Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Ramus ir patogus miegas be paklodės tiesiog neįsivaizduojamas – tai viena svarbiausių patalynės dalių. Gera paklodė sudaro tolygų pagrindą miegui ir yra švelni odai. Atraskite mūsų paklodžių asortimentą, kuriame puikiai dera aukšta kokybė ir patraukli kaina!

Skaityti daugiau
Daugiau

Rodoma 2479

Pirkėjų atsiliepimai

 

3727 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Drobės paklodė

Vėlgi pasikartosiu, šių išmatavimų nedidelis spalvų pasirinkimas

 

5 žvaigždutės

Gera paklodė, tik spalvų pasirinkimas likęs mažas

 

4 žvaigždutės

Suurus sobis ideaalselt, värv natuke tumedam/erksam kui pildil. Esmane tunne et hea ja kvaliteetne toode. FB-s kommentaar/tagasiside lisan peale 2-3 pesemist, siis on selge kui kvaliteetne kangas tegelikult on. Loodan et tulemus on hea ja siis kindlasti tellin veel.

Paklodės pasirinkimui reikėtų skirti šiek tiek daugiau dėmesio – tai ta patalynės dalis, kuri nuolat turi sąlytį su mūsų oda ir sudaro miego pagrindą. Paklodės pasirinkimas gali turėti lemiamos įtakos miego kokybei, tad nenumokite ranka į audinio savybes. „Nostra“ parduotuvės paklodžių asortimentą sudaro labai platus pasirinkimas: paklodės su guma ir be jos, neperšlampamos paklodės, drobinės, frotinės, satininės paklodės ir kt. – kiekvienas išsirinks sau tinkamiausią. Be to, siūlome ir platų dydžių bei spalvų pasirinkimą!

Kokio tipo paklodė geresnė?

Skiriami du paklodžių tipai: paklodės su guma ir be jos. Kokio tipo paklodę pasirinkti, priklauso nuo asmeninių pomėgių – savo gerbėjų turi ir klasikinės užtiesiamos paklodės, ir turinčios gumos kraštą. Kad apsispręsti būtų lengviau, panagrinėkime, kokių privalumų suteikia kiekvienas tipas.

Paklodės su guma daugelio yra mėgstamos, nes tolygiai priglunda prie čiužinio, išlieka lygios ir nesudaro raukšlių. Tolygus pagrindas yra itin svarbus miego kokybei, todėl ši paklodžių savybė itin svarbi. Dėl gumos šio tipo paklodės savo vietoje išlieka net ir tada, kai miegas neramus, daug judama – dėl to jos puikiai tinka vaikams, miegantiems neramiai. Be to, paklodės su guma padeda taupyti laiką: vos atsikėlus lova atrodo tvarkingai, nereikia jokių pastangų pataisyti paklodės padėčiai.

Paklodės be gumos taip pat nepraranda savo populiarumo – dėl prabangios išvaizdos jos yra neatsiejama klasikinio ar romantiško interjero dalis miegamajame. Šias paklodes paprasta užtiesti, o naktį išlikti savo vietoje joms padeda užlaidos, kurios kišamos po čiužiniu. Namuose tokios paklodės yra praktiškos, nes jas galima naudoti visoms lovos, išskleidžiamai sofai ar foteliui. Dėl paprasto naudojimo paklodes be gumos dažnai renkasi ir apgyvendinimo įstaigos – šias paklodes lengviau plauti, jas patogu lyginti, keičiant nereikia kiloti čiužinio.

Vis dėlto yra sričių, kuriose paklodės su guma yra nepakeičiamos. Jei naudojate neperšlampamas paklodes, viršuje tieskite paklodę su guma – ji patikimai prispaus visus sluoksnius ir neleis susidaryti audinio raukšlėms.

Paklodė turi praleisti oro srautus

Nors paklodės sudaromas sluoksnis yra labai plonas, jis labai svarbus mūsų miego kokybei. Geriausiai išsimiegosite ant natūralaus pluošto paklodės, kuri yra laidi oro srautams. Toks pluoštas turi oro tarpų, todėl yra minkštesnis ir padeda organizmui reguliuoti temperatūrą miego metu.

Vienas geriausių miegui yra medvilnės pluoštas, kuris pasižymi puikiomis savybėmis. Ne išimtis ir paklodės: mūsų parduotuvėje rasite įvairaus tipo paklodžių iš natūralaus medvilnės pluošto. Vertinantiems minkštumą ir praktiškumą patiks trikotažinės paklodės, o ieškantiems prabangos – satino paklodės. Miegui tobulai tinka ir švelnios flanelės paklodės, drobė, o jei ieškote ilgaamžio ir neglamžaus audinio, atkreipkite dėmesį mišraus pluošto paklodes.

Paklodės svarba miegamojo estetikai

Nors renkantis paklodę prioritetą reikėtų teikti audiniui, taip pat svarbi ir jos išvaizda. Paklodės patalynės komplektuose nėra pridedamos, tad norint estetiškos lovos išvaizdos, reikės tinkamai priderinti spalvą. Populiariausios yra neutralių, švelnių, pastelinių atspalvių paklodės, kurios puikiai atlieka savo estetinę funkciją ir dera prie daugelio patalynės komplektų. Taip pat labai populiarus ir klasikinis pasirinkimas – baltos paklodės dažnai naudojamos tiek namuose, tiek apgyvendinimo įstaigose, SPA ar sveikatos priežiūroje.

Derinant spalvas galioja kelios esminės taisyklės. Jei pasirinktas patalynės komplektas yra margas, rinkitės tokį paklodės atspalvį, koks yra ir patalynės rašte – tokiu būdu lengvai priderinsite net ir ryškiaspalvę paklodę. Pagal bendrą taisyklę paklodė visada turėtų būti šiek tiek šviesesnė už patalynę. Šviesios spalvos optiškai didina, o tamsios – mažina, todėl šviesios paklodės visada atrodo estetiškiau. Tačiau jei norite eksperimentuoti, nevaržykite savęs – plačiame mūsų parduotuvės asortimente rasite daugybę paklodžių atspalvių!

Kaip pasirinkti tinkamą paklodės dydį?

Pernelyg didelė paklodė miego metu sudarys audinio raukšles, kurios gali kelti nepatogumų, nutrinti jautresnę odą. Per maža paklodė smuks nuo čiužinio, tad ją kas rytą reikės taisyti. Geriausia išeitis – išsirinkti tinkamo dydžio paklodę, kuri priglustų tolygiai ir tvirtai laikytųsi ant čiužinio. Tai padaryti visai paprasta.

Paklodės dydį rinkitės pagal lovos čiužinio dydį. Tiek paklodės su guma, tiek ir be jos turi užlaidas, kurios leidžia lengvai pritaikyti tekstilės gaminį nurodyto dydžio lovai. Paklodes gaminame atsižvelgdami į galimą audinio susitraukimą, todėl pirmą kartą naudojant paklodė gali būti laisvesnė. Paklodžių užlaidos yra skaičiuojamos standartinio 25 cm aukščio čiužiniams, tad jei naudojate aukštesnį čiužinį, reikėtų rinktis didesnę paklodę.

Jei miegate ant sofos-lovos, rinkitės paklodę be gumos – ją užtiesti bus daug patogiau. Paklodės dydį pasirinkite pagal ištiestos sofos lovos miegamosios dalies dydį.

Paklodės „Nostra“ asortimente

Mūsų parduotuvėje rasite itin didelį paklodžių pasirinkimą. Didelę asortimento dalį sudaro natūralaus pluošto paklodės, kurios geriausiai atitinka organizmo poreikius miego metu ir užtikrina kokybišką poilsį. Skirtingo audinio paklodes galite naudoti pagal asmeninius poreikius – iš didelės gausos lengvai išsirinksite tai, ką mėgstate. Siekiame suteikti galimybę kiekvienam susikurti savo svajonių patalą, todėl rasite įvairiausių atspalvių paklodžių: nuo ryškiai rožinės iki žalios ar tamsių mėlynų, rudų, pilkų atspalvių.

Visos mūsų paklodės yra pagamintos atsižvelgiant į praktiškumą ir audinio savybes. Numatytos užlaidos užtikrina, kad po skalbimo paklodė vis dar tobulai tiks jūsų čiužiniui. Įsigijus naują paklodę, rekomenduojama ją prieš pirmą naudojimą išskalbti.

avatar