Nors daugelis neabejotinai įvertino paklodžių su guma privalumus, pastarųjų „pirmtakės“, tai yra paklodės be gumos – populiarumo tarp pirkėjų taip pat nestokoja. Šios paklodės internetu, parduodamos „Nostra“ elektroninėje parduotuvėje, bene labiausiai vertinamos dėl paprasto naudojimo: prireikus šią nuimti ir užtiesti kitą, nereikia pakelti čiužinio.

Skaityti daugiau
Daugiau

Rodoma 2427

Pirkėjų atsiliepimai

 

675 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Palags tieši tāds kā gaidīju, gan krāsa gan materiāls - patīkams. Ļoti operatīva piegāde. Viss pilnīgi apmierina.

 

5 žvaigždutės

Drobės paklodė

Puiki. Atspalvis gražesnis negu maniau.

 

5 žvaigždutės

Paldies!

Ši detalė svarbi ne tik taupantiems laiką, bet ir ieškantiems vaikiškos paklodės. Juk, ne paslaptis, kartais mažylius nakties metu ištinka „šlapios“ nelaimės ir prireikia paklodę pakeisti kiek įmanoma greičiau, netrukdant vaiko miego. Galiausiai, paklodė be gumos – vienintelė išeitis prireikus uždengti ištiesiamą sofą, neturinčią atskiro čiužinio.

Kokiais kriterijais vadovautis, renkantis paklodę?

Audinys

Paklodės, pagamintos iš natūralaus medvilnės pluošto, išlieka geriausiu pasirinkimu tiek draugiškumo kūnui, tiek patvarumo atžvilgiu. Sprendimas, kokį konkrečiai medvilninį, o gal – mišraus pluošto – audinį rinktis, turėtų būti priimtas susipažinus su pastarojo savybėmis bei  įvertinus savo individualius poreikius.

Mūsų internetinės parduotuvės asortimente siūlomos minkštos, prabangiai atrodančios, malonų gaivos pojūtį suteikiančios satino paklodės, orui pralaidžios, prie kūno temperatūros prisitaikančios, patvarios bei daug priežiūros nereikalaujančios drobinės paklodės. Taip pat – paklodės be gumos, pasiūtos iš kitos rūšies natūralių bei mišraus pluošto audinių.

Dydis

Paklodės išmatavimai priklauso nuo čiužinio bei lovos matmenų. Norint, jog paklodė be gumos tvirtai laikytųsi ant čiužinio, garantuodama patogumą bei estetiką, šią reikės užkišti atitinkamose lovos/čiužinio vietose. Turėkite tai galvoje, rinkdamiesi tinkamiausią paklodės dydį: 150x220,160x240,180x220, 200x220, 220x240 ar 240x260 cm.

Dizainas

Klasikinės paklodės, lyginant jas su paklodėmis su guma, išsiskiria dar didesne spalvų ir atspalvių įvairove. Internetinės parduotuvės „Nostra“ asortimente rasite ne tik subtilių, pastelinių spalvų, derančių prie įvairaus stiliaus patalynės, bet ir gerokai drąsesnių sprendimų, pavyzdžiui, praktiškų bei neabejotinai stilingų juodų paklodžių. Taikliai pasirinktas paklodės dizainas gali ne tik atnaujinti patalynės komplektą, bet ir tapti harmoninga miegamojo interjero detale.

Visos mūsų parduodamos klasikinės paklodės be gumos yra pasiūtos iš kokybiškų, patvarių audinių, o šio tekstilės gaminio dydžio, spalvų bei kitų individualių savybių gausa leis išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį produktą.

avatar