Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Antčiužiniai

Kokybiškas miegas, geras poilsis lemia mūsų nuotaiką, darbingumą, sveikatą bei puikią savijautą. Tad kiekvienam privalu pasirūpinti savo miegu: minkšta, švelnia patalyne, patogia lova ir tinkamu čiužiniu. Tiesa, be pastarojo, tikslinga įsigyti ir antčiužinį – lengvesnį ir kur kas plonesnį čiužinį, teisiamą ant įprasto lovos čiužinio.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

463 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Laba kvalitāte

 

5 žvaigždutės

Preke labai patiko Aciu

Irmita
 

5 žvaigždutės

Labs risinājums zem palaga bērniem.

Gita

Antčiužinis nuostabiam miegui

Antčiužinis svariai prisidės prie Jūsų miego kokybės. Jis minkštas, švelnus, todėl į patalus nugrimsite tarytum į minkščiausius debesis. Pailsėsite kokybiškai, o ryte nubusite žvalūs, kupini energijos, puikios nuotaikos. Komfortiškas pagrindas suponuos ir puikią savijautą, leis pamiršti nugaros, sprando skausmus dėl per kieto ar nepatogaus čiužinio.

Kodėl rinktis „Nostra“ antčiužinius?

Mūsų asortimente esantys antčiužiniai pagaminti iš aukštos kokybės poliesterio, garantuojančio patogumą ir komfortą miegant. Puiku tai, kad antčiužinį galima skalbti skalbyklėje, todėl jo švarą ir higienos normų laikymąsi užtikrinsite labai paprastai.

Patvarus ir minkštas poliesteris garantuoja komfortą, minkštumą, ant jo jausitės tarytum panirę į debesis.

Matiniai antčiužinių paviršiai užtikrina patogų paklodės patiesimą, ji neslysčios ir nesiraukšlės net itin jautriai miegant.

Kam reikalingas antčiužinis?

Esminės antčiužinio funkcijos yra dvi: pirma, jis suteikia kur kas daugiau komforto, antra, antčiužinis efektyviai apsaugo čiužinį nuo dėvėjimosi, nešvarumų ir užtikrina jo ilgaamžiškumą. Antčiužinio priežiūra daug paprastesnė nei  masyvaus, storo čiužinio.

Poliesterinis antčiužinis bus puikus pasirinkimas ir tada, jei pastebėjote, kad Jūsų čiužinys yra per kietas. Patiesus antčiužinį jis guoliui suteiks minkštumo ir miegoti bus daug patogiau.

Įsigyti antčiužinį verta dar ir tada, jei pagrindinis čiužinys pradėjo keisti savo formą dėl ilgalaikio naudojimo, bet įsigyti naujo dar nenorite ar neturite galimybių. Antčiužinis tokiu atveju bus labai praktiškas ir kainos požiūriu patrauklus variantas.

Antčiužiniai: kokį rinktis?

Rinkdamiesi antčiužinį įvertinkite savo čiužinio matmenis, asmeninius poreikius bei prioritetą teikite natūralioms medžiagoms ir aukštai kokybei. Taip užtikrinsite ne tik efektyvią čiužinio apsaugą, komfortišką savo miegą, bet ir paprastą antčiužinio priežiūrą ir švaros palaikymą.

Mūsų asortimente rinkitės 120x200, 140x200, 160x200, 200x200 cm ar kitų matmenų antčiužinius.

Kur įsigyti antčiužinį?

Domina kokybiški, minkšti antčiužiniai ant lovos pigiau? „Nostra“ tekstilė lovoms yra tai, ko reikia puikiam Jūsų miegui. Atvykite į parduotuvę Vilniuje arba pasinaudokite galimybe pirkti internetu pigiau. Tiek pirkti parduotuvėje, tiek internetu labai paprasta ir patogu. Mūsų svetainėje – labai platus pasirinkimas, patraukli gaminių kaina, akcijos ir prekes išbandžiusių pirkėjų atsiliepimai.

avatar