Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Neperšlampamos paklodės

Pirkėjų atsiliepimai

 

272 įvertinimų

 

4 žvaigždutės

Udens necaurlaidigais palags ir labs.

 

5 žvaigždutės

Atitinka aprašymui

Larisa
 

5 žvaigždutės

Hea, et on madratsi alla pandav osa.

Neperšlampama paklodė

Neperšlampamos paklodės – funkcionalus sprendimas, padedantis išvengti problemų, atsirandančių auginant vaikus ar slaugant ligonius bei efektyvus būdas profilaktiškai apsaugoti čiužinį nuo įvairių skysčių. „Nostra“ internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš įvairių dydžių, skirtingų audinių neperšlampamų paklodžių su guma vaikams ir suaugusiems, užtikrinančių ne tik čiužinio higieną bei estetiką, bet ir komfortišką poilsį.

Kokią funkciją atlieka neperšlampamos paklodės?

Pagrindinė funkcija, kurią atlieka neperšlampamos paklodės vaikams ar suaugusiems (dažniausiai – slaugomiems ligoniams) – čiužinio apsauga, užtikrinama dėl efektyvaus šio tekstilės gaminio drėgmės sugeriamumo. Neperšlampamą paklodę, ant jos užtiesę įprastą, galite naudoti ir kaip papildomą čiužinio apsaugą.

Naudodami neperšlampamą paklodę, išvengsite nemalonaus kvapo bei dėmių, liekančių ant čiužinio patekus įvairiems skysčiams ir, ne mažiau svarbu, būtinybės mokėti už brangiai kainuojantį čiužinio valymą. Neperšlampama paklodė, net ir po daugelio skalbimų aukštos temperatūros vandenyje, išsaugo savo funkcijas ir estetines savybes, o Jūs galite džiaugtis nepriekaištinga higiena namuose ir ilgai tarnausiančiu čiužiniu.

Kaip pasirinkti neperšlampamą paklodę?

Audinys

Abejojantiems, ar neperšlampa paklodė vaikams ir/arba slaugomiems ligoniams nesukels diskomforto, rekomenduojame rinktis iš standžios flanelės – natūralaus medvilnės pluošto pagamintą tekstilės gaminį. Iš šio audinio pasiūta neperšlampama paklodė ne tik efektyviai sugers drėgmę, bet, dėl minkštumo, švelnumo bei pralaidumo orui, garantuos komfortą kūnui ir neleis miegant sukaisti.

Pirkėjams, ieškantiems patikimai apsaugančios, ilgaamžės neperšlampamos paklodės, siūlome ir iš plonesnio, nesiglamžančio, elastingo poliesterio pasiūtas trikotažines paklodes. Šios rūšies audinys ne tik efektyviai sugeria drėgmę, bet ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Poliesterio paklodė puikiai tinka ne tik auginantiems vaikus ar slaugantiems ligonius, bet ir norintiems profilaktiškai apsaugoti čiužinį nuo nelaimių.

Iš mikropluošto pagamintos neperšlampamos paklodės ne tik garantuoja efektyvią apsaugą nuo drėgmės, bet taip pat pirkėjų yra vertinamos dėl išskirtinio audinio minkštumo bei švelnumo.

Paklodės tipas

Neabejotinai geriausias pasirinkimas – neperšlampamos paklodės su guma. Guma neleidžia paklodei judėti net ir neramaus miego metu. Tolygus audinio pasiskirstymas lovos paviršiuje ne tik užtikrina miego komfortą, bet ir leidžia išvengti raukšlių, kurios gali dirginti jautresnę odą ar net būti viena iš pragulų atsiradimo priežasčių.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti neperšlampamų paklodžių su guma, apsiūta per visą paklodę arba tik su guma kampuose, užtikrinančia dar paprastesnį šio tekstilės gaminio naudojimą bei efektyvų pritvirtinimą kraštuose.

Skaityti daugiau
avatar