Rankšluosčių išpardavimas, nuolaidos iki 40%

Antklodės – viena svarbiausių patalynės komplekto dalių, suteikianti ne tik šilumą, bet ir jaukumą miegant ar tiesiog ilsintis lovoje. Dažno pasąmonėje antklodė, švelniai liečianti kūną, sukuria savotišką saugumo jausmą. Tai – viena iš priežasčių, kodėl be antklodės miegas neįsivaizduojamas net ir šiltuoju metų laiku.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

867 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Antklodė BAMBOO

Normali antklodė, nėra nei labai šilta, nei plona. Man pats tas.

 

5 žvaigždutės

Man patiko jūsų preke

 

5 žvaigždutės

Antklodė VASARA

:)

Įvairaus dydžio, skirtingų užpildų bei audinių, iš kurių pagamintas viršutinis sluoksnis, antklodės internetu, parduodamos „Nostra“ elektroninėje parduotuvėje, gali išpildyti paties reikliausio pirkėjo pageidavimus, susijusius tiek su funkcinėmis, tiek su estetinėmis šio gaminio savybėmis.

Kriterijai, svarbūs renkantis antklodes

Metų laikas

Orui atvėsus, miegant norisi didesnės šilumos, tuo tarpu šiltuoju metų laiku antklodės vaikams ir suaugusiems turėtų būti plonesnės, lengvesnės. Vilnonės antklodės, pagamintos iš itin švelnios, odai kvėpuoti leidžiančios, tačiau efektyviai šildančios merino vilnos ir vatinės antklodės, kurių užpildui naudojamas minkštas bei purus vatinas, o viršutinis audinys pasiūtas iš kūnui malonaus, tačiau tvirto medvilnės ir poliesterio pluošto – idealus pasirinkimas vėsesniems rudens ir žiemos vakarams.

Vasarą, kai užkloto funkcija įprastai yra ne šiluma, bet jaukumas, rekomenduojamos lengvos antklodės su tuščiavidurio poliesterio pluošto kamuoliukų užpildu. Tokios antklodės, dėl nedidelio svorio, nevaržo judesių, o viduje laisvai judant oro srautams, užtikrinamas malonumus gaivos jausmas.

Alergijos

Antklodės, pagamintos iš merino vilnos – idealiausias variantas žmonėms, turintiems jautrią, į alergijas linkusią odą. Šis audinys – puikus pasirinkimas ir pirkėjams, ieškantiems vaikiškos antklodės. Merino vilnos švelnumas toks malonus kūnui, jog šios antklodės nesinorės slėpti net po gražiausiu užvalkalu!

Individualūs miego įpročiai

Svarbiausia, jog antklodė tiktų ir patiktų tam žmogui, kuris po ja miegos. Dažnas mėgsta kuo lengvesnes, judesių nevaržančias antklodes, tačiau, pavyzdžiui, neramiai miegant ar dėl kitų priežasčių patiriant sunkumus, susijusius su poilsio kokybe, rekomenduojamos sunkesnės antklodės. Renkantis tokį variantą, pravartu prisiminti, jog optimalus antklodės svoris turėtų siekti apie 10 proc. žmogaus kūno masės.

Vadinasi, jei Jūsų ir Jūsų partnerio miego įpročiai kardinaliai skiriasi, užuot aukojus kažkurio poilsį,  pavyzdžiui, vietoje dvigulės antklodės 200x220 cm, galite įsigyti dvi atskiras, mažesnių išmatavimų antklodes.

avatar