Antklodės

Filtrai
Kategorija
  • Vilnonės antklodės
Kaina
   
Dydis
Spalva
Sudėtis
Užtrauktukas

Antklodė padės išsimiegoti šiltai ir kokybiškai kiekvieną naktį. Savo asortimente siūlome kruopščiai atrinktus gaminius, kuriems naudojame aukščiausios kokybės medžiagas. Dėl šios priežasties visos mūsų antklodės yra minkštos, purios ir apgaubia jaukia šiluma. Įvairūs užpildai ir skirtingos išorinės medžiagos leidžia kiekvienam pirkėjui rinktis antklodę pagal savo poreikius, o dizainų ir spalvų pasirinkimas užtikrina dar didesnę laisvę.

Mūsų parduotuvės asortimentą papildo lietuviškos antklodės, gaminamos vietoje, naudojant aukštos kokybės natūralias medžiagas. Minkštos ir purios, tačiau lengvos poliesterio pluošto užpildo antklodės patiks mėgstantiems šilumą. Jos itin lengvos, nevaržo judesių, yra ilgaamžės ir patogios naudoti. Merino vilnos antklodė yra universalus pasirinkimas, ji tinka naudoti ištisus metus. Tai natūralus pluoštas, pasižymintis puikiomis savybėmis: laidumas orui leidžia organizmui reguliuoti temperatūrą miego metu, tad su merino vilnos antklode niekada neperkaisite. Atraskite platų ir įvairų pasirinkimą – antklodes internetu lengvai pasirinksite pagal savo poreikius.

Gera antklodė yra labai svarbi miego kokybei. Šiltuoju metų laikotarpiu rinkitės plonesnes, lengvas antklodes, o orams lauke atvėsus, kai ir namuose norėsis daugiau šilumos, puikiai tiks purios ir šiltos antklodės su poliesterio ar kitu užpildu. Tinkamą gaminį patogiai išsirinksite internetu – savo elektroninėje parduotuvėje siūlome įvairų asortimentą, kuriame atrinkome kokybiškus produktus. Antklodes internetu pirkti patogu ir todėl, kad galima greitai susipažinti su visa pasiūla, patogu įvertinti kainų santykį ir pageidaujamas gaminio savybes.

Kokybiška antklodė bus ne tik patogi naudoti ir šilta, ji tarnaus tikrai ilgai. Viena dažniausių antklodžių susidėvėjimo priežasčių yra užpildo netolygumas, kuris sukelia nepatogumo pojūtį miego metu. Aukštos kokybės antklodės yra pagamintos atsižvelgiant į natūralaus dėvėjimosi veiksnius, todėl patikimai palaiko savo formą bei savybes net ir naudojant ilgesnį laikotarpį. Nėra nieko geriau už minkštą, purią ir jaukią antklodę, kuri apgaubia komfortiška šiluma ir palydi mus į sapnų karalystę. Tokia antklodę tikrai atrasite mūsų elektroninės parduotuvės asortimente: storos ir purios, pagamintos iš merino vilnos, o galbūt ieškote lietuviškos antklodės – rinkitės pagal savo poreikius ir mėgaukitės miego patogumu.

Skaityti daugiau