Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Norite miegoti patogiai ir kokybiškai? Tuomet privalu pasirūpinti tolygiu pagrindu miegui. Geriausias sprendimas – paklodės su paklodės su guma, kurios tolygiai priglunda ir yra itin patogios naudoti. Siūlome itin platų šio tipo paklodžių asortimentą – išsirinkite savo spalvą.

Skaityti daugiau
Daugiau

Rodoma 2462

Pirkėjų atsiliepimai

 

4561 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Великолепное белье, гладкое и мягкое -ласкает кожу

Nostra.lv

Puiku

Nostra.lt

Puiku

Nostra.lt

Paklodė yra artimiausią sąlytį su kūnu turinti patalynės dalis, todėl jos pasirinkimas turi lemiamos įtakos miego kokybei. Jei norite saldžiai miegoti kasnakt, turėtumėte paklodės pasirinkimui skirti šiek tiek dėmesio. Mūsų parduotuvėje rasite platų kruopščiai atrinktų paklodžių asortimentą, kuriame siūlomos įvairių rūšių ir audinių paklodės – rinkitės drąsiai, nes visi tekstilės gaminiai pasižymi puikia kokybe ir gera kaina.

Paklodės su guma – populiarus pasirinkimas

Paklodės su guma yra itin populiarios. Vieni jas renkasi dėl plataus spalvų ir dydžių pasirinkimo, kitiems patinka minkšti audiniai, tokie kaip flanelė ar trikotažas – klasikinės paklodės iš jų nėra siuvamos. Visgi dažniausia priežastis, lemianti paklodės su guma pirkimą, yra patogumas ir praktiniai sumetimai.

Paklodės su guma padeda sutaupyti daugybę laiko. Jas itin lengva užtiesti, o perimetre įsiūta guma patikimai laiko paklodę savo vietoje, tad jos nereikia pataisyti klojant lovą. Tai padeda palaikyti tvarką ir taupo laiką, kuris rytais yra itin svarbus. Taip pat patogu ir tai, kad iš tampraus audinio siuvamų paklodžių su guma nereikia lyginti – jų minkštas audinys išsitempia, priglunda prie čiužinio ir savaime išsilygina.

Kokiais privalumais pasižymi paklodės su guma?

Įprastinės paklodės be gumos, su užlaidomis yra universalus ir geras sprendimas miegui, tačiau stabilumu jos tikrai nusileidžia paklodėms su guma. Šios paklodės patikimai laikosi, nesudaro audinio raukšlių ir nenusislenka net ir daug judant, vartantis, neramiai miegant. Dėl šios priežasties paklodes su guma rekomenduojama naudoti vaikams, turintiems miego problemų. Paklodės su guma gali būti naudojamos ant neperšlampamų paklodžių – jos išlaiko visus sluoksnius savo vietoje, užtikrina tolygų pagrindą.

Dar vienas privalumas – lengva ir greita priežiūra. Paklodės su guma siuvamos iš natūralių, tačiau tamprių audinių, kurie yra neglamžūs, nereikalauja daug priežiūros. Atrodo smulkmena, tačiau kai buities darbų yra daug, lengva patalynės priežiūra padeda sutaupyti daugybę laiko.

Taip pat negalima pamiršti ir estetiškos išvaizdos. Itin dailiai atrodo satininės paklodės su guma – jos suteikia miegamajam subtilų prabangos dvelksmą. Elastingos paklodės išryškina čiužinio formą, o tai suteikia tvarkos įspūdį.

Kokio audinio paklodę su guma pasirinkti?

Paklodžių su guma įvairovė yra išties didelė, tačiau populiariausios yra medvilninės paklodės su guma, kurios yra malonios liesti, nereikalauja išskirtinės priežiūros ir pasižymi ilgaamžiškumu bei puikiomis estetinėmis savybėmis. O žinant, kad paklodė yra ta patalynės dalis, kuriai tenka didžiausias „krūvis“, tai labai reikšminga savybė.

Mėgstantiems minkštumą ir švelnumą patiks trikotažinės paklodės su guma. Jos yra itin minkštos ir tamprios, suteikia tolygų pagrindą ir puikiai tinka vaikams ar daugiau prakaituojantiems – trikotažas itin efektyviai sugeria drėgmę. Švelnumo mėgėjams taip pat patiks ir flanelės ar frotinės paklodės. Jų paviršius itin švelnus, greitai prisitaiko prie kūno temperatūros. Šios paklodės itin tinka žiemos sezonui, kai norisi daugiau šilumos ir jaukumo.

Prabangos dvelksmą suteikia satino paklodės su guma. Jos pasitinka gaivia vėsa, tačiau greitai prisitaiko prie kūno temperatūros ir užtikrina ramų miegą. Satinas atrodo prabangiai, yra plonas todėl pasižymi gaivos, lengvumo pojūčiu. Nepaisant to, šis audinys yra itin tvirtas ir praktiškas, puikiai išlaiko pradines savybes net po daugelio skalbimų – tokios paklodės yra šiek tiek brangesnės, tačiau tai vertinga investicija.

Tarp paklodžių su guma rasite ir neperšlampamas paklodes. Jos itin rekomenduojamos mažesniems vaikams, ligoniams, turint problemų dėl prakaitavimo. Tokia paklodė turėtų būti kiekvienuose namuose – jos gali prireikti peršalus, susižeidus ar kitais atvejais. Jei norite, kad čiužinys tarnautų ilgiau ir išliktų švarus, rekomenduojama antčiužinį naudoti nuolat, jis tolygiai priglunda ir suteikia papildomo komforto.

Kaip pasirinkti paklodės su guma dydį?

Norint, jog paklodė su guma idealiai apgaubtų čiužinį, šių dydis turi būti vienodas. Jei čiužinys yra 160 cm pločio ir 200 cm ilgio, vadinasi, reikia paklodės su guma 160x200 cm. Jei čiužinys didesnis, pavyzdžiui, 200x200 cm, ieškokite paklodės su guma 200x200 ir pan. Matematika paprasta, tad, žinant čiužinio išmatavimus, paklodę su guma įsigyti internetu itin lengva!

Paklodės su guma yra pritaikytos standartinio, tai yra 20-25 cm aukščio, čiužiniams. Jei naudojamas čiužinys yra aukštesnis ar, pavyzdžiui, ant jo yra uždėtas papildomas antčiužinis, gali būti reikalingos individualiai siūtos paklodės. Nestandartinio aukščio ar dydžio čiužiniams paklodes su guma gali būti sudėtinga pritaikyti, todėl tokiu atveju rekomenduojame rinktis didesnių matmenų paklodę be gumos.

Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad iš natūralaus audinio pasiūtos paklodės su guma skalbimo metu gali susitraukti. Atsižvelgiant į tai, jos yra siuvamos keliais procentais didesnės, tačiau jau po pirmojo skalbimo tobulai priglunda prie atitinkamo dydžio čiužinio. Kaip ir kitus naujus tekstilės gaminius, paklodes prieš naudojimą rekomenduojama išskalbti.

Paklodės su guma dera prie bet kokios patalynės

Paklodžių su guma įvairovė tokia didelė, kad lengvai rasite tai, kas dera prie jūsų mėgstamo patalynės komplekto. Nebijokite eksperimentuoti su spalvomis ir sukurkite savo derinius – tai labai smagu. Mūsų parduotuvės asortimente rasite visą miegui reikalingą tekstilę, todėl pirkdami patalynę iš karto galite pasirūpinti ir derančiomis paklodėmis. Atkreipkite dėmesį į tai, kad paklodės dėvisi greičiau už kitą patalynę, todėl vienam komplektui rekomenduojama iš karto pirkti dvi paklodes.

Norite greitai ir paprastai surasti derančią paklodę su guma? Pasinaudokite mūsų elektroninės parduotuvės filtrais – pasirinkite nustatymus ir sistema akimirksniu atrinks tinkamus rezultatus.

Paklodės su guma – praktiškas pirkinys

Šiandien paklodės su guma yra vienas populiariausių lovos tekstilės gaminių rinkoje. Jas ne tik patogu ir malonu naudoti, pirkėjams patinka ir puikus kainos bei kokybės santykis. Pirkdami mūsų parduotuvėje, galite neabejoti, kad išsirinkta paklodė su guma yra praktiškas pirkinys: asortimentą kruopščiai atrinkome ir įtraukėme kokybiškus natūralaus pluošto gaminius.

Didelė paklodžių įvairovė leis visiems surasti tinkamą variantą – juk patogiai miegoti nusipelnėme visi. O kad nereikėtų išlaidauti, kviečiame pasinaudoti mūsų parduotuvėje vykstančiomis akcijomis ir taikomomis nuolaidomis – tai puiki proga atnaujinti patalynę ir sutaupyti. Išsirinkite savo paklodes, o užsakymą pristatysime į bet kurį miestą ar miestelį.

D.U.K

Gumą turinčios paklodės miego tekstilės sektoriuje yra pelniusios labai daug simpatijų. Kertinis paklodžių su guma privalumas yra užtikrinamas stabilumas. Patikimai besilaikydama už čiužinio kraštų gumą turinti paklodė neslankios, nesiglamžys lovoje, ji nesusijauks net tada, jei miegosite labai neramiai ir daug vartysitės. Tai drauge užtikrina ir estetiką bei tvarką miegamajame. Kitus tokios paklodės privalumus lems konkretus audinys ir jo tekstilės gaminiui perduodamos savybės.

Norėdami išsirinkti geriausią paklodę su guma, įvertinkite jos dydį, dizainą ir, žinoma, audinį. Dydį rinkitės atsižvelgdami į čiužinio matmenis. Jei, pavyzdžiui, čiužinio išmatavimai yra 180x200 cm, tai tokių matmenų paklodę ir rinkitės. Dizaino kontekste daugiau vertinkite koloritą – puiku, jei spalvos derės bendroje jūsų miegamojo spalvų paletėje. Audinys yra labai svarbus; visada geras pasirinkimas – natūralių audinių paklodės su guma, užtikrinsiančios maksimalų komfortą viso miego metu.

Gumą turinčių paklodžių asortimentas labai platus, tad kartais išsirinkti tinkamiausią gali būti sudėtinga. Paklodės dydis yra vienas iš svarbiausių aspektų renkantis. Pirmą kartą paklodę su guma besirenkantys susiduria su klausimu, kaip pasirinkti teisingą dydį. Tad svarbu žinoti, jog renkantis turite vertinti čiužinio matmenis ir paklodę rinktis kuo artimesnę jo dydžiui. Pasitaiko klaidų, kad pirkėjai prie čiužinio matmenų prideda ir jo aukštį – to daryti nereikėtų, nes įsigysite per didelę paklodę.

Neapsiriksite savo ar vaiko miegui pasirinkę paklodę su guma iš natūralių audinių, pavyzdžiui, medvilnės, flanelės, drobės, satino, trikotažo ar pan. Tokios paklodės bus laidžios orui, išgarins drėgmę, neleis perkaisti, bus švelnios ir malonios odai. Natūralių audinių paklodės su guma tiks ir suaugusiųjų, ir vaikų lovoms, net ir pačių mažiausių, kurių odelė itin jautri, lengvai sudirgsta.

Paklodžių su guma pasirinkimas toks didelis, kad, atrodo, rasime tinkamiausią bet kuriuo atveju. Tačiau nors dėl demonstruojamo patogumo gumą turinčios paklodės užkariavo naudotojų simpatijas ir yra labai populiarios, visgi reikia pripažinti, kad jos tinka ne visoms lovoms. Jei naudojamas standartinis čiužinys, tokia paklodė bus tobulas sprendimas. Tačiau sofoms, išskleidžiamiems foteliams, išskleidžiamoms lovoms, kurios atskiro čiužinio neturi, paklodės su guma nebus tinkamas pasirinkimas.