Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Paklodė yra viena svarbiausių patalynės dalių, lemiančių miego kokybę ir patogumą. Tolygus paviršius miegant yra labai svarbus, o kokybiškas audinys leidžia palaikyti kūnui tinkamą temperatūrą, yra švelnus odai ir laidus orui.

Paklodės lovai

Paklodės yra gaminamos iš įvairių audinių ir varijuoja savo spalvomis bei raštais. Tinkamiausias pluoštas tokiems tekstilės gaminiams kaip paklodės yra natūrali medvilnė. Ji yra švelni, minkšta, maloni liesti ir tinka net jautriai odai, nesukelia alerginių reakcijų. Iš medvilnės pluošto gaminami įvairūs audiniai: trikotažas, satinas, drobė – visa tai ta pati medvilnė, skiriasi audimo technologija ir audinio tankis.

Paklodės parduodamos atskirai nuo patalynės komplektų, todėl siūloma plati spalvų gama, o mažųjų lovytėms rasite ir įvairiais piešiniais puoštų gaminių. Paklodės varijuoja atspalviais, tačiau dažniausiai yra vienspalvės – taip jas lengviau derinti prie patalynės užvalkalų, net jei jie yra labai margi. Klasikinis pasirinkimas, kuris visada suteikia patalui prabangos, yra balta paklodė, tačiau jei norite žaismingumo ar modernumo įspūdžio, galite išmėginti ir kitus atspalvius.

Paklodės lovai yra labai skirtingų dydžių, tad renkantis svarbu atsižvelgti į lovą – viengulė ji ar dvigulė – ir į čiužinį. Populiariausios dvigulės paklodės yra 200x200, 160x200, 180x200 cm, viengulei lovai – 100x200 cm, vaikiškos – 120x60, 140x70, 70x160, 70x140, 40x70, 160x80 cm. 

Kodėl rinktis „Nostra“ paklodes?

Kokybiškos paklodės yra gaminamos iš natūralios aukštos kokybės medvilnės pluošto ir idealiai tinka puikiam miegui užtikrinti. Tokios paklodės sugeria drėgmę, praleidžia orą, tad miegodami neperkaisite ir nesušalsite. Natūralus audinys visada yra malonus liesti, švelnus ir minkštas, tačiau pakankamai tvirtas, kad ilgai tarnautų. Kiekviena siūlė yra atliekama sutelkiant dėmesį į detales, todėl net ir po daugybės skalbimų mūsų gaminiai atrodys tarsi nauji.

„Nostra“ paklodės atitinka aukštus kokybei keliamus reikalavimus, gamybai naudojamas tik patikimas ir geras pluoštas, siekiant jo charakteristikas perduoti ir galutiniam gaminiui. Mūsų parduodamos paklodės yra tvirtos medžiagos, bet malonios ir švelnios kūnui, ilgaamžės bei išlaikančios puikią išvaizdą ilgalaikėje perspektyvoje net po daugelio skalbimų. 

Paklodės mūsų asortimente

Kur įsigyti kokybiškų paklodžių?

Ieškote kokybiškų paklodžių gera kaina? Domina patvarūs čiužinio užvalkalai su guma? Norite patrauklaus kainos ir kokybės santykio? Tuomet Jums verta užsukti į „Nostra“ arba pirkti mūsų el. parduotuvėje. Čia Jūsų laukia platus paklodžių pasirinkimas, geros kainos, galimybės pasinaudoti akcijomis ir mokėti pigiau. Negana to, pirkti internetu labai patogu ir greita, nes detalus prekių filtras leidžia susiaurinti paieškos lauką ir rinktis tik iš Jums aktualių alternatyvų. Pasirinkite kategoriją, pavyzdžiui, paklodės su guma ar be gumos, satino paklodės, trikotažinės ir kt., pasirinkite konkrečius išmatavimus, kainos diapazoną, spalvą ir kitus kriterijus. Sistema išfiltruos variantus, visiškai atitinkančius Jūsų poreikius.

Prekiaujame tiek po vieną ar kelis vienetus, tiek urmu.

Pasirūpinkite jaukiu, patogiu ir kokybišku miegu su „Nostra“ paklodėmis!

Skaityti daugiau