Pavasario išpardavimas! Kovo 16-31 dienomis 25% nuolaida su kodu KOVAS23 *nuolaidos nesumuojamos

Antčiužiniai viešbučiams

Pirkėjų atsiliepimai

 

470 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

+

 

4 žvaigždutės

Domāju, ka funkciju pildīs labi. Man matracis ir 140cm, bet palags 160cm, brīnos, jo palags nav pa lielu.

Анна
 

5 žvaigždutės

dar neišbandyta

Kokybiškas antčiužinis atlieka daug funkcijų, kurių esminės – palaikyti švarą, tvarką bei apsaugoti čiužinį nuo nešvarumų, pažeidimų. Ne paslaptis, čiužinio valymas yra kur kas sudėtingesnis procesas, o štai antčiužinio priežiūra nepalyginamai paprastesnė. Tai labai svarbu viešbučiuose, siekiant užtikrinti nepriekaištingą švarą bei komfortą kiekvienam svečiui. Antčiužiniai viešbučiams iš „Nostra“ – estetika, švara, patogumas ir aukščiausia kokybė!

Antčiužiniai sveikam miegui

Antčiužinis reikšmingai prisideda prie sveiko ir kokybiško miego. Ne paslaptis, kad vieniems geriau miegoti ant kieto čiužinio, kitiems – ant minkštesnio ir pan. Tad jei čiužinys Jums per kietas, antčiužinis bus labai geras sprendimas!

Jau minėjome, kad antčiužiniai padeda apsaugoti čiužinį, todėl drąsiai galėsite lovoje mėgautis rytiniu puodeliu kavos, užkandžiauti ir pan.

Kokybiški antčiužiniai viešbučiams mūsų asortimente yra orientuoti į paprastą priežiūrą – juos galėsite skalbti skalbyklėje, todėl užtikrinti švarą bus labai lengva! Pasirūpinkite kokybišku savo viešbučio svečių miegu.

Norėdami mėgautis sveiku miegu ir tokį užtikrinti kitiems, pavyzdžiui, apsistojantiems Jūsų viešbutyje, atsakingai rinkitės antčiužinį ir prioritetą teikite pagamintiems iš kokybiškų, patvarių ir sveikatai draugiškų medžiagų. 

Antčiužiniai viešbučiams mūsų asortimente

Jums siūlome iš aukštos kokybės poliesterio pagamintus antčiužinius, suteiksiančius papildomo minkštumo, labai lengvai prižiūrimus. Matinis antčiužinio paviršius užtikrins, kad paklodė tvirtai laikysis, neslidinės per paviršių. Sintepono užpildas leis kūnui atsipalaiduoti, o atsikėlus sparčiai atgaus pirminę savo formą.

Siūlome skirtingų išmatavimų antčiužinius viešbučiams – rinkitės 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm dydžius.

Balta antčiužinių spalva yra universali, tiksianti prie kiekvieno interjero. Negana to, ši spalva asocijuojasi su nepriekaištinga švara ir estetika. 

Kur įsigyti gerų antčiužinių?

Norite savo viešbučio svečiams užtikrinti kokybišką poilsį ir pasirūpinti maksimaliu jų patogumu? Tuomet Jums reikalingi labai geri ir lengvai prižiūrimi antčiužiniai. Juos rinkitės mūsų asortimente nebrangiai, o mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinių pristatymu. Pirkti internetu labai patogu ir greita, tai leidžia efektyviai taupyti brangų savo laiką. Mūsų gaminiai parduodami labai gera kaina, bet jei norite mokėti dar pigiau, siūlome pasinaudoti viena ar kita taikoma akcija, kurios metu sutaupysite nemažą pirkinio sumos dalį.

avatar