Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Ieškote minkštos, švelnios ir praktiškos paklodės? Atraskite mūsų frotines paklodes iš specialiu pynimo būdu audžiamo audinio. Pamirškite šiurkštumą – ant šių frotinių paklodžių miegosite tarsi ant debesų.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

351 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Gera, kokybiška prekė. Aptarnavimas ir siuntimas aukšto lygio.

Natalija
 

5 žvaigždutės

Labai patiko gaminių kokybė, spalvos

Kris
 

5 žvaigždutės

Puiki kokybė ir kaina

Kristina

Minkštos ir odai švelnios frotinės paklodės su guma yra puikus pasirinkimas namams. Frotė – tai ypatingas audinys, kuriam naudojamas specialus pynimo raštas. Natūrali medvilnė užtikrina minkštumą ir geriausias miegui savybes. Dėl minkštumo ir švelnumo frotinės paklodės yra tobulas pasirinkimas turintiems jautrią, į alergines reakcijas linkusią odą ir vaikams, tačiau jau nuo pirmojo prisilietimo šios paklodės užkariauja kiekvieną širdį.

Frotinės paklodės privalumai

Frotinės paklodės su guma maloniai šilto, bet neleidžia perkaisti, tad užtikrina jaukų ir ramų nakties miegą. Jos tarsi suteikia dar daugiau minkštumo jūsų čiužiniui ir užtikrina tolygią atramą patogiam miegui.

Frotinis audinys yra audžiamas iš medvilnės ir pasižymi visomis geriausiomis šio pluošto savybėmis, o sintetinio pluošto dalis suteikia tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Medvilnė yra ypač laidi orui, taip pat tai yra hipoalerginė medžiaga, o kilpinis pynimas padidina audinio paviršiaus plotą, tad frotinė paklodė dar geriau sugers drėgmę. Kartu toks audimas suteikia gaminiui patvarumo ir ilgaamžiškumo. Frotinis audinys tobulai tinka miegui: praleidžia oro srautus, greitai sugeria ir išgarina drėgmę. Frotinės paklodės yra puikus pasirinkimas visiems, jos taip pat rekomenduojamos ir vaikams.

Vienas iš pagrindinių frotinių paklodžių bruožų yra švelnumas ir minkštumas. Tuo jos tikrai išsiskiria ir būtent dėl to yra mėgstamos. Audinio paviršių dengia daugybė mažų kilpelių, kurios primena pūkelius ir apgobia šiluma bei jaukumu. Tai tobulas pasirinkimas turintiems jautrią ar alergišką odą.

Frotinės paklodės su guma yra tamprios, tad puikiai priglunda prie čiužinio paviršiaus, nesiglamžo, kad lengva prižiūrėti. Šių paklodžių galima nelyginti, jos greitai džiūsta. Tai yra tobulas variantas, ieškantiems kokybiško ir malonaus pagrindo miegui.

Frotinių paklodžių spalvų gama

Mūsų asortimente siūlomos frotinės paklodės su guma yra lengvai derinamos prie įvairių patalynės komplektų. Rasite visą pagrindinę spalvų gamą, apimančią nuo pastelinių iki ryškių atspalvių. Šios paklodės puikiai priglunda ir išlieka savo vietoje net ir neramaus miego metu. Jas lengvai ir greitai užtiesite – pamirškite patalynės raukšles ir ramiai miegokite visą naktį. Dabar pasirūpinti ramiu miegu itin paprasta – tiesiog pasirinkite savo mėgstamą spalvą ir paklodės dydį, o pirkinius pristatysime tiesiai į namus!

avatar