Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Švelnūs, minkštučiai patalai ir kokybiškas miegas – kas gi nenorėtų lepintis tokiais privalumais? Paklodės yra viena esminių patalynės dalių, ant jos mes gulime, tad audinio kokybė yra nepaprastai svarbi, nes tiesiogiai susijusi su komfortu.

Paklodės Jūsų miegamajam

Rinkdamiesi paklodę savo miegamajam įvertinkite audinį ir prioritetą teikite tik natūraliam. Pavyzdžiui, iš medvilnės pluošto austas satinas, drobė bus tobulas pasirinkimas nepriekaištingam miegui. Audiniai turi visas medvilnei būdingas savybes, todėl nedirgina odos, leidžia jai kvėpuoti, sugeria drėgmę ir užtikrina, kad paklodė bus minkšta bei švelni odai.

Mūsų asortimente esančios paklodės pasiūtos tik iš griežtus kokybės reikalavimus atitinkančių audinių, todėl bus ne tik jaukios ir minkštos, bet drauge ir tvirtos, išlaikančios spalvą bei nepriekaištingą išvaizdą net po daugelio skalbimų.

Paklodės be gumos privalumai

Paklodės be gumos – daugeliui nuo seno įprastas paklodės tipas, vis dar esantis itin populiarus ir tvirtai laikantis mėgiamiausiųjų poziciją. Vienas esminių gumos neturinčių paklodžių privalumų – jas labai lengva nuimti ir patiesti naują, nes nereikia kelti čiužinio.

Būtina paminėti ir tai, kad gumos neturinčios paklodės puikiai tinka ne tik lovoms, bet ir ištiesiamoms sofoms, kurios neturi įprasto čiužinio.

Negana to, paklodės be gumos – nemirštanti klasika.

Paklodės be gumos mūsų asortimente

Kur įsigyti kokybiškų paklodžių be gumos?

Jei ieškote puikios paklodės be gumos savo miegamajam ar dovanai, užsukote ten, kur rasite platų pasirinkimą. „Nostra“ tekstilė – aukšta kokybė, patvarumas ir geriausia miego patirtis. Pirkite mūsų fizinėje pardavimo vietoje arba internetu, pasinaudokite konkurencinga kaina arba patraukliomis akcijomis, leidžiančiomis mokėti dar pigiau.

Skaityti daugiau