Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Neperšlampamos paklodės

Ieškote papildomos apsaugos čiužiniui? Auginate vaikus ar slaugote ligonį? Neperšlampamos paklodės yra puikus sprendimas, užtikrinantis čiužinio ilgaamžiškumą. Čiužinio valymas yra sudėtingas ir kainuoja brangiai, tad neperšlampama paklodė yra praktiška investicija. Įvairių matmenų kokybiškų paklodžių čiužinio apsaugai rasite mūsų parduotuvėje.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

462 įvertinimų

Labai gera.

Nostra.lt

Puiki prekė

Nostra.lt

Pastoviai nučiuožia, negražiai užsitempia

Nostra.lt
Nostra atsakymas

Sveiki,

Paklodės aukštis 30 cm, tad gal Jūsų čiužinys žemesnis ir dėlto paklodė tvirtai nesilaiko.

Neperšlampamos paklodės – puiki čiužinio apsauga, suteikianti papildomo minkštumo ir komforto. Tai praktiškas būdas palaikyti čiužinio švarą ir apsaugoti jį nuo dėmių. Neperšlampamos paklodės, dar vadinamos antčiužiniais, gali būti naudojamos nuolat, jei yra laidžios ir kokybiškos, jos pagerina miego kokybę.

Neperšlampamos paklodės funkcija

Šio tipo paklodės gali būti naudojamos tiek vaikams, tiek suaugusiems, o pagrindinė jų funkcija yra čiužinio apsauga. Tai ypatingas tekstilės gaminys, kuris pasižymi efektyviu drėgmės sugėrimu, yra nelaidžios skysčiui. Šio tipo paklodės gali būti gaminamos iš įvairaus tipo pluoštų: flanelės, mikropluošto, trikotažo ir kt.

Dažniausiai šio tipo paklodės yra naudojamos slaugant ligonius, vyresnio amžiaus žmonėms turintiems šlapimo nelaikymo problemų, mažesniems vaikams. Šią paklodę taip pat galima naudoti kaip papildomą apsaugą čiužiniui. Dėl specialaus audinio ji padės išvengti nemalonių kvapų, dėmių, kurios lieka ant čiužinio paviršiaus patekus įvairiems skysčiams.

Apsauginė funkcija yra labai svarbi, nes neperšlampamos paklodės yra lengvai skalbiamos, o čiužinio valymas kainuoja brangiai. Daugelis jas renkasi norėdami palaikyti geresnę čiužinio higieną arba išskleidžiamos sofos-lovos gobeleno apsaugai.

Neperšlampamos paklodės vaikams yra labai rekomenduojamos, nes mažyliams dažniau nutinka nelaimių. Taip pat naudokite šią paklodę, jei vaikas mėgsta ateiti miegoti jūsų lovoje, jei mėgstate lovoje gerti kavą, valgyti.

Kokia neperšlampama paklodė geriausia?

Jei abejojate dėl diskomforto vaikams ir / arba slaugomiems ligoniams, rekomenduojame rinktis iš standžios flanelės – natūralaus medvilnės pluošto – pagamintą tekstilės gaminį. Iš šio audinio pasiūta neperšlampama paklodė ne tik efektyviai sugers drėgmę, bet dėl minkštumo, švelnumo bei pralaidumo orui, garantuos komfortą kūnui ir neleis miegant sukaisti.

Pirkėjams, ieškantiems patikimai apsaugančios, ilgaamžės neperšlampamos paklodės, siūlome ir iš plonesnio, nesiglamžančio, elastingo poliesterio pasiūtas trikotažines paklodes. Šios rūšies audinys ne tik efektyviai sugeria drėgmę, bet ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Poliesterio paklodė puikiai tinka ne tik auginantiems vaikus ar slaugantiems ligonius, bet ir norintiems profilaktiškai apsaugoti čiužinį nuo nelaimių.

Iš mikropluošto pagamintos neperšlampamos paklodės ne tik garantuoja efektyvią apsaugą nuo drėgmės, bet taip pat pirkėjų yra vertinamos dėl išskirtinio audinio minkštumo bei švelnumo.

Kaip naudoti neperšlampamą paklodę?

Neperšlampamos paklodės yra tarsi paklodės su guma, tačiau tamprus ne jų perimetras, o kampus laikantys diržai. Juos patogu fiksuoti čiužinio kampuose ir paklodės audinys tolygiai priglunda. Labai svarbu pasirinkti čiužinio dydį atitinkančią paklodę, priešingu atveju audinys gali pasiskirstyti netolygiai, o tai yra viena dažniausių pragulų susidarymo priežasčių.

Neperšlampamą paklodę tieskite ant čiužinio, išlyginkite ir pritvirtinkite kampuose esančiais tampriais dirželiais. Ant tokios paklodės geriausia naudoti paklodę su guma – ji puikiai prispaus papildomą sluoksnį ir užtikrins tolygų pagrindą miegui. Nepriklausomai nuo pasirinktos neperšlampamos paklodės sudėties, galite naudoti mėgstamo audinio tamprią paklodę, tačiau rekomenduojama rinktis tankesnį audinį, kuris yra tampresnis.

Jei neperšlampama paklodė yra su guma, ją galite naudoti kaip pagrindinę paklodę. Dažniausiai neperšlampamos paklodės su guma yra plonesnės, siuvamos iš natūralaus medvilnės audinio, pavyzdžiui, trikotažo, todėl yra švelnios net jautriai odai, tinka naudoti vaikams.

Jei neperšlampamą paklodę naudojate profilaktiškai, čiužinio apsaugai, ją galite skalbti rečiau nei išorinę paklodę. Higienai palaikyti rekomenduojama neperšlampamą paklodę po skalbimo išlyginti lygintuvu.

Neperšlampama paklodė – sumani investicija

Visi žino, kad geras ir patogus čiužinys kainuoja brangiai. Žinoma, tai vertinga investicija, nes miegas yra mūsų geros savijautos ir sveikatos pagrindas. Kokybiškas čiužinys gali tarnauti daugybę metų, tačiau daug dažnesnė jo keitimo priežastis yra ne nusidėvėjimas, o estetinė išvaizda ar higienos palaikymo problemos.

Miego metu organizmas išskiria prakaitą, sebumą, pasišalina negyvos odos ląstelės – visa tai kaupiasi čiužinyje ir tampa puikiu maistu dulkių erkutėms. Pastarosios yra viena dažniausių įvairių alerginių reakcijų priežasčių. Čiužinį galima išvalyti, tačiau valymas kainuoja gana brangiai ir ne visada padeda atsikratyti visų dėmių nuo čiužinio paviršiaus. Jei norite pratęsti čiužinio ilgaamžiškumą ir palaikyti geresnę patalo higieną, turėtumėte naudoti neperšlampamą paklodę.

Neperšlampamos paklodės, priklausomai nuo dydžio ir sudėties, kainuoja vos iki poros dešimčių eurų, o čiužinio tarnavimo laiką pratęs ilgam. Be to, jos yra skalbiamos ir lengvai prižiūrimos, tad taip pat gali būti naudojamos ne vienerius metus. Tai nedidelė investicija, kuri leis ateityje nemažai sutaupyti naujo čiužinio pirkimo sąskaita.

Neperšlampamos paklodės mūsų asortimente

Mūsų parduotuvėje siūlomos įvairaus tipo neperšlampamos paklodės, kurios atitinka standartinius čiužinių išmatavimus, tad kiekvienas išsirinks tinkamiausią. Tai aukštos kokybės gaminiai, kuriems naudojamos tankios medžiagos, greitai absorbuojančios skystį ir apsaugančios čiužinio paviršių. Neperšlampamos paklodės yra balto atspalvio, todėl puikiai dera prie čiužinio, o po išorine paklode yra nepastebimos.

Pasirūpinkite savo čiužiniu ir jis tarnaus ilgiau – neperšlampama paklodė yra puikus būdas užtikrinti geresnį miego komfortą ir higieną. Net jei nenaudojate čiužinio apsaugos, verta bent vieną neperšlampamą paklodę turėti spintoje, ji pravers, kai prireiks.

Išsirinkite neperšlampamą paklodę pagal savo poreikius mūsų parduotuvėje. Siūlome bene plačiausią tokio tipo paklodžių asortimentą, kuriame kiekvienas pirkėjas ras asmeninius poreikius atitinkantį gaminį. Be to, pirkti „Nostra“ parduotuvėje dar ir apsimoka – visada klientams siekiame pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, o užsakytas prekes pristatome į bet kurį miestą vos per keletą dienų.

D.U.K

Kaip sako pats pavadinimas, neperšlampamos paklodės nepraleidžia skysčių, todėl suteikia patikimą apsaugą čiužiniui, kas itin aktualu, kai lovoje miega mažametis, slaugomas ligonis ar pan. Šis tekstilės gaminys pasižymi puikiomis drėgmės sugeriamumo savybėmis, tačiau net ir sušlapęs nekelia didelio diskomforto naudotojui. Negana to, tokio tipo paklodės gali tarnauti ir kaip papildoma čiužinio apsauga.

Neperšlampamos paklodės turėtų atsidurti jūsų pirkinių krepšelyje, jei turite mažų vaikų – be tokio tipo paklodės jų lova sunkiai įsivaizduojama. Taip pat šie miego tekstilės gaminiai bus labai naudingi senelių, slaugos namuose ar bet kuriuo atveju, kai yra judėjimo negalią turintis asmuo. Tokios paklodės saugos čiužinį ir drauge užtikrins komfortą gulinčiajam. Neperšlampamą paklodę įvertins ir tie, kurie tiesiog mėgsta gerti kavą lovoje, užkandžiauti arba nori pasirūpinti efektyvia čiužinio apsauga nuo nešvarumų.

Renkantis neperšlampamą paklodę savo, vaiko ar kito asmens lovai, pirmiausia reikėtų atsižvelgti į viršutinį audinį. Geras variantas bus švelnumu ir minkštumu žavinti flanelė, taip pat tiks ir medvilnė ar kitas natūralaus pluošto audinys. Tokiu atveju paklodė ne tik sugers drėgmę, bet ir užtikrins maksimalų komfortą. Kitas aspektas renkantis – paklodės dydis. Jį rinkitės pagal čiužinio matmenis. Papildomo patogumo suteiks neperšlampama paklodė su guma.

Rinkoje rasite dviejų tipų neperšlampamas paklodes: turinčias gumą ir be gumos. Pastarasis variantas paprastesnis, kai kuriais atvejais stokojantis patogumo. Kur kas geresnis sprendimas – gumas turinčios paklodės, kurias užkabinsite už čiužinio kraštų ir būsite tikri, kad paklodė nesusijauks bei neatidengs čiužinio net kai miegas bus itin neramus. Tokia paklodė tolygiai priglus ir užtikrins patogumą miego metu, ant jos galima naudoti įprastą paklodę su guma, kuri suteiks papildomą fiksaciją.

Skysčių nepraleidžiančių paklodžių pasirinkimas gana platus, tad tinkamą atras net išrankūs pirkėjai. Šios paklodės žavi ne tik teikiamu patogumu, čiužinio apsauga, tačiau ir nesudėtinga priežiūra. Tam nereikės jokių specifinių žinių ar specialių priemonių – daugelį tokių paklodžių galite skalbti įprastai, kaip ir kito tipo paklodes. Konkrečios rekomendacijos neperšlampamos paklodės priežiūrai pateikiamos prie kiekvieno gaminio, etiketėje.