Šiuo metu pristatymo terminas gali siekti 7 d.d. Atsiprašome už nepatogumus.

Pirkėjų atsiliepimai

 

200 įvertinimų

Šilta, turi kiek kvapa, bet jis nėra stiprus. Atrodo geros kokybės

Nostra atsakymas

Sveiki,

Vilnos gaminiai gali turėti silpnesnį ar stipresnį specifinį natūralios vilnos kvapą.

Jei vilnos kvapas atrodo per stiprus, tokį gaminį patariama vėdinti sausoje aplinkoje, saulės atokaitoje.

Atitiko lūkesčius

Labai maloni antklodė, pašalinis kvapas greitai dingo.

Naudingi patarimai

Ka reiškia OEKO-TEX ženklas?

Antklodė tai Jūsų lovos elementas, be kurio sunkiai įsivaizduojamas komfortiškas, jaukus ir šiltas miegas. Vilnonės antklodės jau seniai pelnę daugelio simpatijas ir vertinamos dėl unikalių šio audinio savybių. Neįtikėtina šilumos izoliacija bei oro laidumas garantuoja tobulą miegą ir komfortą, todėl antklodės iš vilnos bus idealus pasirinkimas ir karštai vasarai, ir žvarbiai žiemai. Dėl ekologijos merino vilnos antklodės puikiai tinka saldžiam, jaukiam ir sveikam mažylio miegui. Jei klausiate, kokios antklodės geriausios, tai neabejotinai – vienos tokių yra vilnonės.

Vilnonė antklodė Jūsų miegamajam

Jei norite lepintis kokybišku miegu ar tokią galimybę suteikti artimam žmogui, šiltos ir minkštos merino vilnos antklodės bus puikus sprendimas. Minkštumas, švelnumas, šiluma ir patogumas – tai, ką garantuos vilninė antklodė, jeigu tokią pasirinksite savo miegamajam.

Ar Jums reikalingas standartinis antklodės dydis? O gal išskirtinis? Rinkdamiesi antklodę savo lovai įvertinkite reikiamus matmenis. Populiariausi dydžiai rinkoje: 100x135, 200x200, 140x200, 240x220, 100x140, 135x200, 110x140, 100x150, 200x240 cm ir kt.

Kodėl rinktis vilnones antklodes?

Priežasčių, kodėl vilnonės antklodės yra vienas geriausių pasirinkimų kokybiškam miegui, yra nemažai. Jas suponuoja platus privalumų sąrašas. Pirmiausia, šios antklodės turi savybę itin sparčiai prisitaikyti prie kūno temperatūros, todėl nesušalsite ir neperkaisite, o jausite malonų vilnos guolį, kuriame bus nepaprastai gera.

Vilnos pūkeliai suteikia daug švelnumo ir jaukumo, o minkštumu ši antklodė pelnys net didžiausio skeptiko simpatijas!

Šiluma ir lengvumas – tai, ką garantuoja vilnonė antklodė. Miegosite šiltai, o lengvas audinys (labai mažas svoris) netrikdys Jūsų poilsio, leis laisvai judėti, nekels diskomforto.

Puikus drėgmės sugeriamumas ir jos išgarinimas – dar vienas aspektas privalumų sąraše, užtikrinsiantis, kad miegodami neperkaisite, nesuprakaituosite ir puikiai pailsėsite.

Vilnonės antklodės mūsų asortimente

Visos merino vilnos antklodės mūsų asortimente atitinka visuotinai pripažįstamus Oeko-Tex Standard 100 reikalavimus, garantuojančius, kad gaminys yra saugus bei sveikas. Antklodės gaminamos iš merino vilnos ir medvilnės tandemo, tad perima visas šiems natūraliems audiniams būdingas gerąsias savybes.

Siūlome skirtingus dydžius, spalvas, raštus, todėl rasite geriausiai Jūsų poreikius bei galimybes atitinkančias antklodes.

Kur įsigyti kokybiškų vilnonių antklodžių?

Kokybiškos šiltos, plonos, storos, alergiškiems žmonėms, vasarinės, žieminės vilnos užpildo antklodės mūsų asortimente. Rinkitės Jums tinkamiausią gaminį ir mėgaukitės nepakartojamu miegu bei patrauklia kaina. Pirkite įprastinėje pardavimo vietoje arba internetu. Nepriklausomai nuo pirkimo vietos Jums garantuojame puikų pasirinkimą, gerą kainą, galimybę mokėti pigiau su akcija ir dėmesingumą.