Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Frotinės paklodės

Pirkėjų atsiliepimai

 

296 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Puiki prekė. Dėkui.

Ruslita
 

5 žvaigždutės

Patiko

Ala
 

5 žvaigždutės

Ļoti kvalitatīvs

Minkštos ir švelnios odai frotinės paklodės yra puikus pasirinkimas ramiam ir jaukiam miegui. Jų gamybai naudojamas frotė audinys yra mezgamas iš medvilnės siūlų specialiu pynimo būdu. Pasirinkę šią medžiagą, galėsite palikti irzulį dėl šiurkščių, peršlapusių ar išsitampiusių patalų praeityje – mūsų siūlomos frotinės paklodės tobulai priglus prie jūsų čiužinio ir kas naktį džiugins jus išskirtiniu minkštumu. Frotinės paklodės su guma maloniai šilto, bet neleidžia perkaisti, tad užtikrina jaukų ir ramų nakties miegą. Jos tarsi suteikia dar daugiau minkštumo jūsų čiužiniui ir užtikrina tolygią atramą patogiam miegui.

Frotinės paklodės: privalumai

Frotinis audinys yra audžiamas iš medvilnės ir pasižymi visomis geriausiomis šio pluošto savybėmis. Jis tobulai tinka miegui: praleidžia oro srautus, greitai sugeria drėgmę. Medvilnė yra ypač laidi orui, taip pat tai yra hipoalerginė medžiaga, o kilpinis pynimas padidina audinio paviršiaus plotą, tad frotinė paklodė dar geriau sugers drėgmę. Kartu toks audimas suteikia gaminiui patvarumo ir ilgaamžiškumo. Frotinės paklodės yra puikus pasirinkimas visiems, jos taip pat rekomenduojamos ir vaikams.

Vienas iš elementariausių, bet kartu ir labiausiai išskiriančių frotines paklodes bruožų yra jų švelnumas. Paklodę dengia minkšti pūkeliai, tad miegodami jausitės lyg apgaubti šilumos. Audinio paviršius yra itin švelnus odai, tad tinka net ir alergiškiems žmonėms, kurių oda linkusi greitai sudirgti. Šių paklodžių priežiūra taip pat yra itin lengva: mūsų siūlomos frotinės paklodės nesiglamžo, tad vargti jas lyginant visiškai nereikės, tereikia vengti skalbimo itin aukštoje temperatūroje. Taigi, frotinės paklodės yra tobulas variantas, ieškantiems kokybiško ir malonaus pagrindo miegui.

Įvairiaspalvės frotinės paklodės

Mūsų asortimente siūlomos frotinės paklodės su guma yra lengvai derinamos prie turimų patalynės komplektų. Rasite visą pagrindinę spalvų gamą, apimančią nuo pastelinių iki ryškių atspalvių. Šios paklodės puikiai priglunda ir išlieka savo vietoje net ir neramaus miego metu. Jas lengvai ir greitai užtiesite – pamirškite patalynės raukšles ir ramiai miegokite visą naktį. Dabar pasirūpinti ramiu miegu itin paprasta – tiesiog pasirinkite savo mėgstamą spalvą ir paklodės dydį, o pirkinius pristatysime tiesiai į namus!

Skaityti daugiau
avatar