Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Pirkėjų atsiliepimai

 

183 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Puiki antklodė: lengva, šilta, "kvėpuojanti"!

Gražina
 

2 žvaigždutės

Приятный на ощупь плед, но запах ужасный-запах сырости и плесени, как будто из очень старого дома плед. Да, шерсть имеет специфический запах, но точно не такой. Я нашла в другом магазине плед из натуральной мерино шерсти и он пахнет овечкой, как и полагается такому пледу.

Nostra atsakymas

Добрый день,

Одеяло изготовлено из овечьей шерсти имеет специфический запах а также одеяло было упаковано в пластиковый пакет от которого мог остаться запах, через некоторое время запах уходит.

Приносим свои извинения за доставленные неудобства.

 

5 žvaigždutės

Suurepärane soe ja hea toode terve pere naudib sooja teki.

Antklodė tai Jūsų lovos elementas, be kurio sunkiai įsivaizduojamas komfortiškas, jaukus ir šiltas miegas. Vilnonės antklodės jau seniai pelnę daugelio simpatijas ir vertinamos dėl unikalių šio audinio savybių. Neįtikėtina šilumos izoliacija bei oro laidumas garantuoja tobulą miegą ir komfortą, todėl antklodės iš vilnos bus idealus pasirinkimas ir karštai vasarai, ir žvarbiai žiemai. Dėl ekologijos merino vilnos antklodės puikiai tinka saldžiam, jaukiam ir sveikam mažylio miegui. Jei klausiate, kokios antklodės geriausios, tai neabejotinai – vienos tokių yra vilnonės.

Vilnonė antklodė Jūsų miegamajam

Jei norite lepintis kokybišku miegu ar tokią galimybę suteikti artimam žmogui, šiltos ir minkštos merino vilnos antklodės bus puikus sprendimas. Minkštumas, švelnumas, šiluma ir patogumas – tai, ką garantuos vilninė antklodė, jeigu tokią pasirinksite savo miegamajam.

Ar Jums reikalingas standartinis antklodės dydis? O gal išskirtinis? Rinkdamiesi antklodę savo lovai įvertinkite reikiamus matmenis. Populiariausi dydžiai rinkoje: 100x135, 200x200, 140x200, 240x220, 100x140, 135x200, 110x140, 100x150, 200x240 cm ir kt.

Kodėl rinktis vilnones antklodes?

Priežasčių, kodėl vilnonės antklodės yra vienas geriausių pasirinkimų kokybiškam miegui, yra nemažai. Jas suponuoja platus privalumų sąrašas. Pirmiausia, šios antklodės turi savybę itin sparčiai prisitaikyti prie kūno temperatūros, todėl nesušalsite ir neperkaisite, o jausite malonų vilnos guolį, kuriame bus nepaprastai gera.

Vilnos pūkeliai suteikia daug švelnumo ir jaukumo, o minkštumu ši antklodė pelnys net didžiausio skeptiko simpatijas!

Šiluma ir lengvumas – tai, ką garantuoja vilnonė antklodė. Miegosite šiltai, o lengvas audinys (labai mažas svoris) netrikdys Jūsų poilsio, leis laisvai judėti, nekels diskomforto.

Puikus drėgmės sugeriamumas ir jos išgarinimas – dar vienas aspektas privalumų sąraše, užtikrinsiantis, kad miegodami neperkaisite, nesuprakaituosite ir puikiai pailsėsite.

Vilnonės antklodės mūsų asortimente

Visos merino vilnos antklodės mūsų asortimente atitinka visuotinai pripažįstamus Oeko-Tex Standard 100 reikalavimus, garantuojančius, kad gaminys yra saugus bei sveikas. Antklodės gaminamos iš merino vilnos ir medvilnės tandemo, tad perima visas šiems natūraliems audiniams būdingas gerąsias savybes.

Siūlome skirtingus dydžius, spalvas, raštus, todėl rasite geriausiai Jūsų poreikius bei galimybes atitinkančias antklodes.

Kur įsigyti kokybiškų vilnonių antklodžių?

Kokybiškos šiltos, plonos, storos, alergiškiems žmonėms, vasarinės, žieminės vilnos užpildo antklodės mūsų asortimente. Rinkitės Jums tinkamiausią gaminį ir mėgaukitės nepakartojamu miegu bei patrauklia kaina. Pirkite įprastinėje pardavimo vietoje arba internetu. Nepriklausomai nuo pirkimo vietos Jums garantuojame puikų pasirinkimą, gerą kainą, galimybę mokėti pigiau su akcija ir dėmesingumą.

avatar