Antklodėms ir pagalvėms iki -40%

Neperšlampamos paklodės

Pirkėjų atsiliepimai

 

226 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

iesaku!

Līva
 

5 žvaigždutės

Palags paplāns, vieglāk žāvējams nekā citi mitrumnecaurlaidīgie palagi. Mitrumu cauri nelaiž!

Anita
 

5 žvaigždutės

Plonas audinys.

Neperšlampamos paklodės yra puikus būdas apsaugoti čiužinį. Jos tinka naudoti tiek vaikams, tiek slaugai, o taip pat tokią paklodę galite naudoti ir kaip papildomą čiužinio apsaugą. Tokios paklodės yra austos iš tankaus medvilnės audinio, kuris sugeria didelį drėgmės kiekį. Taigi, čiužinys bus apsaugotas nuo įvairių nelaimių. Įvairūs skysčiai ant čiužinio palieka nemalonių dėmių, o valymas kainuoja brangiai, todėl papildoma apsauga visada naudinga.

Neperšlampamos paklodės iš natūralaus medvilnės pluošto praleidžia oro srautus, todėl ant jų patogu miegoti, jos neleidžia miego metu perkaisti. Naudojamas standi flanelė, kuri pasižymi minkštumu ir švelnumu. Tokias paklodes galima skalbti aukštoje temperatūroje, o tai leidžia palaikyti jų higieną. Neperšlampamos paklodės yra patvarios ir ilgaamžės, todėl net ir po daugelio skalbimų puikiai atliks savo funkciją. Tokias paklodes galima naudoti slaugai, jos užtikrina geriausią patogumo ir funkcionalumo santykį.

Jei ieškote itin tvirto ir ilgaamžio sprendimo, galite rinktis trikotažines poliesterio neperšlampamas paklodes. Jos yra plonesnio audinio, kuris nėra glamžus ir užtikrina tolygų pagrindą miegui. Šios paklodės nepraleidžia drėgmės ir puikiai apsaugo čiužinį nuo įvairių nelaimių. Jos pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl puikiai tinka naudoti tiek vaikams, tiek ir slaugant ligonius. Poliesterio audinys itin atsparus dėvėjimuisi, tamprus ir elastingas. Trikotažinės neperšlampamos paklodės yra optimalus pasirinkimas, kai reikia apsaugoti čiužinį nuo drėgmės.

Asortimente rasite įvairių standartinių dydžių neperšlampamų paklodžių, todėl jas bus lengva pritaikyti turimam čiužiniui. Patogumą užtikrina guma, kuri neleidžia paklodei judėti miego metu, ji tolygiai priglunda prie čiužinio paviršiaus ir jį apsaugo. Guma, esanti paklodės kraštuose, leidžia patogiai ir greitai ją užtiesti arba nuimti, patikima fiksacija užtikrinama čiužinio kraštuose. Be to, paklodės su guma daugelio yra mėgstamos ir dėl suteikiamo komforto jausmo: guma sudaro įtempį čiužinio kraštų link, todėl paklodės audinys pasiskirsto tolygiai, nesudaro raukšlių, kurios gali lemti pragulas ar dirginti odą.

Skaityti daugiau
avatar