Gimtadienio išpardavimas! Rugsėjo 19-30d. 25% nuolaida su kodu NOSTRA25 *nuolaidos nesumuojamos

Paklodės su guma

Daugiau

Rodoma 2473

Pirkėjų atsiliepimai

 

2726 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Puiki patalynė

Jolita
 

5 žvaigždutės

par šādu cenu ļoti labi

 

5 žvaigždutės

Puiki patalynė

Asta

Paklodės su guma – patogiam miegui bei nepriekaištingai estetikai kambaryje

Paklodė – patalynės komplekto dalis, daugiausiai sąveikaujanti su mūsų kūnu, tad, norint saldžiai miegoti, šio gaminio įsigijimui derėtų skirti pakankamai dėmesio. „Nostra“ internetinėje parduotuvėje siūlomos įvairių spalvų, skirtingo dydžio paklodės su guma (120x200, 180x200, 200x200 ir kita), tinkančios tiek vaikiškiems čiužiniams, tiek viengulėms/dvigulėms suaugusiųjų lovoms.

Paklodės su guma, pasirinkus tinkamą dydį, tolygiai priglus prie čiužinio ir tvirtai laikysis net aktyviai vartantis miego metu. Vadinasi, ramaus Jūsų poilsio nesutrukdys nei mažiausia paklodės raukšlelė, o miegamajame išlaikyti nepriekaištingą estetiką bus lengviau. Beje, paklodės su guma – praktiškas pasirinkimas, kai ant vaikiško čiužinio dedamas neperšlampamas paklotas.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis paklodę su guma?

Audinys

Medvilninės paklodės su guma ne tik maloniai „guls“ prie kūno, bet ir, nereikalaudamos išskirtinės priežiūros (skalbkite vadovaudamiesi priežiūros rekomendacijomis, nurodytomis ant etiketės), ilgai išsaugos savo funkcines bei estetines savybes. O tai, žinant, jog paklodė – patalynės dalis, kuriai tenka didžiausias „krūvis“, labai reikšmingas niuansas.

„Nostra“ internetinėje parduotuvėje galite įsigyti flanelės, satino, trikotažo bei kitų, medvilnės pluošto audinių, kurie yra ne tik švelnūs, minkšti, puikiai sugeria drėgmę, leidžia odai kvėpuoti bei pasižymi individualiomis, konkrečiam audiniui būdingomis savybėmis. Atlikite namų darbų ir nuspręskite, kokio audinio paklodės su guma geriausiai atitinka Jūsų poreikius!

Dydis

Norint, jog paklodė su guma idealiai apgaubtų čiužinį, šių dydis turi būti vienodas. Jei čiužinys yra 160 cm pločio ir 200 cm ilgio, Jums reikia paklodės su guma 160x200. Jei didesnis, pavyzdžiui, 200x200 cm, ieškokite paklodės su guma 200x220 ir pan. Matematika paprasta, tad, žinant čiužinio išmatavimus, paklodę su guma įsigyti internetu itin lengva!

Paklodės su guma yra pritaikytos standartinio, tai yra 20–25 cm aukščio, čiužiniams. Jei Jūsų čiužinys aukštesnis ar, pavyzdžiui, ant jo yra uždėtas papildomas antčiužinis, gali būti reikalingos individualiai siūtos paklodės.

Spalva

Iš plačios paklodžių spalvų paletės, siūlomos mūsų internetinėje parduotuvėje, tikrai rasite variantą, idealiai derantį prie turimo patalynės komplekto ar miegamajame vyraujančio interjero.

Skaityti daugiau
avatar