Vaikiškos paklodės

Filtrai
Kategorija
  • Paklodės kūdikiams
Kaina
   
Dydis
Audinys
Spalva
Audinio raštas
Sudėtis
Paklodės tipas

Vaikiškos paklodės – ramaus mažylių miego pagrindas. Mažylių lovelėms parinkome pačias gražiausias, mieliausias ir minkščiausias paklodes iš natūralaus pluošto. Jų puikios savybės užtikrina ramų miegą ir palengvina kasdienę rutiną tėvams – tokie audiniai yra lengviau prižiūrimi. Plačiame asortimente – įvairaus dizaino vaikiškos paklodės, kurias lengvai priderinsite prie turimų užvalkalų komplektų ir sukursite mažylio patalui naują įvaizdį. Smagu žaisti ir eksperimentuoti atrandant naujus derinius!

Mūsų parduotuvės asortimente rasite įvairias vaikiškas paklodes, kurios žaižaruoja raštais bei spalvomis. Vaikams tai labai svarbu – juk kai paklodė linksma, tai ir eiti miegoti yra daug linksmiau. Raštai, spalvos ir piešiniai padeda mažyliams lengviau atsipalaiduoti, lavina jų fantaziją ir nuteikia gražiausiems sapnams. Patiems mažiesiems skirtos vaikiškos paklodės yra itin spalvingos, jos padeda visą migdymo procesą paversti smagiu žaidimu.

Vaikiškos paklodės iš natūralios medvilnės yra geriausias pasirinkimas mažųjų poilsiui. Mūsų asortimente rasite įvairių medvilnės pluošto paklodžių su guma ir be jos. Neramiai miegantiems vaikams paklodės su guma yra puikus pasirinkimas, išlaikantis tvarką lovoje net ir neramaus miego metu. Be to, naudojant tokią paklodę lovą lengviau pakloti ir patiems vaikams, tad tai puikus būdas ugdyti pirmuosius tvarkymosi įgūdžius.

Kad ir kokio tipo paklodę pasirinksite savo vaikams, natūralus pluoštas puikiai tarnaus. Jis tolygiai pasiskirsto čiužinio paviršiuje, neslysta ir nesudaro nepatogių raukšlių. Medvilnė yra švelni sąlyčiui su oda, o vaiko miegui tai itin svarbu. Minkšta ir švelni vaikiška paklodė suteikia puikų pagrindą ramiam miegui, praleidžia orą ir sugeria drėgmę – tai svarbu, nes mažylių organizmui dar sudėtinga tinkamai reguliuoti temperatūrą miego metu. Tik natūralus pluoštas užtikrina ramų miegą ir šiltą jaukumą.

Vaikiškos paklodės iš medvilnės yra patvarios ir ilgaamžės, todėl jas galima skalbti daugybę kartų. Tankaus audimo medžiaga yra lengvai skalbiama, ją lengva lyginti. Tokios paklodės ilgiau tarnauja, tad tai tikrai praktiškas pasirinkimas auginant vaikus. Be to, net ir dažnai skalbiant medvilnės pluoštai išsaugo savo švelnumą bei minkštumą, todėl mažieji išdykėliai visada miegos patogiai ir jaukiai.

Skaityti daugiau