Paklodės viešbučiams

Filtrai
Kaina
   
Rinkiniai
Dydis
Audinys
Spalva
Sudėtis
Paklodės tipas

Paklodės viešbučiams yra labai svarbios. Tai viena svarbiausių patalynės dalių, užtikrinanti ramų ir patogų miegą, todėl apgyvendinimo įstaigos paklodėms skiria daug dėmesio. Be to, paklodės, palyginti su kitais užvalkalais, dėvisi greičiau, tad jas reikia periodiškai atnaujinti. Šioje parduotuvės kategorijoje pateikiamos paklodės viešbučiams, kurias atrinkome iš didelės gausos, atsižvelgiant į viešbučių keliamus reikalavimus ir jų svečių miego poreikių patenkinimą.

Paklodės viešbučiams turi būti kokybiškos ir patvarios, tačiau kartu jos turi užtikrinti patogų ir ramų miegą. Čia lemiamą vaidmenį atlieka paklodės pluoštas ir audimo būdas.  Paklodes viešbučiams siūlome rinktis su guma arba klasikinio stiliaus, o pirmenybę teikti medvilnės pluoštui, kuris yra ne tik patikimas, bet ir malonus. Medvilninės paklodės puikiai dėvisi ir palyginti ilgai tarnauja, o natūralus audinys užtikrina miego komfortą, nes puikiai praleidžia oro srautus, sugeria drėgmę, neleidžia perkaisti. Paklodės iš medvilnės puikiai atitiks visų viešbučio svečių poreikius, nes yra švelnios ir malonios liesti, išlieka minkštos net po daugelio skalbimų, tinka jautriai ir alergiškai odai. Audimo būdą galite derinti prie viešbučio stiliaus ar interjero: satinas suteiks gaivų prabangos dvelksmą, o minkštas trikotažas – papildomo minkštumo lovos čiužiniui.

Paklodės viešbučiams siuvamos pagal dydžio standartus, todėl asortimente lengvai atrasite gaminius, atitinkančius turimų baldų gabaritus. Paklodės viengulėms ir dvigulėms lovoms puikiai tiks, o apskaičiuotos užlaidos nesukels problemų klojant lovą ir patikimai išlaikys paklodę vietoje net ir neramaus miego metu.

Paklodės viešbučiams siūlome rinktis iš baltos spalvos gamos – tai klasika, kuri privaloma kiekvienam viešbučiui. Baltos paklodės suteikia švaros įspūdį, atrodo prabangiau ir puikiai dera prie įvairių patalynės komplektų. Universalaus stiliaus paklodes bus lengva derinti tarpusavyje, todėl naudojamą komplektą galėsite patogiai atnaujinti dalimis, neišleidžiant daugybės pinigų.

Savo asortimentui atrinkome tas paklodės viešbučiams, kurios suteikia geriausią kainos ir kokybės santykį bei pasižymi puikiomis naudojimo savybėmis. Su mūsų gaminiais pasirūpinti savo viešbučio svečių patogiu miegu bus lengva ir paprasta.

Skaityti daugiau