Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Antčiužiniai viešbučiams

Kokybiškas ir patogus poilsis – viešbučių sėkmės pagrindas, todėl verta pasirūpinti kokybiška patalyne ir čiužiniu. O užtikrinti, kad čiužinys tarnautų ilgiau padeda antčiužiniai. Jie apsaugo čiužinį įvairių apliejimų ir nelaimių metu, užtikrina tolygų spaudimą ir suteikia daugiau patogumo miego metu. Antčiužiniai viešbučiams – praktiškas ir ekonomiškas sprendimas.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

702 įvertinimų

Izcils un par ļoti pievilcīgu cenu!

Puiki apsauginė paklodė

Viskas tiko ir patiko

Naudingi patarimai

Ka reiškia OEKO-TEX ženklas?

Kokybiškas antčiužinis atlieka daugybę funkcijų – padeda palaikyti švarą, tvarką ir apsaugoti čiužinį nuo nešvarumų bei pažeidimų. Ne paslaptis, čiužinio valymas yra kur kas sudėtingesnis ir brangesnis procesas, nei antčiužinio pakeitimas nauju. Antčiužinius galima skalbti kartu su patalynė, todėl jie tarnauja ilgai ir patikimai atlieka savo užduotį. Tai itin svarbu viešbučiuose, kuriuose reikia palaikyti nepriekaištingą švarą ir užtikrinti komfortą kiekvienam svečiui. Antčiužiniai viešbučiams iš „Nostra“ asortimento – tai praktiškas ir patikimas sprendimas apgyvendinimo įstaigoms!

Antčiužiniai padeda užtikrinti miego kokybę

Antčiužinis reikšmingai prisideda prie sveiko ir kokybiško miego. Ne paslaptis, kad vieniems geriau miegoti ant kieto čiužinio, kitiems – ant minkštesnio ir pan. Viešbučiuose dažniausiai naudojami vidutinio kietumo universalūs čiužiniai, tačiau antčiužinis suteikia papildomo minkštumo ir patogumo, tolygią atramą kūnui. Tai padės jūsų viešbučio svečiams greičiau rasti patogią miego poziciją ir atsipalaiduoti bei geriau pailsėti.

Jau minėjome, kad antčiužiniai padeda apsaugoti čiužinį, todėl galite nesibaiminti dėl apliejimo ir dėmių – svečiai gali mėgautis rytine kava ar pusryčiais lovoje, o išteptą antčiužinį galima skalbti kartu su kita patalyne. Išvengsite brangaus čiužinio valymo.

Kokybiški antčiužiniai viešbučiams mūsų asortimente yra orientuoti į paprastą priežiūrą – juos galėsite skalbti skalbyklėje, todėl užtikrinti švarą bus labai lengva ir paprasta! Pasirūpinkite kokybišku savo viešbučio svečių miegu. Rinkitės kokybiškus antčiužinius iš patvarių ir miegui tinkamomis savybėmis pasižyminčių medžiagų.

Antčiužiniai viešbučiams mūsų asortimente

Jums siūlome iš aukštos kokybės poliesterio pagamintus antčiužinius, suteiksiančius papildomo minkštumo, labai lengvai prižiūrimus. Antčiužiniai tvirtinami specialiais diržais čiužinio kampuose, tolygiai priglunda ir neslankioja. Matinis antčiužinio paviršius užtikrins, kad paklodė tvirtai laikytųsi, neslidinėtų per paviršių. Sintepono užpildas leis kūnui atsipalaiduoti, o atsikėlus sparčiai atgaus pirminę savo formą.

Siūlome skirtingų išmatavimų antčiužinius viešbučiams, kuriuos galite išsirinkti pagal naudojamų čiužinių išmatavimus. Mūsų asortimente rasite visus standartinius antčiužinių dydžius: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm.

Balta antčiužinių spalva yra universali ir praktiška, puikiai dera prie baltos viešbučio patalynės. Negana to, ši spalva asocijuojasi su nepriekaištinga švara, higiena ir estetika. 

Kur įsigyti kokybiškų antčiužinių?

Norite savo viešbučio svečiams užtikrinti kokybišką poilsį ir pasirūpinti maksimaliu jų patogumu? Antčiužiniai padės pailginti čiužinių naudojimo laiką ir juos apsaugoti, suteiks tolygų pagrindą miegui. Čiužiniai viešbučiuose greičiau dėvisi, todėl atsiranda nedidelių nelygumų, kuriuos antčiužinis gali puikiai kompensuoti. Aukštos kokybės antčiužiniai yra skalbiami ir gali būti naudojami daugybę kartų, todėl padeda palaikyti gerą higieną ir švarą.

Plačiame mūsų parduotuvės asortimente lengvai išsirinksite antčiužinius savo apgyvendinimo įstaigai. Mes pasirūpinsime greitu pristatymu į bet kurį šalies miestą ar miestelį, tad jums nereikės dėl to jaudintis. Esame patikimas verslo partneris ir visada užtikriname puikų tekstilės asortimentą, tad visada galite papildyti savo apgyvendinimo įstaigos tekstilę atsargas lengvai, greitai ir patogiai. Pirkdami pas mus taip pat galite ir sutaupyti – kviečiame sekti mūsų akcijas ir specialius pasiūlymus, nes taikomos nuolaidos leidžia nemažai sutaupyti. Kokybiškos tekstilės savo verslui mūsų parduotuvėje galite įsigyti pigiau.