Mišraus pluošto patalynės išpardavimas. Paspauskite čia!

Paklodės su guma

Daugiau

Rodoma 2475

Pirkėjų atsiliepimai

 

2566 įvertinimų

 

4 žvaigždutės

Spalvos atitinka foto,kaip nešiosis ,parodys laikas

 

4 žvaigždutės

Pradinė išvaizda labai gera,o kaip nešiosis parodys laikas

 

5 žvaigždutės

Viskas puiku, nuo kokybės iki pristatymo.

Paklodė neabejotinai yra viena svarbiausių dalių patalynės komplekte ir ji svariai prisideda prie miego kokybės, patogumo ir jaukumo. Žinoma, tai priklauso ir nuo audinio, tad verta prioritetą teikti natūraliems pluoštams. Rinkoje paklodžių pasirinkimas labai platus, didelę dalį sudaro paklodės su guma, sparčiai pelniusios pirkėjų simpatijas dėl savo išskirtinės savybės – tolygiai apgobti čiužinį ir tvirtai laikytis už jo kraštų bei užtikrinti, jog miegant diskomforto nekels besiglamžanti paklodė.

Paklodės Jūsų miegamajam

Mūsų pasiūlymų gausoje esančių paklodžių gamybai naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos. Kaip tinkamiausią galime traktuoti natūralios medvilnės pluoštą, naudojamą patvariems, jaukiems ir itin geros kokybės audiniams austi: satinui, drobei, trikotažui. Medvilnė pasižymi švelnumu, minkštumu, ji labai maloni kūnui, nedirgina odos, tad idealiai tinka net naujagimiams ir visiems, turintiems jautrią odą, taip pat alergiškiems asmenims.

Paklodžių dydžiai labai įvairūs, todėl tinkamiausią savo lovai nesunkiai atrasite, svarbu žinoti tikslius čiužinio matmenis. Populiariausios dvigulės paklodės yra 200x200, 180x200, 200x220, 180x220 cm, viengulės – 120x200, 100x200, 90x200 cm, o vaikiškos paklodės dažniausiai perkamos tokių matmenų: 120x60, 60x120, 80x180 cm.

Paklodės su guma privalumai

Mūsų paklodės su guma gaminamos tik iš natūralių audinių, todėl užtikrinamas maksimalus komfortas, audinio švelnumas, minkštumas. Paklodės leidžia odai kvėpuoti, puikiai sugeria drėgmę, kas garantuoja komfortą tiek karštą vasaros naktį, tiek esant žemai temperatūrai namuose.

Paklodėms su guma dažniausiai naudojamas trikotažo audinys, perėmęs visas gerąsias medvilnės savybes. Mūsų pasiūloje esančios paklodės su guma ne tik užtikrina patogų ir jaukų miegą, bet yra lengvai prižiūrimos, neblunka, audinys nesivelia ir išlaiko pirminę išvaizdą net po daugelio skalbimų.

Didelis paklodžių su guma privalumas – jos tvirtai laikosi apgaubusios čiužinį ir nesiglamžo net itin neramiai miegant ir daug vartantis. Palei visą perimetrą prisiūta gumos juostelė garantuoja patikimą paklodės laikymąsi už čiužinio kraštų. 

Paklodės su guma mūsų asortimente

  • Platus dydžių pasirinkimas leis įsigyti idealiai Jūsų čiužinio matmenis atitinkančią paklodę. Rinkitės 90x200, 160x200, 180x200, 200x200, 200x220 cm ir kitų dydžių paklodes su guma.
  • Ne mažiau reikšmingos ir spalvos, padedančios patalynę derinti bendroje miegamojo interjero koncepcijoje. Turime pavydėtinai plačią paklodžių su guma spalvų paletę, tad net išrankiausias pirkėjas atras jo poreikius atitinkančią. Baltos, geltonos, mėlynos, pilkos, rožinės, raudonos ir kitų spalvų paklodės mūsų parduotuvėje. 

Kur įsigyti kokybiškų paklodžių su guma?

Norite save ar artimuosius palepinti minkšta, švelnia ir puikaus audinio paklode su guma? Tuomet rinkitės „Nostra“ asortimente – aukštos kokybės paklodė gali būti ir puiki dovana žmogui, kuriam linkite paties geriausio miego! Platus asortimentas, patraukli kaina ir galimybę mokėti pigiau suteikiančios nuolaidos – tai rasite mūsų parduotuvėje arba pirkdami internetu.

Skaityti daugiau
avatar