Gimtadienio išpardavimas! Rugsėjo 19-30d. 25% nuolaida su kodu NOSTRA25 *nuolaidos nesumuojamos

Paklodės

Daugiau

Rodoma 24110

Pirkėjų atsiliepimai

 

3350 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Puiki patalynė

Jolita
 

5 žvaigždutės

par šādu cenu ļoti labi

 

5 žvaigždutės

Puiki patalynė

Asta

Paklodės

Jei nusprendėte atnaujinti miegamąjį ar vaikų kambarį, nepamirškite pasirūpinti ir nauja paklode. Juk tai – bene aktyviausiai naudojama ir artimiausią kontaktą su kūnu turinti patalynės komplekto dalis. Dvigulės ir viengulės paklodės, paklodės su guma ir be gumos, neperšlampamos paklodės: paklodės internetu – plati „Nostra“ elektroninės parduotuvės prekių kategorija, kurioje kiekvienas pirkėjas gali rasti geriausiai praktinius bei estetinius poreikius atitinkantį prekės variantą.

Kokiais kriterijais vadovautis, renkantis paklodę?

Paskirtis

Paklodė – tai patalynės komplekto dalis, kuria užtiesus lovą ar sofą, sukuriamas ne tik geresnis estetinis vaizdas, bet ir daroma įtaka poilsio kokybei. Šis miegamojo tekstilės gaminys, pasiūtas iš didesniu drėgmės sugeriamumu pasižyminčio audinio, gali atlikti ir apsauginę čiužinio funkciją, aktualią auginantiems mažus vaikus ar slaugantiems ligonius. Neperšlampamos paklodės – puiki prevencinė priemonė, skirta čiužinio ilgaamžiškumo užtikrinimui.

Audinys

Paklodės tiesiogiai kontaktuoja su oda, tad audinys – neabejotinai vienas svarbiausių pasirinkimo kriterijų. „Nostra“ internetinėje parduotuvėje galite įsigyti iš medvilnės (flanelės, trikotažo, satino, drobės ir kitų) ar mišraus pluošto pasiūtų paklodžių. Pastarosios, be medvilnei būdingo paviršiaus minkštumo, švelnumo, pralaidumo orui, pasižymi ir individualiomis savybėmis, lemiančiomis paklodės funkcionalumą bei estetiką.

Tipas

Paklodės su guma tvirtai, tolygiai priglunda prie čiužinio, išlikdamos lygios net ir neramaus miego metu. Tai – svarbi sąlyga ne tik gerai miego kokybei, bet ir tvarkos palaikymui miegamajame. Jei neperšlampamas paklodes naudojate kaip čiužinio apsaugą, ant jų patogiausia tiesti paklodes su guma.

Žinoma, populiarumo pirkėjų tarpe nepraranda ir paklodės be gumos, prisidedančios prie klasikinio ar romantiško interjero kūrimo. Kai miegama ant ištiesiamos sofos, paklodės be gumos – vienintelis būdas ją uždengti. Šio tipo paklodės vertinamos ir dėl paprasto naudojimo. Prireikus paklodę pakeisti, nereikia pakelti čiužinio.

Spalva

Paklodės atlieka ne tik praktinę, bet ir estetinę funkciją, tad spalvos pasirinkimas – neabejotinai svarbus sprendimas. Pastelinių, neutralių spalvos paklodės – universalus variantas, derantis prie bet kurio patalynės komplekto. Savo asortimente turime ir ryškiaspalvių paklodžių, kurias vertina pirkėjai, ieškantys įdomesnių interjero sprendimų ar norintys rasti geriausiai prie konkretaus patalynės komplekto tinkančią paklodę.

Skaityti daugiau
avatar