtį su „Nostra“ antklodėmis! Lengvos, minkštos, purios it debesėlis jos apgobs Jūsų didžiausią turtą ir dovanos saldų, ramų bei patį geriausią miegą. 

Kaip išrinkti antklodę vaikui?

Kokios antklodės geriausios? Tos, kurios pasirinktos atsakingai. Rinkdamiesi antklodę vaikui prioritetą teikite gaminiams, kurie atitinka aukščiausius kokybės standartus. Taip užtikrinsite maksimaliai komfortišką vaiko miegą, sveikatą bei saugumą, jaukumą ir švelnumą miego metu. Kokybiška antklodė leis vaiko odelei kvėpuoti, apsaugos nuo perkaitimo, bus lengva ir neapsunkins judesių miegant.

Įvertinkite ir tai, kokio dydžio antklodė Jums reikalinga. Ar domina standartinis antklodės dydis, ar kitoks? Viengulei lovai rinkitės viengulę antklodę, nes per didelė sukels daugiau nepatogumų nei naudos. Vaikai miega gana jautriai, daug vartosi, todėl didelė antklodė slys iš lovos, kas bus nepatogu, jei namuose vėsiau – vaikui bus šalta, jis nubus.

Svarbus ir antklodės svoris – ji turėtų būti lengva, kad nevaržytų judesių ir nekeltų diskomforto. 

Antklodės vaikams mūsų asortimente

  • Aukštos kokybės antklodžių užpildai ir viršutinis audinys užtikrina vaikų komfortą miegant, dovanojau jaukumą, šilumą, minkštumą, idealiai tinka net alergiškiems žmonėms, sergantiems astma, turintiems odos problemų.
  • Nesudėtinga antklodžių priežiūra, skalbimas leidžia užtikrinti higieną ir švarą, o dar geriau tai, kad antklodės vaikams savo minkštumo, švelnumo ir kitų gerųjų savybių nepraranda net po daugelio skalbimų.
  • Siūlome skirtingus dydžius įvairiems poreikiams. Viengulės antklodės išmatavimai – 100x140 cm, taip pat turime labai daug dvigulių antklodžių dydžių: 135x200, 140x210, 145x200, 145x205, 200x210, 200x220, 210x240, 200x220 cm.
  • Šiltos antklodės žiemai ir plonos antklodės vasarai. 

Kur įsigyti kokybiškų antklodžių vaikams?

Domina kokybiškos, minkštutėlės antklodės vaiko lovai ar antklodė lopšiui? „Nostra“ asortimente Jūsų laukia platus pasirinkimas geriausia kaina. O jei ieškote, kur įsigyti antklodes pigiau, tai pirkdami mūsų el. parduotuvėje internetu galite rasti šaunių akcijų, padėsiančių sutaupyti.

avatar