Šiuo metu pristatymo terminas gali siekti 7 d.d. Atsiprašome už nepatogumus.

Antčiužiniai

Norite gerai ir kokybiškai išsimiegoti? Tuomet pasirūpinkite kokybišku antčiužiniu – jis suteiks papildomo minkštumo, neleis paklodei slankioti ir užtikrins gerą patalynės higieną. Mūsų parduotuvėje antčiužiniai siūlomi itin gera kaina – išsirinkite sau tinkamiausią.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

712 įvertinimų

Prekė atitiko lūkesčius. Greitas pristatymas

Pateisino lūkesčius. Puikus, užsakiau ir dar vieną dukters lovai.

Paklodė tikrai labai kokybiška atrodo, bet apsižioplinau dydį. Labai gaila, kad reikiamo neradau, nes kito tokio panašaus rinkoje neradau.

Naudingi patarimai

Ka reiškia OEKO-TEX ženklas?

Kokybiškas miegas, geras poilsis lemia mūsų nuotaiką, darbingumą, sveikatą bei puikią savijautą. Tad kiekvienam privalu pasirūpinti savo miegu: minkšta, švelnia patalyne, patogia lova ir tinkamu čiužiniu. Tiesa, be pastarojo, tikslinga įsigyti ir antčiužinį – lengvesnį ir kur kas plonesnį čiužinį, teisiamą ant įprasto lovos čiužinio.

Kokią funkciją atlieka antčiužinis?

Antčiužinis svariai prisidės prie jūsų miego kokybės. Jis minkštas, švelnus, todėl į patalus nugrimsite tarytum į minkščiausius debesis. Pailsėsite kokybiškai, o ryte nubusite žvalūs, kupini energijos, puikios nuotaikos. Komfortiškas pagrindas suponuos ir puikią savijautą, leis pamiršti nugaros, sprando skausmus dėl per kieto ar nepatogaus čiužinio.

Miego metu labai svarbus tolygus pagrindas. Čiužiniai gana greitai išsidėvi, todėl antčiužinio naudojimas padeda kompensuoti išsidėvėjusias vietas. Antčiužinis suteikia minkštą papildomą sluoksnį, todėl paklodė taip pat gali tolygiau priglusti, visa tai suteikia puikų pagrindą miegui.

Kita antčiužinio funkcija – apsaugoti čiužinį. Tai gali būti ir neperšlampama paklodė, kuri padeda išvengti nelaimingų atsitikimų ir brangaus čiužinio valymo. Geras čiužinys kainuoja daug, todėl jį verta tausoti, juk jis gali tarnauti ne vienerius metus. Antčiužinis yra palyginti nedidelė investicija, kuri padės padidinti čiužinio ilgaamžiškumą.

Kada verta naudoti antčiužinį?

Iš tikrųjų geriausia antčiužinį įsigyti iš karto nusipirkus naują čiužinį. Papildomas sluoksnis padės geriau paskirstyti čiužiniui tenkantį kūno svorį, o taip pat saugos nuo dėmių ir trinties, tad čiužinys ilgiau atrodys tarsi naujas.

Jei antčiužinio iki šiol nenaudojote, jį verta įsigyti pastebėjus, kad čiužinys jau išsidėvėjo. Ieškokite minkštesnio ir storesnio antčiužinio, puikiai tiks poliesterinis antčiužinis, kuris suminkština pernelyg kietą čiužinį, tačiau išlaiko tvirtą pagrindą. Patiesus antčiužinį jis guoliui suteiks minkštumo ir miegoti bus daug patogiau.

Įsigyti antčiužinį verta dar ir tada, jei pagrindinis čiužinys pradėjo keisti savo formą dėl ilgalaikio naudojimo, bet įsigyti naujo dar nenorite ar neturite galimybių. Antčiužinis tokiu atveju bus labai praktiškas ir kainos požiūriu patrauklus variantas.

Plonus antčiužinius – neperšlampamas paklodes rekomenduojama naudoti vaikams ir ligoniams. Juos lengviau plauti ir prižiūrėti, o čiužinio valymas reikalauja daug laiko ir investicijų.

Antčiužiniai: kaip išsirinkti?

Rinkdamiesi antčiužinį įvertinkite savo čiužinio matmenis, asmeninius poreikius bei prioritetą teikite natūralioms medžiagoms ir aukštai kokybei. Taip užtikrinsite ne tik efektyvią čiužinio apsaugą, komfortišką savo miegą, bet ir paprastą antčiužinio priežiūrą ir švaros palaikymą.

Mūsų asortimente rasite 120x200, 140x200, 160x200, 200x200 cm ar kitų matmenų antčiužinių. Atkreipkite dėmesį, kad antčiužinis turėtų atitikti naudojamo čiužinio plotą. Jis tvirtinasi diržais, kurie yra kampuose, todėl jokios užlaidos nereikalingos. Antčiužinis nėra paklodė, tad nesuklyskite pasirinkdami pernelyg didelį.

Antčiužiniai mūsų parduotuvės asortimente

Mūsų asortimente esantys antčiužiniai pagaminti iš aukštos kokybės poliesterio, garantuojančio patogumą ir komfortą miegant. Puiku tai, kad antčiužinį galima skalbti skalbyklėje, todėl jo švarą ir higienos normų laikymąsi užtikrinsite labai paprastai.

Patvarus ir minkštas poliesteris garantuoja komfortą, minkštumą, ant jo jausitės tarytum panirę į debesis. Matiniai antčiužinių paviršiai užtikrina patogų paklodės patiesimą, ji neslysčios ir nesiraukšlės net itin jautriai miegant.

Ieškote nebrangių ir aukšta kokybe pasižyminčių antčiužinių? Užsukote ten, kur reikia. „Nostra“ tekstilė pasižymi abejomis savybėmis. Atraskite mūsų asortimentą ir išsirinkite antčiužinį, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Pasirinktas prekes lengvai ir greitai galite užsisakyti internetu, o jas pristatysime vos per kelias dienas.

Norite sutaupyti dar daugiau? Patikrinkite, kokios akcijos ir nuolaidos šiuo metu taikomos mūsų parduotuvėje – tai puiki galimybė kokybiškos miegamojo tekstilės įsigyti dar mažesne kaina.

D.U.K

Tikrai taip! Antčiužiniai nėra brangūs, tačiau puikiai užtikrina patogumą ir čiužinio apsaugą. Saugokite savo čiužinį ir jis tarnaus gerokai ilgiau. Antčiužiniai yra lengvai skalbiami, todėl tai puiki galimybė palaikyti higieną lovoje neišlaidaujant brangiam čiužinio valymui.

Rekomenduojama antčiužinį skalbti kas du-tris mėnesius. Skalbimo rekomendacijų ieškokite ant gaminio pakuotės. Jei keičiant paklodę pastebėjote ant jo dulkių ar audinio likučių, galite antčiužinį išsiurbti dulkių siurbliu. Atsiradus dėmių ar netyčia apipylus, reikėtų antčiužinį išskalbti nedelsiant. Taip pat rekomenduojama retkarčiais antčiužinį išvėdinti gryname ore – tai suteiks patalynei gaivos.

Antčiužiniai yra skirti čiužiniui apsaugoti ir patogumui užtikrinti. Dėl to jie turi būti iš tvirto, tačiau minkšto ir puraus audinio, dažnai naudojamas užpildas. Antčiužiniams gaminti naudojamos sintetinės medžiagos, todėl jų vietoje paklodės naudoti nepatartina. Ant antčiužinio reikėtų tiesti medvilninę paklodę, kuri yra laidi orui – taip išsimiegosite patogiau, kokybiškiau ir neperkaisite. Be to, paklodės yra daug lengviau skalbiamos, greičiau džiūsta.