Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Trikotažinės paklodės

Svajojate apie minkštą ir švelnią paklodę? Natūralios medvilnės trikotažo paklodės yra kaip tik tai, ko reikia, kokybiškam ir ramiam miegui. Tai audinys, kuris yra švelnus odai ir puikiai atitinka visus organizmo poreikius miego metu. Išsirinkite savo spalvą iš plataus mūsų asortimento.

Skaityti daugiau
Daugiau

Rodoma 2428

Pirkėjų atsiliepimai

 

2678 įvertinimų

Puiku

Nostra.lt

Puiku

Nostra.lt

rekomenduoju

Nostra.lt

Jaukiam ir patogiam miegui reikia tolygaus pagrindo. Trikotažinės paklodės su guma yra vienas geriausių sprendimų – jas patogu naudoti, o dėl šukuotinės medvilnės pluošto naudojimo jos puikiai praleidžia oro srautus. Pasirinkę tokią paklodę, kas rytą prabusite puikiai pailsėję, žvalūs ir kupini energijos.

Trikotažas – puikus pasirinkimas miegui

Trikotažo audinį pažįstame visi ir žinome, koks malonus jis yra mūsų odai. Odai reikia švelnumo nuolatos ir nakties metas nėra išimtis. Dėl to trikotažinė paklodė yra geras pasirinkimas. Savybes, kurių reikalaujame iš paklodės, trikotažui suteikia natūralios medvilnės pluoštas – audinys yra švelnus, minkštas, malonus liesti, o savo savybes išlaiko net po daugybės skalbimų.

Medvilnė puikiai praleidžia orą, todėl miego metu oda gali laisvai kvėpuoti, taip užtikrinamas patogumas. Natūralus audinys gerai sugeria drėgmę, o tai leidžia išvengti nemalonaus drėgmės ir vėsos pojūčio, trukdančio gerai išsimiegoti. Dėl šios savybės trikotažo paklodės puikiai tinka vaikams, turintiems prakaitavimo problemų žmonėms

Trikotažinės paklodės su guma – itin praktiškos

Trikotažas – tamprus audinys, kuris tobulai tinka paklodėms su guma. Tai labai praktiškas pasirinkimas, nes tokias paklodes paprasta užtiesti, jos puikiai priglunda prie čiužinio ir neslysta. Svarbiausia pasirinkti tinkamą paklodės su guma dydį, tad pirkdami atkreipkite dėmesį į gamintojo pateikiamus išmatavimus. Audinio perteklius gali susimesti į raukšles, kurios sukelia nepatogumą, gali pritrinti jautresnę odą. Pernelyg maža paklodė smuks, tad taip pat nebus patogi naudoti.

Trikotažinis audinys yra lengvai skalbiamas, iš jo nesunkiai pasišalina dėmės. Dėl to paklodės iš trikotažo greitai džiūsta. Patogu ir tai, kad jų nereikia lyginti – ištempus paklodę ant čiužinio minkštas audinys išsilygina savaime. Su trikotažine paklode lova visada atrodys tvarkingai, klojant patalą jos nereikia lyginti ar taisyti, todėl sutaupysite laiko kiekvieną rytą.

Plati spalvų gama

Įvairūs atspalviai puikiai atsiskleidžia trikotažo audinyje, neblunka skalbiant, tad drąsiai galite rinktis ir ryškesnę paklodę. O įvairovė išties didelė, tad  paklodės atspalvį galima lengvai derinti prie turimo ar planuojamo pirkti patalynės komplekto. Klasikinio stiliaus patalynės komplektą derinkite su neutralių šviesių spalvų paklode, o jei norite patalui suteikti daugiau žaismingumo – puikiai tiks ryškių spalvų trikotažinės paklodės su guma.

Mūsų asortimente siūlomos trikotažinės paklodės yra siuvamos iš tankaus trikotažo audinio, todėl galite nebijoti, kad persišvies čiužinys ar antčiužinis. Tankaus audinio gijos pasiskirsto tolygiai, net ir ilgesnį laiką naudojant paklodė puikiai išlaiko savo pradinę išvaizdą, audinys neplonėja, lėtai dėvisi.

Kodėl verta rinktis trikotažinę paklodę su guma?

Miegui reikia tolygaus pagrindo, todėl trikotažinė paklodė yra vienas geriausių sprendimų. Pasirinkus kokybišką gaminį, audinys pasiskirsto tolygiai, vienodai priglunda, neslidinėja ant čiužinio paviršiaus. Tai daug patogesnė alternatyva klasikinėms paklodėms iš drobės ar satino.

Svarbu rinktis kokybiškas paklodes, nes perimetre įsiūta guma ilgainiui gali išsitampyti, prarasti savo tamprumą. Prastesnės kokybės trikotažas greičiau dėvisi, audinys vietomis retėja, blunka, skalbiant gali susitraukti. Mūsų asortimente siūlomos tankaus audimo trikotažo paklodės, kurios yra minkštesnės ir puikiai išlaiko savo savybes, pasižymi ilgaamžiškumu.

Trikotažinės paklodės greitai prisitaiko prie kūno temperatūros, todėl sąlytis su oda visada yra malonus, šiltas. Šias paklodes galima naudoti ištisus metus – nereikia bijoti storesnio audinio, nes natūrali medvilnė yra laidi orui ir neleidžia miego metu perkaisti. Daugelis paklodes iš trikotažo renkasi šaltojo sezono metu, kai norisi daugiau jaukumo ir šilumos.

Verta paminėti ir tai, kad trikotažinės paklodės yra ne tik patogus, bet ir praktiškas sprendimas. Jos pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, todėl tai puiki investicija į kokybišką miegą.

Trikotažinės paklodės mūsų asortimente

Mūsų parduotuvės asortimente rasite didelį įvairių trikotažinių paklodžių pasirinkimą. Siūlome rinktis iš visų standartinių dydžių (90x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm ir kt.). Renkantis paklodę įvertinkite, kokie yra jūsų lovos čiužinio matmenys. Jei naudojate aukštesnį čiužinį nei standartinis (20-25 cm), rinkitės kiek didesnių išmatavimų paklodę, kad ji nebūtų per siaura.

Siūlome rinktis iš plačios spalvų gamos, o visos mūsų paklodės yra pagamintos iš kokybiško tankaus audimo trikotažo. Galite nesijaudinti dėl audinio susitraukimo, nes siuvant paklodes tai yra įvertinama. Dėl to pirmą kartą naudojant paklodė gali būti šiek tiek laisvesnė. Įsigijus naują tekstilės gaminį, rekomenduojama jį prieš naudojimą išskalbti.

Mūsų parduotuvėje rasite viską, ko reikia ramiam ir kokybiškam miegui. Plačiame asortimente lengvai išsirinksite patalynės komplektą, papildomus pagalvių užvalkalus ir paklodes. Viską perkant kartu, suderinti daug patogiau. Tačiau nepamirškite, kad paklodės dėvisi daug greičiau nei patalynės užvalkalai, todėl perkant vieną komplektą rekomenduojama iš karto įsigyti porą paklodžių. Internetu lengvai surasite tarpusavyje derančius atspalvius, o užsakytas prekes pristatysime jums tiesiai į namus – paprasčiau nebūna!

D.U.K

Taip, trikotažinės paklodės yra vienas geriausių pasirinkimų vaikų miegui. Mažylių organizmas dar nemoka miego metu gerai kontroliuoti temperatūros, todėl miegodami vaikai dažniau perkaista, prakaituoja, daugiau juda. Trikotažinės paklodės jiems puikiai tinka, nes švelnus audinys išlieka prigludęs prie čiužinio, greitai sugeria ir išgarina drėgmę, yra laidus orui.

Trikotažinės paklodės su guma perimetre turi daugybę privalumų: jas lengva užtiesti, audinys tolygiai priglunda prie čiužinio paviršiaus, klojant lovą paklodės nereikia tvarkyti – jis visada atrodo puikiai. Trikotažas yra tamprus, papildomai paklodėms naudojamas audinys gali būti praturtintas elastanu – dėl to šio tipo paklodės lengvai įsitempia ir po skalbimo jų nereikia lyginti.

Jei norite tvarkingai sulankstyti paklodę su guma, pirmiausiai ją išverskite į blogąją pusę. Pasirinkite vieną paklodės kampą ir kiškite į jį kitus kampus, pataisykite susidariusias klostes ir lenkite paklodė skersai du ar tris kartus. Viršuje likusia guma galite užfiksuoti audinį, kad jis laikytųsi sulenktas.

Reikia pripažinti, kad savo išvaizda trikotažinės ir frotinės paklodės yra labai panašios. Nors abiejų rūšių paklodėms būdingas minkštumas ir švelnumas, frotinis audinys yra storesnis, puresnis. Trikotažinės paklodės yra lengvesnės, audinys plonesnis. Mūsų parduotuvėje siūlomos trikotažo paklodės yra audžiamos iš šukuotinės medvilnės – tai užtikrina gaminio ilgaamžiškumą ir puikią kokybę.