Paklodės

Filtrai
Kategorija
  • Paklodės su guma
  • Paklodės be gumos
  • Satino paklodės
  • Trikotažinės paklodės
  • Drobinės paklodės
  • Poliesterinės paklodės
Kaina
   
Rinkiniai
Dydis
Audinys
Spalva
Sudėtis
Paklodės tipas

Pirkėjų atsiliepimai (45)

 
2019-09-18

Super

Alytė
 
2019-09-18

Puiki prekę!

Greta
 
2019-09-18

viskas aišku ir suprantama

uab brantas Gitana Bieliūnienė

Paklodė yra viena svarbiausių patalynės dalių, lemiančių miego kokybę ir patogumą. Tolygus paviršius miegant yra labai svarbus, o kokybiškas audinys leidžia palaikyti kūnui tinkamą temperatūrą, yra švelnus odai ir laidus orui. Paklodės yra gaminamos iš įvairių audinių ir varijuoja savo spalvomis bei raštais. Tinkamiausias pluoštas tokiems tekstilės gaminiams kaip paklodės yra natūrali medvilnė. Ji yra švelni, minkšta, maloni liesti ir tinka net jautriai odai, nesukelia alerginių reakcijų. Iš medvilnės pluošto gaminami įvairūs audiniai: trikotažas, satinas, drobė – visa tai ta pati medvilnė, skiriasi audimo technologija ir audinio tankis.

Paklodės parduodamos atskirai nuo patalynės komplektų, todėl siūloma plati spalvų gama, o mažųjų lovytėms rasite ir įvairiais piešiniais puoštų gaminių. Paklodės varijuoja atspalviais, tačiau dažniausiai yra vienspalvės – taip jas lengviau derinti prie patalynės užvalkalų, net jei jie yra labai margi. Klasikinis pasirinkimas, kuris visada suteikia patalui prabangos, yra balta paklodė, tačiau jei norite žaismingumo ar modernumo įspūdžio, galite išmėginti ir kitus atspalvius.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų paklodės dydžių pasirinkimą, tad atkreipkite dėmesį į savo čiužinio išmatavimus. Tinkamo dydžio paklodė puikiai priglus ir patogiai laikysis, neliks audinio pertekliaus, kuris gali sudaryti raukšles, bloginančias miego kokybę. Paklodės be gumos yra paprastai užtiesiamos, o jų krašteliai pakišami po čiužiniu arba paliekami laisvai kaboti. Tai klasikinio stiliaus paklodės, kurios puikiai tiks tiek dvigulėms lovoms, tiek ištiesiamoms sofoms. Jei miegate neramiai, puiki išeitis yra paklodės su guma. Tai minkšto ir puraus trikotažinio audinio paklodės, kurių perimetre dailiai įsiūta gumos juostelė. Tokią paklodę paprasta užtempti ant čiužinio, gumos juostelė patikimai laiko paklodę vietoje, net jei daug vartotės miego metu.

Kokybiškos paklodės yra gaminamos iš natūralios aukštos kokybės medvilnės pluošto ir idealiai tinka puikiam miegui užtikrinti. Tokios paklodės sugeria drėgme, praleidžia orą, tad miegodami neperkaisite ir nesušalsite. Natūralus audinys visada yra malonus liesti, švelnus ir minkštas, tačiau pakankamai tvirtas, kad ilgai tarnautų. Kiekviena siūlė yra atliekama sutelkiant dėmesį į detales, todėl net ir po daugybės skalbimų mūsų gaminiai atrodys tarsi nauji.

Skaityti daugiau